Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

A jaka była umowa?
Nie płacę bo nie?
Bo coś kiedyś kupiłem od Pana Rogali to mam dożywotni serwis i wymianę?
Tak można wnioskować z twoich wcześniejszych wpisów i rozmów.
Sytuacji nie znam bo mnie nie interesuje

Widzę jeden ogromny błąd w postępowaniu Grzegorza jego podejście do biznesu nazbyt luzackie , przyzwyczaił ludzi "że coś da się załatwić, coś możemy zrobić, możemy pomóc "
Potem to się czkawką odbija na Rogali, poczta pantoflowa jest dobra ale działa w dwie strony, każdy chce coś zakombinować i nie płacić.

Żeby nie było nie znam twojego przypadku ale wiele osób mi tak właśnie mówiło że załatwiało sprawę z Grzegorzem.
Były to osoby które nie znały się z Rogala a już coś dały radę załatwić.
Potem źródełko się urwało Grzegorz za " swoje usługi" zaczął wystawiać rachunki i nagle jest beeeee , ale że k.... co ja mam płacić jak nigdy nie płaciłem za takie rzeczy.
Nie staje w obronie Rogali wręcz przeciwnie ganie go za ten model biznesowy. Bo dasz palec to potem za mało trzeba całą rękę i nadal będzie źle.
Kilka razy trafił na " normalnych" i myślał chłop że tak z każdym pasjonatem audio będzie.
BŁĄD !!!!!!

Ludzie są tacy że jak prywatnego biznesu już nie ma to jesteś wrogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, venom200 napisał:

Ludzie są tacy że jak prywatnego biznesu już nie ma to jesteś wrogiem.

To nie jest tylko problem Grzegorza. Audio jest taką branżą, że przyciąga wielu marzycieli i romantyków, którzy mają większe aspiracje niż możliwości finansowe. Wielu by chciało mieć wszystko za 50-30% ceny, a najlepiej całkiem za darmo, za dobre słowo, albo recenzje... Jak życzenie nie są spełnione, to żarliwe, nieodwzajemnione uczucie przeradza o 180 stopni ? I w najlepszym razie pojawiają się "tylko" niepochlebne recenzje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tylko problem Grzegorza. Audio jest taką branżą, że przyciąga wielu marzycieli i romantyków, którzy mają większe aspiracje niż możliwości finansowe. Wielu by chciało mieć wszystko za 50-30% ceny, a najlepiej całkiem za darmo, za dobre słowo, albo recenzje... Jak życzenie nie są spełnione, to żarliwe, nieodwzajemnione uczucie przeradza o 180 stopni  I w najlepszym razie pojawiają się "tylko" niepochlebne recenzje  
Amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka była umowa?
Nie płacę bo nie?
Bo coś kiedyś kupiłem od Pana Rogali to mam dożywotni serwis i wymianę?
Tak można wnioskować z twoich wcześniejszych wpisów i rozmów.
Sytuacji nie znam bo mnie nie interesuje

Widzę jeden ogromny błąd w postępowaniu Grzegorza jego podejście do biznesu nazbyt luzackie , przyzwyczaił ludzi "że coś da się załatwić, coś możemy zrobić, możemy pomóc "
Potem to się czkawką odbija na Rogali, poczta pantoflowa jest dobra ale działa w dwie strony, każdy chce coś zakombinować i nie płacić.

Żeby nie było nie znam twojego przypadku ale wiele osób mi tak właśnie mówiło że załatwiało sprawę z Grzegorzem.
Były to osoby które nie znały się z Rogala a już coś dały radę załatwić.
Potem źródełko się urwało Grzegorz za " swoje usługi" zaczął wystawiać rachunki i nagle jest beeeee , ale że k.... co ja mam płacić jak nigdy nie płaciłem za takie rzeczy.
Nie staje w obronie Rogali wręcz przeciwnie ganie go za ten model biznesowy. Bo dasz palec to potem za mało trzeba całą rękę i nadal będzie źle.
Kilka razy trafił na " normalnych" i myślał chłop że tak z każdym pasjonatem audio będzie.
BŁĄD !!!!!!

Ludzie są tacy że jak prywatnego biznesu już nie ma to jesteś wrogiem.
Rogala nic nie robił za darmo. Jeszcze nie zrozumiałeś tego schematu?
Do kogo Was nie pisał, dzwonił jak tylko w Klubie pojawiały się niewygodne wpisy? Nie sugerował reakcji? Sam rzadko kiedy reagował bo miał od tego Was. Za darmo na tym świecie nawet w mordę nie dostaniesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, venom200 napisał:

Widzę jeden ogromny błąd w postępowaniu Grzegorza jego podejście do biznesu nazbyt luzackie , przyzwyczaił ludzi "że coś da się załatwić, coś możemy zrobić, możemy pomóc "

Kiedyś coś w tym stylu powiedziałem Grzegorzowi jak był u mnie. Pracuje w handlu wiele lat i najwięcej zgrzytów zawsze mi się pojawia z klientami , którym pozwoliłem sobie wejść na głowę. Jak w pewnym momencie powiedzeniem dość przeradza się to w wielkie niezadowolenie , a te wszystkie przysługi nie mają już znaczenia i klient o tym nie pamięta. W klientami z którymi zawsze współpracowałem tylko formalnie takie rzeczy się nigdy nie dzieją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, piorasz napisał:

Do kogo Was nie pisał, dzwonił jak tylko w Klubie pojawiały się niewygodne wpisy?

Patrz, do mnie jakoś ostatnio nie dzwonił. Ja mam jednak program lojalnościowy. Za każdy dobry wpis dostaje jeden punkt. Za 1000 wpisów dostanę Ethosy ? Taki audio payback. Zapisz się, to może na Arcade uzbierasz jak się postarasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś coś w tym stylu powiedziałem Grzegorzowi jak był u mnie. Pracuje w handlu wiele lat i najwięcej zgrzytów zawsze mi się pojawia z klientami , którym pozwoliłem sobie wejść na głowę. Jak w pewnym momencie powiedzeniem dość przeradza się to w wielkie niezadowolenie , a te wszystkie przysługi nie mają już znaczenia i klient o tym nie pamięta. W klientami z którymi zawsze współpracowałem tylko formalnie takie rzeczy się nigdy nie dzieją. 
Ja mam identycznie jak nie dałem czegoś za darmo tylko fakturę wystawiłem do obraza taka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz, do mnie jakoś ostatnio nie dzwonił. Ja mam jednak program lojalnościowy. Za każdy dobry wpis dostaje jeden punkt. Za 1000 wpisów dostanę Ethosy  Taki audio payback. Zapisz się, to może na Arcade uzbierasz jak się postarasz
To gratuluję :) Uczestniczenie w takim programie wymaga jednak dość głębokiego zachwiania własnego sumienia co najmniej jednej ze stron. To nie dla mnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, piorasz napisał:

To gratuluję ? Uczestniczenie w takim programie wymaga jednak dość głębokiego zachwiania własnego sumienia co najmniej jednej ze stron. To nie dla mnie ?

Nic mnie to nie kosztuje. Wychodzę z prostego założenia, że jak nie mam nic dobrego o kimś do powiedzenia, to lepiej nic nie mówię. Nie jest to pusta deklaracja. Jak zobaczysz Wszystkie moje wpisy na forum, to rzadko piszę coś aby komuś zaszkodzić. Nie mogę się jednak nadziwić jak łatwo przychodzi kolegom wzajemne opluwanie, działanie na szkodę i zawiść. To chyba pozostałość po PRL i zaborach, że jak komuś zaszkodzę, to będzie mi lepiej. Świadczy to tylko o poziomie kultury i rozwoju osobowości, który niestety czasem nie jest na zbyt wysokim poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, piorasz napisał:


Nie bardzo rozumiem do kogo konkretnie się odnosisz. Czy mógłbyś sprecyzować?
 

 

Panie, Ty jesteś mój najlepszy kolega w tym klubie ? Domyślam się, że muchy byś nie skrzywdził, a co dopiero komuś źle życzyć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, Ty jesteś mój najlepszy kolega w tym klubie  Domyślam się, że muchy byś nie skrzywdził, a co dopiero komuś źle życzyć  
Dziękuję mój drogi kolego :)
Masz rację. Nikmu źle nie życzę. Nikomu, kto prowadzi się uczciwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Patryk-1980 napisał:

Ja też się podziele swoją opinią jak to Pan Rogala straszy mnie sądami każe płącić za coś gdzie była inna umowa! I też napiszesz że kłamię/wmawiam nieprawdę?

Tylko kolega CIR jak to zawsze bywa na polecenie Pana Rogali nie może znowu usuwać z forum "prawdy i tylko prawdy" 

jak masz coś do 16 hz to pisz do niego osobiscie nie próbuj mnie w to jeszcze wmontować skoro to nie moje sprawy

forum nie jest miejscem do straszenia się sadami

moze czas najwyzszy brac odpowiedzialnosc za to co się robi

4 godziny temu, venom200 napisał:

Ja mam identycznie jak nie dałem czegoś za darmo tylko fakturę wystawiłem do obraza taka

klasyka

 

 

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

OK powtórze raz jeszcze skoro nie zostałem zrozumiany

wątek klubowy nie jest miejscem do roztrząsania po raz setny nieporozumien na linii  klient-sprzedawca- producent

forum jest duze proponuje  zakładac własne stosowne wątki i tam   wylewać żale

ja nie jestem od weryfikowania co jest prawda i kto ma racje i w którym momencie rok dwa trzy lata wstecz

kolejne próby powracania do tych samych pobocznych tematów będą skutkowały blokowaniem wpisów nie związanych z tematem klubu

w klubie piszemy o sprzęcie .EOT

Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem kolumn Studio16Hertz Xentia które grają ze wzmacniaczem Roksan Caspian. Mam do kolegów pytanie jakie kabelki głośnikowe waszym zdaniem powinienem zastosować? Właśnie jestem na etapie wymiany głośnikowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza tu coś ostatnio ?
U mnie sezon na robotę minął i trochę więcej wolnego, odpaliłem Arcady po dłuższym czasie i... ciągle pozytywnie zaskakują! Krążyła wprawdzie jakaś podświadoma ochota żeby coś grzebnać w systemie i coś zmienić ale ciężko się do czegokolwiek przyczepić. Strasznie jestem ciekaw jak to będzie po przeprowadzce (teoretycznie powinienem mieć znacznie lepszą akustykę ale to zawsze wychodzi w praniu).
Korci też żeby przetestować u siebie Credo.

W dniu 22.12.2019 o 06:32, mardok78 napisał:

Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem kolumn Studio16Hertz Xentia które grają ze wzmacniaczem Roksan Caspian. Mam do kolegów pytanie jakie kabelki głośnikowe waszym zdaniem powinienem zastosować? Właśnie jestem na etapie wymiany głośnikowych.

Ciężko powiedzieć nie słuchając jak to gra u Ciebie.
A jakie masz teraz i co byś zmienił w brzmieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, konradwo napisał:

Krążyła wprawdzie jakaś podświadoma ochota żeby coś grzebnać w systemie i coś zmienić ale ciężko się do czegokolwiek przyczepić.

U mnie podobnie. A55TP gra już u mnie kilka lat (chyba najdłużej się u mnie zachował) i coś tam sobie powoli testuje. Ostatnio z godnych polecenia miałem u siebie hybrydę Lectora ZXT 70. Ciekawy wzmacniacz. 

58 minut temu, konradwo napisał:

Korci też żeby przetestować u siebie Credo.

Ponoć bardzo dobre. Nie miałem okazji posłuchać. 

leccc.jpg

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Silver_85 napisał:

U mnie podobnie. A55TP gra już u mnie kilka lat (chyba najdłużej się u mnie zachował) i coś tam sobie powoli testuje. Ostatnio z godnych polecenia miałem u siebie hybrydę Lectora ZXT 70. Ciekawy wzmacniacz. 

Ponoć bardzo dobre. Nie miałem okazji posłuchać. 

leccc.jpg

Wzmaka nie znam. Credo D400 zaś słyszałem i bardzo mi się podobały. Wprawdzie wolę na dłuższą metę chyba Arcady ale Credo to też bardzo ciekawy sposób prezentacji. Wszystko wyjdzie pewnie przy przeprowadzce, ale na pewno będę chciał posłuchać u siebie 400tki czy 150tki.

Wesołych Świąt Wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych i Wesołych Świąt  klubowiczom. Anty klubowiczom zresztą też. ?. Najlepszych konfiguracji sprzętowych i najlepszej muzyki na każdy dzień.

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Silver_85 za fajne trio. Trzeba będzie posłuchać innych płyt ?

Godzinę temu, cir napisał:

ja zacząłem remont przed świętami i za kare nic nie dostałem

 

Ja na szczęście zacząłem i skończyłem przed świętami ale teraz trochę inna akustyka niestety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

to chyba okazja, patrząc jak galopują ceny innych produktów S16, Arcady 3.5 za 16tyś:

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/48/350165.php

 

22 godziny temu, Silver_85 napisał:

Mikołaj w tym roku przyniósł też fajne płyty..... 

 

 

mik.jpg

Wow, płyty robią wrażenie! Jokera muszę nabyć!

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, plastik1989 napisał:

to chyba okazja, patrząc jak galopują ceny innych produktów S16, Arcady 3.5 za 16tyś:

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/48/350165.php

 

Najbardziej galopuje chyba żarcie, nad czym ogromnie ubolewam ?
Żeby nie wyszło, że jestem jakimś fanboyem, ale dla mnie np. te kolumny w tej cenie to okazja, na tle tego wszystkiego co wcześniej przed zakupem przesłuchałem (również używek, w cenach do 20-30 tys w tamtym czasie czyli 3-5 lat temu).
Sporo róznych klamotów się u mnie przewaliło, większość sprzedałem bez żalu (lub z małym żalem), a te cieszą i cieszą i myśli o sprzedaży żadne nie przychodzą, choć fajnie byłoby też mieć Credo D400 (zwłaszcza z perspektywy przeprowadzki, chęci posiadania 2 systemów i postawienia tego drugiego w przestrzeni... 80 m2
Zwłaszcza, że Krell kav-500i stoi i się kurzy a pewnie dobrym partnerem byłby (przynajmniej na początek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
1 godzinę temu, konradwo napisał:

Najbardziej galopuje chyba żarcie, nad czym ogromnie ubolewam ?
Żeby nie wyszło, że jestem jakimś fanboyem, ale dla mnie np. te kolumny w tej cenie to okazja, na tle tego wszystkiego co wcześniej przed zakupem przesłuchałem (również używek, w cenach do 20-30 tys w tamtym czasie czyli 3-5 lat temu).
Sporo róznych klamotów się u mnie przewaliło, większość sprzedałem bez żalu (lub z małym żalem), a te cieszą i cieszą i myśli o sprzedaży żadne nie przychodzą, choć fajnie byłoby też mieć Credo D400 (zwłaszcza z perspektywy przeprowadzki, chęci posiadania 2 systemów i postawienia tego drugiego w przestrzeni... 80 m2
Zwłaszcza, że Krell kav-500i stoi i się kurzy a pewnie dobrym partnerem byłby (przynajmniej na początek).

Z tym galopowaniem cen, aż tak źle nie jest. Sporo sprzętów audio dobiło już jakiś czas temu do maxa banki spekulacyjnej i ceny zaczynjaą spadać, jak przejrzysz sobie cenniki nowych produktów, to zauważysz, że niektóre  marki nowe serie wprowadzają tańsze niż wcześniejsze... Chyba już powoli rozumieją, że zakup głupiego sprzętu RTV jakim jest głośnik czy odtwarzacz nie musi wiązać się z wydatkiem rzędu średniej klasy samochodu... A przynajmniej coraz trudniej znaleźć chętnych na to. Natomiast w spożywce to fakt, zakupy w lidlu za 400zł, a koszyk pusty. Pincet plus...  

Przy okazji, znajomy szukał jakiś czas temu Krella Kav 500. Jakbyś chciał sprzedać mogę Ci dać kontakt do Niego. Pozdr. 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, plastik1989 napisał:

Z tym galopowaniem cen, aż tak źle nie jest. Sporo sprzętów audio dobiło już jakiś czas temu do maxa banki spekulacyjnej i ceny zaczynjaą spadać, jak przejrzysz sobie cenniki nowych produktów, to zauważysz, że niektóre  marki nowe serie wprowadzają tańsze niż wcześniejsze... Chyba już powoli rozumieją, że zakup głupiego sprzętu RTV jakim jest głośnik czy odtwarzacz nie musi wiązać się z wyjątkiem rzędu średniej klasy samochodu... A przynajmniej coraz trudniej znaleźć chętnych na to. No, a w spożywce to fakt, zakupy w lidlu za 400zł, a koszyk pusty. Pincet plus...  

Przy okazji, znajomy szukał jakiś czas temu Krella Kav 500. Jakbyś chciał sprzedać mogę Ci dać kontakt do Niego. Pozdr. 

Dzięki, już kilka osób pytało o niego ostatnio ale żal trochę się go na razie pozbywać, chyba zatrzymam do momentu przeprowadzki bo zmiana lokum a tym samym akustyki różne kwiatki może ze sobą przynieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.