Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

Pierdoły to ty tu wyczyniales za swego czasu, a teraz buracko się wypierasz wszystkiego. Także jak masz jeszcze odrobinę honoru to może zamilcz.
Niestety cir nie ma honoru co wielokrotnie udowodnił. Nie spodziewaj się zbyt wiele po takim człowieku.
tak wiem w twoich oczach
słysze to od dwóch lat
Chłopie!! Próbowałem z Tobą się dogadać na priw gdy byłeś Moderatorem. Próbowałem Ci wytłumaczyć, pokazać mój punkt widzenia a Ty nie chciałeś tego słuchać bo byłeś stronniczy. Miałeś klapki na oczach i do dziś je chyba masz. W ogóle nie rozumiesz problemu i ciągle trzymasz jedną stronę. Gdybyś potrafił wysłuchać wielu stron, gdybyś w ogóle potrafił słuchać to coś by może do ciebie dotarło i zmieniłbyś nieco swój punkt widzenia. Tymczasem mam wrażenie, że rozmawiam z kimś komu spadło coś na czaszkę i nie ma już dla niego ratunku.
Z Vlado się żarłem jak pies ale Vlado potrafił przynajmniej wysłuchać. Ty mu nie dorastasz nawet do paznokci od nóg.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, piorasz napisał:

A tak przy okazji@Cir.
Czy Ty naprawdę jesteś lekarzem czy tylko w pewnych środowiskach skłamałeś?
Bo jeśli jesteś naprawdę lekarzem to niech Bóg ma w opiece Twoich pacjentów!

a tak przy okazji mam to w .....

 

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piorasz napisał:

W warzywniaku są też ludzie nie tylko po ukończeniu podstawówki. Nie wykształcenie z ludzi czyni człowieka. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć?
 

dlatego zawsze uwazałem ze pociąg do wciskanie kitu nie ma związku z wykształceniem

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tomaszz napisał:

Z poziomu jaki reprezentują tutaj co poniektórzy widzę, że audio to dla nich nie hobby ale sposób udowadniania (sobie i innym) własnej wartości. Podobnie jak udowadniają niektórzy za kierownicą na drogach...

Hobby daje radość. U Was tego nie widać. Wylewanie niekończących się żali to ma być przestroga dla innych? A gdzie samokrytyka?

Jak coś mu nie wyjdzie, nie ważne czy zaufał nieodpowiedniej osobie czy sam coś zawalił, to prawdziwy facet w pierwszej kolejności stawia pytania sam sobie i chce DLA SIEBIE wyciągnąć naukę na przyszłość. Ale umie też wybaczyć! - sam dla siebie! dla własnej wolności wewnętrznej!

"Baba" swoje frustracje głosi jak najszeżej aby wszyscy usłyszeli jak to go skrzywdzono.

Może to co powiedziałem kogoś zaboli, ale czasem tak trzeba

Każdy mądry jak sam tego nie doświadczył. Chciałbym Cię zobaczyć w takiej sytuacji jak ktoś Tobą manipuluje i mówi nie prawdę, czy tak łatwo wtedy mówiłbyś o hobby co daje radość i sfrustrowanych babach. Raczej wątpię, nie byłoby Ci do śmiechu - nikomu nie byłoby do śmiechu. 

Edytowane przez Robert84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2020‎-‎08‎-‎29 o 20:02, piorasz napisał:

Jeśli ktoś uważa inaczej to dla mnie osobiście jest burakiem. (sorry za szczerość).

 

 U Rogali jest cennik. podoba mi się to kupuję , nie podoba się to nie kupuję i idę gdzie indziej tak jak w każdym innym sklepie. Proste.

każdy ma swój rozum więc w czym tu można zostać oszukanym czy zmanipulowanym. a jak idziecie po bułki to pani w sklepie też Wami manipuluje? 

to jak ja jestem burakiem to po tym wszystkim co tu czytam stwierdzam, że Wy jesteście frajerami (sorry za szczerość)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, adam Ty51 napisał:

 

 U Rogali jest cennik. podoba mi się to kupuję , nie podoba się to nie kupuję i idę gdzie indziej tak jak w każdym innym sklepie. Proste.

każdy ma swój rozum więc w czym tu można zostać oszukanym czy zmanipulowanym. a jak idziecie po bułki to pani w sklepie też Wami manipuluje? 

to jak ja jestem burakiem to po tym wszystkim co tu czytam stwierdzam, że Wy jesteście frajerami (sorry za szczerość)

 

Widocznie jesteś bardzo niedługo w audio.Są różne inne potrzeby niż kupowanie sprzętu z katalogu,ale Ty takich potrzeb nie masz i nie wiesz o co chodzi i tak jak piszesz o sobie jesteś burakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, adam Ty51 napisał:

U Rogali jest cennik. podoba mi się to kupuję , nie podoba się to nie kupuję i idę gdzie indziej tak jak w każdym innym sklepie. Proste.

Widać , że nie jesteś w temacie.

Niby wszystko się zgadza, ale jest jedno ale. Gdy takiego zakupu nie dokonałeś to byłeś przez niego zmieszany z błotem, zbanowany w klubie a jak jeszcze coś ci się udało napisać na forum jaki był powód że wybrałeś coś innego, to byłeś straszony sądami za oczernianie marki s16hz . 

 

Tak więc zanim cokolwiek napiszesz , to się dobrze zastanów czy masz wiedzę w tym temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marcin_Sz napisał:

Aż jestem wzruszony gdy to czytam. Jakoś po zmianie systemu i sprzedaniu zarówno Cayin jak i S16hz nikt nie nie oczerniał ani nie opluwał ani niczym nie groził

Cierpliwości.

Za kilka miesięcy dotrze do ciebie okrężną drogą, co tam ktoś na twój temat rozpowiada.

Masz to jak w banku.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości.
Za kilka miesięcy dotrze do ciebie okrężną drogą, co tam ktoś na twój temat rozpowiada.
Masz to jak w banku.

Prowadzę zbyt ciekawe życie by się tym przejmować

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, paul klacska napisał:

Niby wszystko się zgadza, ale jest jedno ale. Gdy takiego zakupu nie dokonałeś to byłeś przez niego zmieszany z błotem, zbanowany w klubie a jak jeszcze coś ci się udało napisać na forum jaki był powód że wybrałeś coś innego, to byłeś straszony sądami za oczernianie marki s16hz . 

Z tych Kolegów, których znam z forum AS i którzy tak jak ja wypożyczali paczki od S16hz i ich nie kupili,  żaden  nie doświadczył tego o czym piszesz. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
16 minut temu, Adam 38 napisał:

Z tych Kolegów, których znam z forum AS i którzy tak jak ja wypożyczali paczki od S16hz i ich nie kupili,  żaden  nie doświadczył tego o czym piszesz. 

Wniosek z tego, że mamy różnych kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prowadzę zbyt ciekawe życie by się tym przejmować
Nie chciałbym Cię obrazić ale "prowadząc ciekawe życie" i nie interesując się co dzieje się w około, to może i jest jakiś sposób na życie ale... W dzisiejszych czasach nawet nie wiesz kiedy się możesz obudzić w z ręką w nocniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym Cię obrazić ale "prowadząc ciekawe życie" i nie interesując się co dzieje się w około, to może i jest jakiś sposób na życie ale... W dzisiejszych czasach nawet nie wiesz kiedy się możesz obudzić w z ręką w nocniku.

A czym mam się przejmować tą dziecinadą która tutaj się odbywa?

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2020 o 19:07, Marcin_Sz napisał:


Prowadzę zbyt ciekawe życie by się tym przejmować

Różnie można rozumieć ciekawe życie.Niektórzy biorą narkotyki lub piją alkohol i mówią że prowadzą ciekawe życie ,a inni słuchają muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2020 o 11:11, adam Ty51 napisał:

każdy ma swój rozum więc w czym tu można zostać oszukanym czy zmanipulowanym. a jak idziecie po bułki to pani w sklepie też Wami manipuluje? 

to jak ja jestem burakiem to po tym wszystkim co tu czytam stwierdzam, że Wy jesteście frajerami (sorry za szczerość)

Nie kupuje bułek bo zawierają glifosat i ciasto z chin.Wogóle prawie pieczywa nie jem ze ze względu na glifosat.

Problem w tym , że większość ludzi o tym nie wie albo jak wiedzą to mają to gdzieś.

Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą.

 

Edytowane przez thomaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie... czym rozni sie minas anor w wersji 3 i w wersji 4?? pomiedzy tez jakies wersje przrjsciowe byly... czy zasosowane sa rozne modele glisnikow bo roznia sie kolorem?? ktore maja lepszy dzwiek?? znaczy cxy roznia sie cxyms w prezentacji dzeirku..sceny..stereofoni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LunaticAllegro napisał:

a ja mam pytanie... czym rozni sie minas anor w wersji 3 i w wersji 4?? pomiedzy tez jakies wersje przrjsciowe byly... czy zasosowane sa rozne modele glisnikow bo roznia sie kolorem?? ktore maja lepszy dzwiek?? znaczy cxy roznia sie cxyms w prezentacji dzeirku..sceny..stereofoni??

Tutaj dowiesz się tylko:
1. że nie warto wchodzić w jakiekolwiek relacje z producentem, lub
2. po wszelkie informacje odseślą Cię do producenta.
Merytorycznych wpisów od bardzo dawna tu nie widziano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.