Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, plastik1989 napisał:

Piorasz nie szukaj drugiego dna tam gdzie go nie ma. Po pierwsze nie miał moderatorow w garsci, tylko nic nie wskazywało na to, że mogą być z gościem problemy więc moderatorzy szli mu na rękę

A gdzie Ty tu widzisz drugie dno? 

No właśnie "szli mu na rękę". Dziwnym trafem mnie - zwykłemu userowi jakoś nie szli na rękę, gdy zgłaszałem nadużucia Tego Pana. Skończ Waść mnie jeszcze Ty wkurzać. Ja sobie nic nie wymyśliłem piszę tylko fakty. 

Co do wykupienia reklamy i jej użycia dzięki za wyjaśnienie, gdyż miałem niekompletne wnioski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, adam Ty51 napisał:

Tak, a moderator klubu S16Hz pluje na właściciela S16Hz. to co to za moderator.

jak macie jakieś zatargi to załatwcie to między sobą, a nie tutaj. 

W innych klubach nie ma żadnych problemów pomimo, że niektórzy producenci w przeciwieństwie do Rogali sprzedają g...no, to nikt się ich nie czepia

Którzy to te gówna sprzedają? 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 chwile zawieszenia z uwagi na zgłoszenie do admina ze przyjmuje korzysci materialne za pomoc na forum producentom audio

prosto to i szybko wyjasniłem poniewaz zawsze płace za swoje zakupy -raz ze nie musze żebrac czy krasc a dwa ze tak mnie wychowano

masz całkiem nieprawdziwe informacje

do zespołu moderacji  sam nie wróciłem co było super decyzja co widać po czasie kiedy ci którzy mnie zgłaszają sami słabo kończa i znikają

ja jak widzisz jestem ?

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że problem klubu nie leży w tym co zrobił czy nie zrobił producent.

Problem leży w sekciarskim charakterze klubu.
Obserwuję ten klub od lat i zauważam wiele elementów psychomanipulacji stosowanej w tym wątku.
Poczynając od "zabijania miłością" i uwiedzenia nowych adeptów poprzez właściwą indoktrynację aż po scementowanie grupy.
Ważną cechą jest także "syndrom oblężonej twierdzy" co rusz pojawiający się jako efekt na jakikolwiek wpis krytyczny wobec umiłowanej firmy.
Nie znam żadnego klubu na tym forum na którym doszłoby do tak drastycznej manipulacji użytkownikami.

Jak daleko można się posunąć?

s16tattoo.thumb.jpg.d90045e6c68460ee905fd117f0f95543.jpg

 

 

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.08.2020 o 12:08, konradwo napisał:

Dla mnie S16 Hertz zagrały lepiej niż Dynaudio w kwotach porównywalnych i znacznie wyższych. A pojechałem tam na początku tylko z czystej ciekawości jak to gra, celując w zupełnie inne marki

Ciekawe , ja kupywałem s16hertz od faceta który kupił wlaśnie dynaudio niewiele droższe.Wydaje mi się że to chodzi

o gusta a nie "lepszość".Problem w tym , że słuchacze często wybierają sugestie forumowe niż własne upodobania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bolbo napisał:

Szanowny Pan grubo się myli, uważając że my normalni użytkownicy przekupiliśmy w jakiś sposób administracje forum lub moderatora ,fakty mówią za siebie.Oto Masz rzeczywisty obraz tej firmy: większość byłych i obecnych użytkowników sprzętu tej firmy została w jakiś dziwny sposób wpuszczona w maliny, a szef jej ciągany po sądach.

Chodziło mi o stronniczość rządzących na forum  czy na korzyść jednych czy drugich nie istotne - po prostu nie taka powinna być ich rola  - nie bronię tu firmy S16 hz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, plastik1989 napisał:

To ja też napiszę jedną rzecz,  z krótką przerwa w środku, jestem moderatorem od jakiś dwóch lat. Nigdy takiego zgłoszenia nie widziałem, a gwarantuje, że bym je zapamiętał.

bo ludzie nigdy tego nie pisza na panel tylko na PW i licza na pomoc

tylko co moze zrobic moderator w kwesti rozliczen sprzedawcy czy producenta a jego klienta 

nigdy w to nie wchodzimy

jedyna sytuacje gdzie była konffrontacja usera admina i moderacji była wielomiesieczna próba wyciagniecia kasy za jakies domniemane szkody i kradziez "patentów "

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, plastik1989 napisał:

Ty tak na serio? Kłótni i wojen między moderatorami o to było tyle, na forum jazdy, a do Ciebie nic nie dotarło... 

kłótnie pomiedzy moderatorami były zawsze w dwóch klubach i o dwa kluby polskich producentów kolumn

nigdy tam nie było spokoju ale awantury rozpoczynali userzy

był jeszcze jeden klub gdzie ostro sie działo z włascicielem ogólnie znanym  producentem kolumn ale ten sam gdzieś odszedł i temat przepadł

jeszcze jedna ciekawostka gdy w tych dwóch pierwszych klubach był spokój to pojawiał sie klon zadymiarz który napuszczał jednych na drugich

raz jeden udało mi sie tego klona namierzyc i ustalic ze włascicielem jego był inny producent który robił to dla jaj gdyz miał swietną zabawe co mi napisał po zablokowaniu go

nie wiem ile razy tak robił ale znany był od lat z innych awanturek na forum

nieststy internet dla niektórych jest szkodliwy

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, paul klacska napisał:

Skoro twierdzisz, że jesteś czysty jak łza, to dlaczego cię wywalili były panie moderatorze . Chyba jednak coś było na rzeczy. Panie kolego, sprzedałeś się za garść srebrników, sam sobie nawarzyles piwa. Mam nadzieję, że ono co teraz smakuje.

chwile zawieszenia z uwagi na zgłoszenie do admina ze przyjmuje korzysci materialne za pomoc na forum producentom audio a konkretnie jednemu który ma zatarg z forum /nie jest to 16 hz/

ot taki przyjacielski donosik potwierdzony przez wiecej niz jednego moderatora

prosto to i szybko wyjasniłem poniewaz zawsze płace za swoje zakupy -raz ze nie musze żebrac czy krasc a dwa ze tak mnie wychowano

masz całkiem nieprawdziwe informacje o tej sytuacji

do zespołu moderacji  sam nie wróciłem co było super decyzja co widać po czasie kiedy ci którzy mnie zgłaszają sami słabo kończa i znikają

ja jak widzisz jestem ?

Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
11 minut temu, cortes napisał:

Myślę, że na czasie będzie przytoczenie fragmentu ewangelii według św. Mateusza  wers 7.1 ,,Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni"

Myśle, że bardziej na miejscu byłoby osobie o której się myśli napisać to wprost, a nie wysyłać swoich kumpli.

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, thomaz napisał:

Problem w tym , że słuchacze często wybierają sugestie forumowe niż własne upodobania.

Coś w tym jest.

Większość piszących na forum tak na prawdę nie ma wielkiego doświadczenia w audio i dzięki temu jest podatna na wpływy. Ba, wręcz oczekuje podpowiedzi co ma kupić i jak zestawić a gdy to już wykona to jak kania dżdżu łaknie by ktoś pogłaskał po główce i powiedział, że dobrze zrobili i że teraz gra im super.

Właśnie tę potrzebę przez lata zaspokajał ten wątek.

Kupiłeś S16Hz - masz super, teraz tylko wywal ten paskudny wzmacniacz i kup Cayina albo jeszcze lepiej Amplifona i już prawie nirwana, a gdy zamówisz adaptację akustyczną u //////// to ze szczęścia się nie pozbierasz....

 

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, cortes napisał:

Myślę, że na czasie będzie przytoczenie fragmentu ewangelii według św. Mateusza  wers 7.1 ,,Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni"

Nie wypadłem sroce spod ogona i swój rozum mam. Zdążyłem poznać pewne mechanizmy i branżowe zależności środowiska audio w którym właściciel tej marki okazuje się perfidnym i wyrafinowanym manipulatorem, któremu rzeczywiście udało się stworzyć sektę.

Współczuję tylko tym wszystkim pokrzywdzonym i poszkodowanym osobom, których wcale nie tak mało, że musieli na własnej skórze przekonać się jak "pozory często mylą, bo ludzie przed byle g...em czoła chylą".

A ludziom, którzy przywołują ten werset zawsze mówię: Nie przekręcajcie Pism, abyście nie byli jak szatan.   

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro Szymon zestawił z "resztą świata" w cenie do poł bańki to na 99 ,9 % to właśnie one ?

zestawienie dwóch tweeterów to już jest błąd , no chyba , że dzielą pasmo ale nie powinny być wtedy identyczne ?

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Spokojna głowa. A w zasadzie dwie głowy. Myślą o tym już że dwa lata :). Cena jest a kolumn ni ma :)
Najpierw wymyślili cenę. A cała reszta potem... :)

Żeby produkować musi być klient.
skoro Szymon zestawił z "resztą świata" w cenie do poł bańki to na 99 ,9 % to właśnie one
zestawienie dwóch tweeterów to już jest błąd , no chyba , że dzielą pasmo ale nie powinny być wtedy identyczne

Chyba ze czemuś służy ten daszek dzielący je

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Marcin_Sz napisał:

Chyba ze czemuś służy ten daszek dzielący je

jeśli grają to samo pasmo powinny być najbliżej siebie jak to tylko możliwe kopułka przy kopułce , jeśli dzielą wysokie tony między siebie to kopułka odtwarzająca najwyższy zakres powinna by mała wtedy jest szybka i ma najrówniejsze pasmo w ostatniej oktawie

 

np obraz.thumb.png.8ce3f9e00e6ecd44c26fa5d63e684517.png

Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
jeśli grają to samo pasmo powinny być najbliżej siebie jak to tylko możliwe kopułka przy kopułce , jeśli dzielą wysokie tony między siebie to kopułka odtwarzająca najwyższy zakres powinna by mała wtedy jest szybka i ma najrówniejsze pasmo w ostatniej oktawie

Masz juz takie konstrukcje w portfolio swojej firmy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.