Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Audio.Japan napisał:

Zaraz sie zleca naganiacze I beda pisac ze to konkurencja tak sie Bala o swoje interesy, tak sie czuli zagrozeni. Pewnie angielski harbeth stoi za tym, albo dynaudio tak robili w pory ze te cudowne s16 na gotowcach psuje im interesy... ???

A to na AS są tylko naganiacze na S16Hz? Zerknij na dział "Magazyn", uważasz, że wszystkie zamieszczane tam recenzje są bezinteresownie i uczciwie napisane? ? A na Dynaudio nie ma naganiaczy? A którego dystrybutora  głośniki promował Elberoth w zakładce Hi-End jako najlepiej we wszechświecie wydane pieniądze? ?

Ps. Słuchałeś chociaż jednych paczek od S16Hz? 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem najwyższego modelu 16hz na starokoscielnej i w jednym słowie podsumowujac: PORAŻKA!

A w ostatnim: KOSZMAR.

Taka stukajaca zadyma - nie wiem czy nawet punka można na tym posłuchać.

 

To było w 2000 roku w mieszkaniu rogali i od tamtej pory zapomniałem o 16hz jako o pełnowartościowych trwałych i co najmniej dobrych jakościowo produktach. Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.08.2020 o 11:52, Rezyslaw napisał:

 Mielismy koleżenskie stosunki ,może nawet za bardzo ,tylko ja skurwysyństwa nie toleruję . Teraz bedzie takich kwiatków coraz wiecej wychodzić bo wcześniej ten klub przypominał bardziej TVP niż prawdziwy klub pasjonatów muzyki. 

Kolego Rezysław masz całkowitą rację,również byliśmy z Rogalą w dobrych stosunkach i nigdy bym nie przypuszczał że człowiek o takiej kulturze osobistej morze być takim wyrafinowanym kombinatorem.Osiągnął mistrzostwo w robieniu z nas baranów co nie potrafią liczyć , wykorzystując nasze zamiłowanie do audio.Ci którzy piszą pozytywnie  o tej firmie a nie są naganiaczami niech poczekają ,firma 16hz również zrobi z nich "baranów". Nigdy więcej s16hz i rogali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.08.2020 o 13:39, quatross napisał:

Słuchałem najwyższego modelu 16hz na starokoscielnej i w jednym słowie podsumowujac: PORAŻKA!

A w ostatnim: KOSZMAR.

Taka stukajaca zadyma - nie wiem czy nawet punka można na tym posłuchać.

 

To było w 2000 roku w mieszkaniu rogali i od tamtej pory zapomniałem o 16hz jako o pełnowartościowych trwałych i co najmniej dobrych jakościowo produktach. Pa.

Ja też gram na Arcadach i dla odmiany napiszę że żadne markowe kolumny światowych marek nie zagrały u mnie tak dobrze jak S16hertz, jednak jak zawsze gra cały SYSTEM  a nie kolumny i tu w wielu przypadkach pies pogrzebany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
4 godziny temu, bolbo napisał:

Przerobionych Arcadach 2,5.Ale ja nic nie pisałem o produktach tej firmy tylko o człowieku.
Nie wiem dlaczego tak go bronisz ,widocznie jeszcze nie zostałeś zrobiony w barana a ja tak.

KAż∂y z Nas to przechodził. 

Myślę, że większość racjonalnych osób widzi wyraźnie, że coś poważnego jest na rzeczy, bo przecież to nie jedna, nie dwie, nie kilka lecz bardzo duża grupa osób została w jakiś sposób wpuszczona w maliny. I to osoby z różnych środowisk, miast, a jakoś tak samo wszyscy mają problem z tym jednym gościem. To co tu widać to i tak szczyt góry lodowej...

Szkoda, bo kiedyś ten człowiek wydawał się całkiem racjonalnym i fajnym gościem. Nie wiem czy pozory tak potrafią zmylić czy ludzie mogą tak mocno zmienić... Może jedno i drugie...

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
5 godzin temu, azis_light napisał:

dla odmiany napiszę że żadne markowe kolumny światowych marek nie zagrały 

Czyli na komentarze dotyczące zachowań handlowych Grzegorza DLA ODMIANY napiszesz jak grają jego kolumny. Jakby jedno miało wynikać z drugiego... Ciekawa logika.

5 godzin temu, azis_light napisał:

nie zagrały u mnie tak dobrze jak S16hertz, jednak jak zawsze gra cały SYSTEM  a nie kolumny i tu w wielu przypadkach pies pogrzebany.

Tutaj się zgodzę i wyciągnę podobny wniosek jak Ty - najprawdopodobniej nie umiesz poprawnie złożyć systemu w oparciu o kolumny "światowych marek". 

Może Wam się to podobać, ale serio wierzycie, że nic lepszego na świecie nie ma? Może po prostu macie tak skrzywione systemy, że żadna inna, równo grająca kolumna nie zagra? BTW Ciekawe od kogo te systemy kupiliście... 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, rafal735r napisał:

Z dużego rogala, zrobił się mięciutki croissant ?

Mięciutcy i do tego cieplutcy to są zazwyczaj właściciele starych siódemek ?

21 minut temu, plastik1989 napisał:

Czyli na komentarze dotyczące zachowań handlowych Grzegorza DLA ODMIANY napiszesz jak grają jego kolumny. Jakby jedno miało wynikać z drugiego... Ciekawa logika.

Tutaj się zgodzę i wyciągnę podobny wniosek jak Ty - najprawdopodobniej nie umiesz poprawnie złożyć systemu w oparciu oparciu o kolumny "światowych marek". 

Może Wam się to podobać, ale serio wierzycie, że nic lepszego na świecie nie ma? Może po prostu macie tak skrzywione systemy, że żadna inna, równo grająca kolumna nie zagra? BTW Ciekawe od kogo te systemy kupiliście... 

Ciekawe, że np. w moim przypadku większość sprzedawców też tego nie potrafiła. W oparciu o bardzo szanowane w świecie marki i niejednokrotnie tak bardzo tu na forum przez sprzedawców, dystrybutorów przepychane ?
Nie potrafiła tego zrobić w swoich salonach i przygotowanych pokojach.
Nie twierdzę, że S 16 Hertz to absolutny kres wszystkiego i nie można lepiej ale jest świetnie.
I jestem mega zadowolony.
Z kolumn, z obsługi, z wszystkiego.
Czekam więc na ten moment kiedy to ja rzekomo zostanę tak źle potraktowany.

Poza tym to przecież to klub miłośników marki a nie osób pokrzywdzonych przez rzekome złe zachowania handlowe (gdyby nawet takie były...).

Edytowane przez konradwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
15 minut temu, konradwo napisał:


Czekam więc na ten moment kiedy to ja rzekomo zostanę tak źle potraktowany.

Poza tym to przecież to klub miłośników marki a nie osób pokrzywdzonych przez rzekome złe zachowania handlowe (gdyby nawet takie były...).

No tak, Ty nie zostałeś źle potraktowany więc nikomu innemu nie wolno się wypowiedzieć. To klub marki s16 i wypowiada się tutaj o tej marce. Żaden klub "miłośników" - tego szukaj w kółeczku różańcowym. Podobają Ci się kolumny s16 - to super. Jesteś zachwycony z obsługi - to super. Czekasz, aż Grzegorz Cię źle potratuje - też super. Masz prawo o tym napisać. Gdybyś miał odwrotne doświadczenia związane z tą marką też mógłbyś się wypowiedzieć. Nazywa się to wolność słowa. Póki tylko piszesz w zgodzie z zasadami kultury, nie obrażasz innych to piszesz. Dobrze czy źle to wynika z Twoich doświadczeń. 

Zapewne uważasz, że doszło do jakieś dziwnej zmowy.  Spora grupa osób, którzy mimo iż się nie znają ,nic ich nie łączy, a mają podobne problemy z tym samym człowiekiem. Serio wierzysz w te bajeczki, że albo chcieli wyłudzić, albo się mszczą za coś i ten biedny Grzegorz ciągle na takich tafia? Nie dziwi Cię skala zjawiska? Jakoś żadna inna marka nie ma z tym problemu... Zawsze się znajdzie jakiś pieniacz wśród klientów, ale tutaj to 50% takich jest? Nawet tacy co kilka par kolumn kupili i znają go XX lat? I absolutnie nie przyjmujesz nawet możliwości, że wina (chociażby częściowa) może być po stronie producenta jednak?

Dziwi mnie, że sporo osób dałoby sobie rękę za niego obciąć, a przecież tak na prawdę to wszystko co wiedzą, to wiedzą tylko i wyłącznie z historii opowiadanych przez Grześka. Czy kiedykolwiek, choć jedną historię Grześka - których jak wszyscy tu wiemy - opowiada sporo, czy kiedykolwiek jakąś próbowałeś zweryfikować? Jakiś dowód, mail, ktoś obcy był w stanie to potwierdzić?  

Pytam bardziej z ciekawości, bo mi Grzegorz sporo historyjek opowiadał ale jakoś nigdy nie miał na to żadnych dowodów prócz swojego słowa. Później jak mnie wzięła ochota chęć część z nich zweryfikować, to okazało się, że pozostali uczestnicy takich wydarzeń jakoś inaczej te historie zapamiętywali. Mieli maile które potwierdzały Ich wersje, mieli znajomych innych, którzy też to widzieli oprócz swojego słowa...  

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu przemianować nazwę klubu na "klub hejterow G. R."  To przynajmniej będzie zgodne z tematyką i wiadome czyje wpisy są tu mile widziane a zadowoleni  użytkownicy S16h będą przynajmniej uprzedzeni że mogą być dowoli obsrywani przez kilku zawziętych antagonistów marki, na czele z adminem.

Ktoś zaglądający tutaj żeby uzyskać informację na temat kolumn S16h raczej nie ma tutaj czego szukać skoro wyrocznia powiedziała że to "entry Level" haha no bez jaj. Może jakiś melepeta to łyknie. Wystarczy porównać użyte przetworniki i elementy zwrotnic do tego co siedzi w metkowcach... 

Wszystkim sfrustrowanym audiofilom miłego dnia życzę....

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zoromoto nikt nikogo bezpodstawnie nie obsrywa . Nigdy wcześniej nie pisałem negatywnie o firmie 16hz a tym bardziej  o użytkownikach sprzętu ww firmy.Ale miarka się przebrała.Przypuszczam że więcej będzie użytkowników pokrzywdzonych przez tą firmę niż zadowolonych,tylko nie wszyscy chcą pisać o tym.

9 godzin temu, konradwo napisał:

 


I jestem mega zadowolony.
Z kolumn, z obsługi, z wszystkiego.
Czekam więc na ten moment kiedy to ja rzekomo zostanę tak źle potraktowany.

Kordawo ,to jest tak że najpierw buduje się zaufanie a potem z gościa wyciąga ile się da.Mnie od ostatniego razu jeszcze tyłek piecze.Najbardziej mnie boli to że wyrąbał mnie człowiek któremu mocno zaufałem.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 godziny temu, zoromoto napisał:

Może po prostu przemianować nazwę klubu na "klub hejterow G. R."  To przynajmniej będzie zgodne z tematyką i wiadome czyje wpisy są tu mile widziane a zadowoleni  użytkownicy S16h będą przynajmniej uprzedzeni że mogą być dowoli obsrywani przez kilku zawziętych antagonistów marki, na czele z adminem.

Ktoś zaglądający tutaj żeby uzyskać informację na temat kolumn S16h raczej nie ma tutaj czego szukać skoro wyrocznia powiedziała że to "entry Level" haha no bez jaj. Może jakiś melepeta to łyknie. Wystarczy porównać użyte przetworniki i elementy zwrotnic do tego co siedzi w metkowcach... 

Wszystkim sfrustrowanym audiofilom miłego dnia życzę....

Chcesz poznać kilka historii na temat tego pana, to zadzwoń. Numer do mnie chyba jeszcze posiadasz. Zobaczymy czy dalej będziesz chciał się utożsamiać z właścicielem s16hz. 

W ostatnim swoim wyskoku tu na forum za co dostał dożywocie, facet przeszedł samego siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, paul klacska napisał:

Chcesz poznać kilka historii na temat tego pana, to zadzwoń. Numer do mnie chyba jeszcze posiadasz. Zobaczymy czy dalej będziesz chciał się utożsamiać z właścicielem s16hz. 

W ostatnim swoim wyskoku tu na forum za co dostał dożywocie, facet przeszedł samego siebie. 

Czy masz na myśli sytuację/zdarzenie związane z Arkadowskim? Przez chwilę widziałem na AS opis pewnej sytuacji związanej z zaginionymi klamotami z Nautilusa ale chyba w ciągu niecałych 10 minut te wpisy zniknęły. Czytał je też z pewnością @SLY i nawet coś komentował ale chyba jego wpisy też zostały usunięte. 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
12 minut temu, Adam 38 napisał:

Czy masz na myśli sytuację/zdarzenie związane z Arkadowskim? Przez chwilę widziałem na AS opis pewnej sytuacji związanej z zaginionymi klamotami z Nautilusa ale chyba w ciągu niecałych 10 minut te wpisy zniknęły. Czytał je też z pewnością @SLY i nawet coś komentował ale chyba jego wpisy też zostały usunięte. 

Między innymi tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Audio.Japan napisał:

Gosciu chcial nautilusa zwalkowac?! Coraz ciekawiej, szkoda ze to ominalem

Oj tam. Oj tam. Od razu zwałkować. Zwykłe darmowe wypożyczenie na wieczne nie oddanie. ? Gość prawodopobnie uczestniczył w procederze ,,wypożyczania" sprzętu od dystrybutorów itp. W zamian za tzw. ,,parasol''ochronny na forum. Studio 16 Hz nie skorzystało z kuszącej oferty i pokłosem tego jest j/w. 

32 minuty temu, p-a-b-u napisał:

Przy sprzedaży używanego cayina miałem niezłe przeboje. 

Pewnie chciałeś ukryć usterkę i kupiec się zorientował. ?

Edytowane przez cortes

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o tych hiendach z Nautilusa pisał wcześniej tb82!  To rzeczywiście  w tym świetle pytanie " jak on mógł wziąć się za te hienendy "nabiera  nowego znaczenia.

A co dou usterki Cayinów userów co robią konkurencję na rynku wtórnym to zgaduję : spalone trafo? Stary chwyt Rogali  ,jak kupiłem monobloki na gm70 to też mi wmawiał 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, paul klacska napisał:

Chcesz poznać kilka historii na temat tego pana, to zadzwoń. Numer do mnie chyba jeszcze posiadasz. Zobaczymy czy dalej będziesz chciał się utożsamiać z właścicielem s16hz. 

W ostatnim swoim wyskoku tu na forum za co dostał dożywocie, facet przeszedł samego siebie. 

napisze tylko jedna rzecz

ja jako moderator dostawałem bogata liste skarg i zazalen od userów i wszystkie związane były z jednym

"firma nie chce mi po raz kolejny czegos dać czy wykonac po kosztach "

inne rzeczy do mnie na forum nigdy nie dotarły

 

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Rezyslaw napisał:

 

A co dou usterki Cayinów userów co robią konkurencję na rynku wtórnym to zgaduję : spalone trafo? Stary chwyt Rogali  ,jak kupiłem monobloki na gm70 to też mi wmawiał 

 

Uszkodzona sekcja zasilania ?

Facetowi co ode mnie kupił brakowało $ żeby dołożyć do droższego co mu Pan R wciskał i szukali sponsora.

 

Jak zapytałem jakim cudem we wzmacniaczu co grał ok 3 miesiące takie cuda to usłyszałem, że jego audi też się psuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
napisze tylko jedna rzecz
ja jako moderator dostawałem bogata liste skarg i zazalen od userów i wszystkie związane były z jednym
"firma nie chce mi po raz kolejny czegos dać czy wykonac po kosztach "
inne rzeczy do mnie na forum nigdy nie dotarły
 
Cir. Dlaczego tak jest, że nie wierzę w Twoje ani jedno słowo. Naprowadzę Cię odrobinę. Bo nie zrobiłeś nigdy nic dobrego dla przeciętnego usera. Za to z krętaczami, branżą trzymałeś sztamę. Inni (byli) moderatorzy biją się w pierś ale Ty nadal w zaparte. Co z Ciebie za człowiek? Podobno leczysz? Czy warto oddać zdrowie w Twoje ręce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.