Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, cortes napisał:

Witamy, napisz coś o reszcie toru poza cedekiem Pionka którego widać. No i oczywiście  życzę wielogodzinnych satysfakcjonujących odsłuchów z nowymi paczkami.

Wzmacniacz teraz to Nad więc szału nie ma 

Pewnie kupię Cayin A55TP ,ale najpierw złapię oddech ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartik napisał:

Wzmacniacz teraz to Nad więc szału nie ma 

Pewnie kupię Cayin A55TP ,ale najpierw złapię oddech ?

 

Gratuluję świetnych paczek!

Tak się akurat składa że mam CS 55a na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej cenie ?

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, niki666 napisał:

Jakie wrażenia? W jakiej wielkości pomieszczeniu grasz? Co to za model Nada?

Nad 325 bee,pokój 18m.Kolumny wygrzewają się więc mogą to być mylne spostrzeżenia .

Napiszę coś więcej za jakiś czas .

Jutro będę podłączał wzmacniacz Octave  v40 se oraz streamer Lindeman Limetree network.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bartik napisał:

Nad 325 bee,pokój 18m.Kolumny wygrzewają się więc mogą to być mylne spostrzeżenia .

Napiszę coś więcej za jakiś czas .

Jutro będę podłączał wzmacniacz Octave  v40 se oraz streamer Lindeman Limetree network.

 

Jasne, wiadomo kolumny nowe to muszą trochę pograć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartik napisał:

Dzisiaj Wzmacniacz Octave pokazał co potrafi ,po przełączeniu na Nad nie mogłem już dalej słuchać muzyki nie dało się .

08403467-B6B4-44AF-9B95-6232336B3819.jpeg

Po prostu lampa robi robotę... I te wytykane przez fanów tranzystorów zniekształcenia harmoniczne....

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bartik napisał:

Dzisiaj Wzmacniacz Octave pokazał co potrafi ,po przełączeniu na Nad nie mogłem już dalej słuchać muzyki nie dało się .

08403467-B6B4-44AF-9B95-6232336B3819.jpeg

Jak oceniasz bas w tych kolumnach? Nie jest go za dużo? Pytam bo przymierzam się do Canto Grand i mam podobne wielkościowo pomieszczenie do Twojego. 

Edytowane przez niki666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, niki666 napisał:

Jak oceniasz bas w tych kolumnach? Nie jest go za dużo? Pytam bo przymierzam się do Canto Grand i mam podobne wielkościowo pomieszczenie do Twojego. 

Bas to zawsze trudny temat gdyż zależy od pomieszczenia w dużej mierze.

Ja mam trudny pokój,zawsze miałem problem z basem z różnymi kolumnami.Canto grają w głąb więc ten bas niski z kontrabasu brzmi naprawdę dobrze są takie pomruki z odpowiednią wielkością tego instrumentu ,tutaj byłem zaskoczony .Co do reszty basu rzeczywiście wzmacniacz nie powinien go od siebie jeszcze dokładać bo może być go zbyt dużo.Wzmacniacz powinien być raczej szybki do nich.Z Octave raczej nie ma synergii choć przestrzeń jest fantastyczna.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2020 o 12:49, niki666 napisał:

Jak oceniasz bas w tych kolumnach? Nie jest go za dużo? Pytam bo przymierzam się do Canto Grand i mam podobne wielkościowo pomieszczenie do Twojego. 

Po podłączeniu do Cayin A 55TP bas się zmienił całkowicie tzn jest kontrola i nie odczuwam żadnego nadmiaru ,przewody Tellurium q black II.Polecam ten set .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj stałem się posiadaczem Canto Grand, wersja pierwsza. Ogólnie kolumny podobają mi się, chociaż mam też pewne zastrzeżenia. Otóż mam wrażenie, że średnica jest lekko wycofana i niezbyt dzwięczna, taka trochę jak zza kotary. Mam też Pylony Diamond Monitor i wydaje mi się, że one mają lepszą, bardziej rozdzielczą średnicę. Basu w Canto Grand też mogłoby być kapkę mniej. Na szczęście jest dość szybki i sprężysty. Kolumny napędza Dayens Menuetto, źródło Marantz Cd6006. 

Edytowane przez niki666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, niki666 napisał:

Wczoraj stałem się posiadaczem Canto Grand, wersja pierwsza. Ogólnie kolumny podobają mi się, chociaż mam też pewne zastrzeżenia. Otóż mam wrażenie, że średnica jest lekko wycofana i niezbyt dzwięczna, taka trochę jak zza kotary. Mam też Pylony Diamond Monitor i wydaje mi się, że one mają lepszą, bardziej rozdzielczą średnicę. Basu w Canto Grand też mogłoby być kapkę mniej. Na szczęście jest dość szybki i sprężysty. Kolumny napędza Dayens Menuetto, źródło Marantz Cd6006. 

Wydaje mi się, że te kolumny potrzebują innej elektroniki, żeby zagrać w pełni, dobrze byłoby je sprawdzić z czymś, z czym właściciele często z powodzeniem zestawiają.
Z mocniejszym piecem na pewno będzie inaczej a i źródło odpowiednie sporo zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, konradwo napisał:

Wydaje mi się, że te kolumny potrzebują innej elektroniki, żeby zagrać w pełni, dobrze byłoby je sprawdzić z czymś, z czym właściciele często z powodzeniem zestawiają.
Z mocniejszym piecem na pewno będzie inaczej a i źródło odpowiednie sporo zmieni.

Pewnie masz na myśli Cayin A55TP albo CS55A, bo z tego co czytałem to właśnie te wzmacniacze są najczęściej polecane do Canto Grand. Niestety budżet na razie nie pozwala mi na taki wydatek. Chyba żeby trafiła się zadbana używka w dobrej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MrSalieri napisał:

Mój zadaniem średnica w CG to akurat najmocniejsza ich strona także raczej problem nie leży w kolumnach. Spróbuj podłączyć inny wzmacniacz, najlepiej dynamiczny to i bas się poprawi. 

Co polecasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MrSalieri napisał:

Mój zadaniem średnica w CG to akurat najmocniejsza ich strona także raczej problem nie leży w kolumnach. Spróbuj podłączyć inny wzmacniacz, najlepiej dynamiczny to i bas się poprawi. 

Mam podobne zdanie co @MrSalieri średnica w tych paczkach to jeden z ich atutów. Dozbieraj  kasy, a w miedzyczasie poszukaj kogoś w okolicy może ma któryś z rekomendowanych wzmacniaczy i umożliwi ci jakiś odsłuch. Jak nie kontakt z dystrybutorem i pewnie wypożyczy. 

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
10 godzin temu, Silver_85 napisał:

To, że nie ma ich w dystrybucji Nautilus ?

Za to macie w dystrybucji Wy, razem z Cayinami ? 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, plastik1989 napisał:

Za to macie w dystrybucji Wy, razem z Cayinami ? 

Oj tam, oj tam ale chociaż  są miłośnikami klamotów tych producentów, prywatnie na nich grają, mają je wypisane w sygnaturkach więc chyba lepsze to niż te hurtowe recenzje na zamówienie Nautilusa, Audio Klanu czy EIC w dziale Magazyn (swoją drogą część z nich jest tak wymęczona i sztuczna - zwłaszcza tych od klamotów z Audio Klanu - autorstwa Pana Redaktora Fr@nza... ) . Jakoś nikomu nie przeszkadza też  ostatnia ofensywa nowych ? userów, którzy w co drugim temacie polecają klamoty z dystrybucji EIC, tu się dopiero cyrk zrobił ? Chyba każdy pracownik salonu ma w zakresie obowiązków  codziennie coś z tych klamotów wychwalić na AS, zabawne ale i już trochę męczące. Peace! EOT. Miłego dnia Wszystkim ?

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Szemrany marketing zawsze był częścią sprzedaży małych firm. Dziesięć lat wstecz miało to jednak inny wymiar niż obecnie. Częste spotkania i odsłuchy bez napinania gumy od majtek .Po takich odsłucha  każdy pisał co chciał  a nie jak obecnie tylko pochlebne peany i klepanie po pleckach i znikające komentarze po nocnych czyszczeniach. Z tego powodu bardzo dużo osób się wycofało i została garstka 

Edytowane przez Rezyslaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
3 godziny temu, Adam 38 napisał:

Oj tam, oj tam ale chociaż  są miłośnikami klamotów tych producentów, prywatnie na nich grają, mają je wypisane w sygnaturkach więc chyba lepsze to niż te hurtowe recenzje na zamówienie Nautilusa, Audio Klanu czy EIC w dziale Magazyn (swoją drogą część z nich jest tak wymęczona i sztuczna - zwłaszcza tych od klamotów z Audio Klanu - autorstwa Pana Redaktora Fr@nza... ) . Jakoś nikomu nie przeszkadza też  ostatnia ofensywa nowych ? userów, którzy w co drugim temacie polecają klamoty z dystrybucji EIC, tu się dopiero cyrk zrobił ? Chyba każdy pracownik salonu ma w zakresie obowiązków  codziennie coś z tych klamotów wychwalić na AS, zabawne ale i już trochę męczące. Peace! EOT. Miłego dnia Wszystkim ?

Adam, widzisz taka różnica, że z Tobą można pogadać spokojnie i merytorycznie. 

Prawda jest taka, że żaden dystrybutor, sklep czy nawet najmniejszy sklepik audio w najgłębszym możliwym poważaniu ma takie marki jak S16. Serio. Manufaktura mogąca realnie sprzedać 10-20 par rocznie plus jakieś drobne tunningi, to nie jest ani partner, ani konkurencja dla żadnego sklepu... Tam liczy się powtarzalność, FAKTURA, terminowość i uczciwość w podejściu do klienta i współpracownika - a tutaj kłopot mógłby być z każdym punktem, bo nie można już na boku sprzedawać z "bagażnika" bez papierów. Na prawdę Ich nie boli, że ktoś na boku przez rok kilka kolumn sprzedać o wartości ich dziennego obrotu... Ani to ich target kupuje, ani nie mają jak sami tej luki produktowej wypełnić więc się nie przejmują. SKANSKa też raczej nie jest przejęta "Panem Mieciem" co w kuchni płytki ułoży za kilka stówek - a obie "firmy" z branży budowlanej ? 

Więc takie teorie spiskowe, że ktoś tam z branży po nocach nie może spać bo tu takie cudowne Canto na rynku istnieje to między bajeczki bym włożył. Tak samo jak to, że nagle cała branża się uwzięła na to biedne S16. Ludzie maja go dość przez Jego brudne zagrywki, skłócanie kolegów i tego wyrazem jest też mój post, jak i wcześniejsze posty Jego byłych kolegów i byłych klientów. A branża audio, w zdecydowanej większości nie wie nawet o Jego istnieniu...  

Zresztą jak zobaczysz (to odniesienie do błyskotliwego wpisu nieodżałowanego ambasadora marki S16 - Silver85) to jeszcze rok temu, gdy nie pisałem żadnych recenzji - wtedy też miał pełen garnitur argumentów - czemu jestem taki czy owaki. Teraz dla Nich bardzo wygodne podpiąć mnie pod powiązania z mityczną branżą audio, bo dostaje sprzęty na testy...

 

=================

Natomiast na wpis w tym klubie zareagowałem, bo pamiętam jak z MrSalieri i innymi znajomymi słuchaliśmy Canto, Arkad 2.5 i pomimo licznych zalet jakie to kolumny mają, dosyć zgodnie przyznawaliśmy, że brak dociążenia na średnicy, brak nasycenia to największa bolączka tych kolumn. Jako zalety Canto to obszerny bas który pozwala nawet w budżetowym systemie wypełnić calkiem spore pomieszczenie oraz efekty przestrzenne, smaczki na górze, wybrzmienia to nam imponowowało. Po porównaniu 1:1 do kolumny innego producenta te bolączki na średnicy wyszły i sam MrSalieri jest doskonale świadom ich istnienia. Czemu więc pisze teraz coś całkiem innego? Czy powinienem metodą fanboyów S16 wrzucić teraz pincet uśmieszków i zasugerować, że MRSalieri walczy o lepszy rabat na następne kolumny? 

Kolejna sprawa ten nieszczęsny Cayin na KT88 - który taki wspaniały jest, że każdy z fanów s16 tylko marzy o przesadce na coś lepszego... Czemu każdy kto został ubrany w ten wzmacniacz jak tylko środki mu pozwalają od razu przeskakuje na coś innego? Niby bas fajny, niby dynamika, a przez tą sztuczną metaliczną średnicę nie ma mowy o wciągającym odsłuchu (wyprzedając riposty fan boyów, niech się wypowiedzą tylko Ci którzy FAKTYCZNIE słuchali innych lampowców jeszcze).

A dwa na prawde dobrze grające systemy gdzie grały Canto (czy jakieś wariacja na temat, bo nie są przecież powtarzalne) to Canto z zestawiem KRELLa Kav300i +  KAV280CD gdzie bardzo doświadczony audiofil nie dał się nabrać na Cayina, a drugi zestaw który pozytywnie zapamiętałem to niski model NAIMA + gramofon Regi.

To zestawienia, które dojrzarzłością i jakością dźwięku będą nie dostępne nigdy dla Cayina na KT88. 

 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
7 minut temu, MrSalieri napisał:

Plastik przestań już pier**lić kocopoły bo twoja hipokryzja osiągnęła już maksimum, a ode mnie się odpier**l raz i na zawsze. 

Olek, jak nie umiesz prowadzić kulturalnej dyskusji, to może nie pisz nic OK? A szczególnie w tym miejscu z Twoim ciągłym wciskaniem Cayinów.

 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MrSalieri napisał:

Plastik przestań już pier**lić kocopoły bo twoja hipokryzja osiągnęła już maksimum, a ode mnie się odpier**l raz i na zawsze. 

Widzisz, w innych czasach i w innej czasoprzestrzeni pewien sympatyczny pan często wpadał do mnie z wizytą i przy kawce, siedząc w mojej kuchni, opowiadał wiele ciekawych historii o różnych dystrybutorach (nie wyłączając samego powołanego wyżej Nautilusa), o innych producentach a zwłaszcza o użytkownikach jego wyrobów.

Sporo się dowiedziałem o byłych i obecnych piewcach jego marki - komu zagrało ale z reguły o tym, że że nie zagrało i jakie kto ma badziewie w domu.

Z czasem okrężną pocztą zaczęło do mnie docierać, co rzeczony pan opowiada innym o mnie i moim systemie.

Czy to była hipokryzja twoim zdaniem?

 

Edytowane przez rochu
bo tak

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do meritum, moim zdaniem nie można powiedzieć, że średnica w Canto Grand jest jednoznacznie zła. Ma swoje wady, brakuje jej trochę dźwięczności, otwarcia, jest taka delikatnie stłumiona, asekuracyjna. Może to mieć też swoje plusy w zależności od tego co akurat słuchamy. Na przykład całkiem fajnie wypadają słabiej nagrane płyty typu rock czy metal. Na dobrze zrealizowanych płytach jazzowych jest mniej kolorowo, czegoś trochę brakuje ale tragedii nie ma. Generalnie nie żałuję, że kupiłem te kolumny, traktuje je jako kolejne doświadczenie. Zapłaciłem 2700 za używane w idealnym stanie i według mnie to jest uczciwa cena. Poza tym nic nie jest idealne, szczególnie na tym pułapie cenowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, plastik1989 napisał:

Olek, jak nie umiesz prowadzić kulturalnej dyskusji, to może nie pisz nic OK? A szczególnie w tym miejscu z Twoim ciągłym wciskaniem Cayinów.

 

Posty tego pana to radzę tak traktować pół na pół. Jeszcze dwa, trzy lata wstecz nie potrafił nawet poprawnie ustawić kolumn w pomieszczeniu, a teraz czytając jego twórczość mamy wrażenie z obcowaniem mega doświadczonego audiofila, który w życiu miał i słuchal wszystkiego. Tymczasem żeby nie ziomale z klubu to dalej nie wiedział by nic albo nie wiele. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
13 minut temu, niki666 napisał:

Wracając do meritum, moim zdaniem nie można powiedzieć, że średnica w Canto Grand jest jednoznacznie zła. Ma swoje wady, brakuje jej trochę dźwięczności, otwarcia, jest taka delikatnie stłumiona, asekuracyjna. Może to mieć też swoje plusy w zależności od tego co akurat słuchamy. Na przykład całkiem fajnie wypadają słabiej nagrane płyty typu rock czy metal. Na dobrze zrealizowanych płytach jazzowych jest mniej kolorowo, czegoś trochę brakuje ale tragedii nie ma. Generalnie nie żałuję, że kupiłem te kolumny, traktuje je jako kolejne doświadczenie. Zapłaciłem 2700 za używane w idealnym stanie i według mnie to jest uczciwa cena. Poza tym nic nie jest idealne, szczególnie na tym pułapie cenowym. 

Ale nikt (przynajmniej nie ja) nie pisał, że jest jednoznacznie zła. Odstaje od reszty, co w tej klasie kolumnie też jest zrozumiałe, przecież to entry-level nie można oczekiwać wszystkiego od takiej kolumny. Słyszysz jak brzmi średnica, napisałeś szczerze - zresztą sam podobnie bym opisał ich brzmienie.

Irytujące jest, że pewni forumowicze by podlizać się producentowi są w stanie wprowadzać innych forumowych kolegów w błąd. Zwłaszcza jeśli na żywo, prywatnie mówią coś zgoła innego. Jeśli ktoś słyszy jakieś braki na średnicy to nie powinien mieć problemu o tym napisać publicznie na forum... 

W cenie jakie je kupiłeś uważam, że było bardzo ciekawy zakup i mam nadzieję, że posłużą Ci długo. 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, plastik1989 napisał:

Adam, widzisz taka różnica, że z Tobą można pogadać spokojnie i merytorycznie. 

Prawda jest taka, że żaden dystrybutor, sklep czy nawet najmniejszy sklepik audio w najgłębszym możliwym poważaniu ma takie marki jak S16. Serio. Manufaktura mogąca realnie sprzedać 10-20 par rocznie plus jakieś drobne tunningi, to nie jest ani partner, ani konkurencja dla żadnego sklepu... Tam liczy się powtarzalność, FAKTURA, terminowość i uczciwość w podejściu do klienta i współpracownika - a tutaj kłopot mógłby być z każdym punktem, bo nie można już na boku sprzedawać z "bagażnika" bez papierów. Na prawdę Ich nie boli, że ktoś na boku przez rok kilka kolumn sprzedać o wartości ich dziennego obrotu... Ani to ich target kupuje, ani nie mają jak sami tej luki produktowej wypełnić więc się nie przejmują. SKANSKa też raczej nie jest przejęta "Panem Mieciem" co w kuchni płytki ułoży za kilka stówek - a obie "firmy" z branży budowlanej ? 

Więc takie teorie spiskowe, że ktoś tam z branży po nocach nie może spać bo tu takie cudowne Canto na rynku istnieje to między bajeczki bym włożył. Tak samo jak to, że nagle cała branża się uwzięła na to biedne S16. Ludzie maja go dość przez Jego brudne zagrywki, skłócanie kolegów i tego wyrazem jest też mój post, jak i wcześniejsze posty Jego byłych kolegów i byłych klientów. A branża audio, w zdecydowanej większości nie wie nawet o Jego istnieniu...  

Zresztą jak zobaczysz (to odniesienie do błyskotliwego wpisu nieodżałowanego ambasadora marki S16 - Silver85) to jeszcze rok temu, gdy nie pisałem żadnych recenzji - wtedy też miał pełen garnitur argumentów - czemu jestem taki czy owaki. Teraz dla Nich bardzo wygodne podpiąć mnie pod powiązania z mityczną branżą audio, bo dostaje sprzęty na testy...

 

=================

Natomiast na wpis w tym klubie zareagowałem, bo pamiętam jak z MrSalieri i innymi znajomymi słuchaliśmy Canto, Arkad 2.5 i pomimo licznych zalet jakie to kolumny mają, dosyć zgodnie przyznawaliśmy, że brak dociążenia na średnicy, brak nasycenia to największa bolączka tych kolumn. Jako zalety Canto to obszerny bas który pozwala nawet w budżetowym systemie wypełnić calkiem spore pomieszczenie oraz efekty przestrzenne, smaczki na górze, wybrzmienia to nam imponowowało. Po porównaniu 1:1 do kolumny innego producenta te bolączki na średnicy wyszły i sam MrSalieri jest doskonale świadom ich istnienia. Czemu więc pisze teraz coś całkiem innego? Czy powinienem metodą fanboyów S16 wrzucić teraz pincet uśmieszków i zasugerować, że MRSalieri walczy o lepszy rabat na następne kolumny? 

Kolejna sprawa ten nieszczęsny Cayin na KT88 - który taki wspaniały jest, że każdy z fanów s16 tylko marzy o przesadce na coś lepszego... Czemu każdy kto został ubrany w ten wzmacniacz jak tylko środki mu pozwalają od razu przeskakuje na coś innego? Niby bas fajny, niby dynamika, a przez tą sztuczną metaliczną średnicę nie ma mowy o wciągającym odsłuchu (wyprzedając riposty fan boyów, niech się wypowiedzą tylko Ci którzy FAKTYCZNIE słuchali innych lampowców jeszcze).

A dwa na prawde dobrze grające systemy gdzie grały Canto (czy jakieś wariacja na temat, bo nie są przecież powtarzalne) to Canto z zestawiem KRELLa Kav300i +  KAV280CD gdzie bardzo doświadczony audiofil nie dał się nabrać na Cayina, a drugi zestaw który pozytywnie zapamiętałem to niski model NAIMA + gramofon Regi.

To zestawienia, które dojrzarzłością i jakością dźwięku będą nie dostępne nigdy dla Cayina na KT88. 

 

Pewnie Pan Plastik1989 -  "pseudo moderator"  znów mnie zbanuje ( bo już to robił bez racjonalnego powodu) za dobre słowo na temat Studio 16 Hertz , ale nie mogę dłużej patrzeć na jego odwieczne opluwanie polskiej manufaktury , zamiast się cieszyć że istnieją takie rodzime firmy - które mimo niewielkich kapitałów potrafią stworzyć wybitne produkty w porównaniu do  markowych korporacyjnych  tworów - o wiele droższych i bardzo często wcale nie grających. To smutne , ale jak uczy historia Polak - Polaka utopiłby w szklance wody tylko dlatego że mu się coś udało.

Otóż nie zgodzę się z opinią o suchej czy za mało dociążonej średnicy w Arkadach 2,5 - bo takich właśnie używam u siebie. Według mnie absolutnie nic w tej materii nie brakuje tym kolumnom.  U mnie grają z piękną barwną średnicą  podpartą solidną i super kontrolowaną podstawą basową .Scena zarówno szeroka jak i głęboka. Dźwięk totalnie odklejony od głośników, kolumny znikają Świetna separacja, kontrola  i mega dynamika. Oczywiście nie ze wszystkim tak zagrają te kolumny. Kwestia dobrania transportu , daca i przede wszystkim wzmacniacza .Chętnie zaproszę na odsłuch każdego kto by chciał na własne ucho to sprawdzić.  Jak wiadomo gra "system"  i pomieszczenie a nie sama kolumna , nietrafne połączenie całości może przynieść słaby efekt końcowy nawet w najlepszych głośnikach i  zestawionych najdroższych klockach.

Jeżeli komuś nie pasują produkty S16 Hertz to niech gra na innych - proste... po co się udziela w wątku stworzonego dla tych którym 

one grają pięknie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.