Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, slawek.xm napisał:

arctico ?

jakie to innowacyjne, rewelacyjne , i pikne ?

 

1.jpg

Czyżby towar nie schodził i potrzebny był gołąb, który obs...a konkurencję?

Jakoś w przypadku tego "recenzenta" spokojny jestem o wynik testów i konstatacje z nich wynikające.

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek nie wchodzi miesiąc na forum, a kółeczko wzajemnej adoracji dalej leci swój farmazon...hahahh.

Chyba tym żyjecie panowie co?

Oczywiście wszyscy z kółeczka już słyszeli nowe kolumny i mają swoje zdanie na ich temat. A nie, przecież nawet ich na oczy nie widzieli, a nawet do niedawna twierdzili, że nie istnieją. 

Ale jak się okazało, że jednak...to pewnie najgorsze z calego zestawienia. Ale pewnie nikt z kółeczka na odsłuch nie pojedzie bo za daleko;)

Miłego weekendu mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, glonek1125 napisał:

Ale pewnie nikt z kółeczka na odsłuch nie pojedzie bo za daleko;)

wyślij mi na PW oficjalne zaproszenie z adresem i terminem a chętnie wezmę udział w tym spektaklu ?

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach







Ale jak się okazało, że jednak...to pewnie najgorsze z calego zestawienia. Ale pewnie nikt z kółeczka na odsłuch nie pojedzie bo za daleko;)
Miłego weekendu mimo wszystko.


Glonku. Jaki odsłuch? Nie ma żadnych odsłuchów dla nas - przeciętnych ludzi. Odsłuchy są organizowane dla Arabów mówiących po arabsku i słyszących przez portfel. Póki co żaden Arab się nie zgłosił bo korona virus... Słyszałem, że Szymuś uczy się języków i wyuczył się nawet na pamięć : "Hello friend, how can I use you" :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Rezyslaw napisał:

Mały konkurs odpowiedni do rozmiaru paczek,charakrerysyka jakich to kolumn? Oczywiscie ta zielona bedąca sumą niebieskiej i czerwonej.

20200828_202039.jpg

to nie jest suma tylko różnica

zielony wykres prezentuje charakterystyke kiedy jeden z przetworników podłaczony jest w przeciwfazie

dla prawidłowego pomiaru sumy charakterystyk nalezy  odwróic czyli zmienic  kable przy zaciskach np tweetera

poza tym aby wykres był w miare rzetelny nalezy bramkowanie każdej z trzech charakterystyk ustawic w tym samym miejscu

ten pomiar jest denny i robił go prawdziwy początkujący amator

 

tak wygląda suma i różnica

 

obraz.thumb.png.eaad335c7a71b9c3cea2ed1b1ac04c3e.png

Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Rezyslaw napisał:

Dla jasności problemem w przeciwfazie jest umiejdcowienie dołka  przesunietego w prawo 

nie zawsze najlepsze zgranie fazowe jest w punkcie przecięcia charakterystyk zbyt wiele czynników i widzimisię konstruktora ma na to wpływ np bardzo łagodne filtrowanie gdzie głośniki wspolnie odtwarzają 5 oktaw , technicznie tak wydawałoby się jest najlepiej ale akurat ten pomiar nie jest wyznacznikiem dopiero wypadkowa charakterystyka z wykresem reversnull mogłaby dać podstawę do głębszej analizy

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, slawek.xm napisał:

arctico ?

jakie to innowacyjne, rewelacyjne , i pikne ?

 

1.jpg

Masakra ile kolumn... ?

Arctico to podwójny ethos, tak też obstawialismy. Czyli jednak revelatory na basie, Grzegorz nie lubi dużych przetworników basowych ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, paul klacska napisał:

Gdzie ty widzisz podwójne ethosy ?  To by było szaleństwo . To są arcady 3.5 razy 4 a cena razy 8 ?????

Chodzi ci o skrzynkę, że jest kanciasta?

 

Mi się wydaje że ona jest ala ethos.

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja tam widzę jedne arcady na drugich , nic więcej.

Mam naprawde dobry kontakt do okulisty 150zl wizyta. Do laryngologa również ale widzę, że tu niepotrzebny bo Wy już ze zdjęcia wyrobiliście opinię o ich jakości, brzmieniu, basie, paśmie, przetwornikach.
Możecie mieć różne doświadczenia z firmą S16Hz ale nawet Ci co je mają, potwierdzają że Grzesiek robi bardzo dobre kolumny i tego się trzymajmy.
Wizualnie kolumny bez dwóch zdań są najładniejsze z tego zestawienia. Brzmienie ? Nie posluchasz, nie bedziesz wiedzial. „Niezależne” blogi tu nie pomogą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, h3x_Lukasz napisał:


(...) potwierdzają że Grzesiek robi bardzo dobre kolumny i tego się trzymajmy.(...)

To kwestia gustu a nie obiektywnej rzeczywistości. I tego się trzymajmy.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
26 minut temu, h3x_Lukasz napisał:


Mam naprawde dobry kontakt do okulisty 150zl wizyta. Do laryngologa również ale widzę, że tu niepotrzebny bo Wy już ze zdjęcia wyrobiliście opinię o ich jakości, brzmieniu, basie, paśmie, przetwornikach.
Możecie mieć różne doświadczenia z firmą S16Hz ale nawet Ci co je mają, potwierdzają że Grzesiek robi bardzo dobre kolumny i tego się trzymajmy.
Wizualnie kolumny bez dwóch zdań są najładniejsze z tego zestawienia. Brzmienie ? Nie posluchasz, nie bedziesz wiedzial. „Niezależne” blogi tu nie pomogą.

Powiedzieć ci co widzę swoim słabym wzrokiem? 

Przetworniki za 10 tyś wycenione na 200 tyś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci się znudzą to Rogala chętnie je wymieni na inne ,ale będziesz musiał dopłacić drugie  200tys.
Jeżeli chodzi o dobre kontakty z okulistą 150zł, to także miałem dobre z Rogalą ale wizyty kosztowały mnie dużo więcej i teraz jestem dopiero chory,szczególnie piecze mnie pewna część ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, paul klacska napisał:

Przetworniki za 10 tyś wycenione na 200 tyś. 

Dynaudio Evidence Master  236tyś ? to może być.  aha ale to za 1 szt. czyli prawie 472tyś

 

 

 

 

Edytowane przez adam Ty51
dopisanie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.