Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, japs napisał:

Na cudownym spojrzeniu GR?Ja robiłem niedawno CG na premium+, ale po tym co tu przeczytałem muszę spojrzeć swoim prostackim okiem na zwrotnice i zobaczyć czy ten upgrade nie polegał tylko na polutowaniu Daytona. Ponoć mam całkowicie nową zwrotkę z lepszymi elementami.

Ja u siebie zaglądałem z ciekawości i został wymieniony jakiś rezystor chyba , ale sama zwrotnica została ta sama.Może nie było potrzeby głębszej ingerencji.Kolumny grają nieźle więc nie doszukuje się wad bo w tej cenie to ciężko o coś lepszego chodź powoli

zmienią się warunki lokalowe to trzeba będzie szukać większych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mówisz?
Dużo ryzykujesz Michał ,zastanów się! 
Wspomniałem o tym wyżej. Powtórzę. Trochę już tu jesteśmy i wiele, bardzo wiele różnych grzeszków znamy. Niektórzy nawet nie mają pojęcia jak wiele :)
W tak małym środowisku zawsze prawda na wierzch wylezie. Czy zatem warto szwindlować? Na to niech już każdy sobie sam odpowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rochu napisał:

Jeżeli ktoś zniszczył cokolwiek to zrobił to sam bohater poprzez porzucenie grona wiernych wyznawców na rzecz innego targetu, z lepszej półki cenowej. I według mnie stała się szkoda wielka bo kiedyś S16Hz było jedną z najsensowniejszych dróg dla normalnie zarabiających ludzi do posiadania dźwięku przyzwoitej jakości bez konieczności oddawania nerki albo zapożyczania się na długie lata.

to o to chodzi

teraz sprawa jest juź jasna

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
8 godzin temu, Bizancjum2 napisał:

Ja to samo. Porównanie tych MInasów by mnie ciekawiło. Może ktoś spróbuje.

Nikt Ci sensownie nie powie, bo przecież kolumny S16 są optymalizowane pod klienta. Jest to ponoć zaleta, że każda kolumna jest dostrajana pod konkretny system i preferencje. Jestem w stanie częściowo się z tym zgodzić, to faktycznie plus, ale pociąga to za sobą pewne konsekwencje. Po pierwsze, te produkty nie są powtarzalne bo były dostrajane pod osobę/system, po drugie przy sprzedaży/kupnie z drugiej ręki nie wiadomo co się dostaje, bo nie wiadomo do czego były "dostrajane". 

To czy wrodzony lub wyuczony talent daje możliwość SENSOWNEGO zestrojenia, w pokoju klienta kolumny, w czasie 2-3h, bez pomiarów, bez komory bezechowej etc - zostawiam do indywidualnej interpretacji. Mi wiele ze starszych kolumn s16 się podobało dźwiękowo, więc smykałkę do tego G. ma, ale przy porównaniu do kolumn z średniej-wyższej i wyższej półki wyraźnie słychać podbicia i dołki. 

Co do Minasów, Głowna różnica to korekta cennikowa, by nie odstawały od innych, znacznie droższych cenowo konstrukcji. Warsztat, obudowa i jakość przetworników praktycznie ta sama, być może w trochę inny sposób zespojona. Ocenić musisz sam, przy porównaniu konkretnych egzemplarzy, bo coś takiego jak "wersja bazowa" nie istnieje. Wiem to po porównaniu dwóch identycznych modeli, które ponoć były w "wersji bazowej".

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
15 minut temu, cir napisał:

to o to chodzi

teraz sprawa jest juź jasna

CIR, niektórzy to czytający to osoby inteligentne, postaraj się Ich nie obrażać nowomową.   

Po pierwsze, Ci którzy się nacięli na Panu G, bardzo szybko pozbyli się Jego kolumn nie patrząc jaka będzie utrata finansowa przy odprzedaży, ani nie rozwodzili się za bardzo nad tym jak grają. Po prostu nie chcieli mieć w domu przedmiotu, który przypominałby im na codzień Osobę Pana Konstruktora. Znam takich osób kilka. Teraz, niezależnie od tego jak grają, czy kosztują tysiąc czy dwieście tysięcy ich nie kupią na pewno i na pewno nie kupią już nic od tego tandemu. 

Po drugie kolumny s16 BYŁY fajnie grającym, dobrze wycenionym produktem, sprzedawanym od (wydawałoby się) sensownego Pana. W sytuacji kiedy Pan przestał zachowywać się sensownie jeden argument odpadł. Kiedy dodatkowo cena skoczyła kilka razy odpadł drugi argument. Powiem wprost, były dobre, bo były tanie. To była ich główna siła. Co jest i ile dla kogo warte, kwestia indywidualna. Faktem jest, że kilka lat temu w cenie S16 bardzo trudno było kupić coś wyraźnie lepszego. Teraz kiedy cena jest X razy większa, jest X razy łatwiej kupić coś lepszego.  Cena wzrosła kilkukrotnie, przy zachowaniu tego samego warsztatu i przestał być to taki best-buy. Tyle i tylko tyle.

Nikogo nie boli, że ktoś sobie zarobi więcej - niech zarabia. Ale nie ma co dalej trzymać się starego schematu, że w tej cenie lepiej się nie da. Może kiedyś to była prawda, dziś przy tych cenach już nie.

To co natomiast boli, to Jego zachowanie w stosunku do klientów - nie są to jednostkowe przypadki, nie są to sami pieniacze, branżyści tylko zwykli klienci, którzy mają nieprzyjemności z gwarancjami (to wiesz, bo sam kasowałeś wpisy jednego użytkownika który opisywał swoją przygodę z naprawą gwarancyjną)  

1 minutę temu, cortes napisał:

Nie każda.

A skąd wiesz? Czy oprócz zapewnienia Pana G masz jakieś inne przesłanki? 

Ja piszę w oparciu o swoje prywatne doświadczenia. Kupiłem bazową wersję monitorów S16 kilka lat temu. Gdy trafiła się w dobrej cenie ta sama kolumna, ale w bardziej mi pasującym fornirze kupiłem te drugie. Przy postawieniu jednej obok drugiej grały inaczej, po sprawdzeniu zwrotnicy okazało się, że mocno się różnią. Obie grały całkiem fajnie, wahałem się którą wersję zostawić - ale nie ma co się oszukiwać, że są powtarzalne. 

Zresztą zejdź już na ziemię, u każdego znanego mi klienta S16 były jakieś poprawki w zwrotnicy, więc jak miałby-być powtarzalne? Daj już spokój w tym bronieniu w ciemno jak nawet sam nie wiesz jak na prawdę jest. Nie jest to zarzut tylko stwierdzenie faktu - kolumny robione są indywidualnie, dla jedno to plus dla drugiego minus. 

 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam plastik ale w mojej branzy nie dostalbys funkcji moderatora.ludzie którzy na ogół duzo piszą nie mają nic sensownego do powiedzenia.kiedys moderator pisal zdanie lud dwa i kazdy wiedzial o co chodzi.

Napisze inaczej

 

Mądremu wystarczy jedno zdanie...a glupiemu to i poematu mało

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, plastik1989 napisał:

To co natomiast boli, to Jego zachowanie w stosunku do klientów - nie są to jednostkowe przypadki, nie są to sami pieniacze, branżyści tylko zwykli klienci, którzy mają nieprzyjemności z gwarancjami (to wiesz, bo sam kasowałeś wpisy jednego użytkownika który opisywał swoją przygodę z naprawą gwarancyjną)

popłynąles znów

sam pisałem ze zgłosiły sie osoby które uwazały sie za pokrzywdzone ale jak rozumiałem z ich wpisów problem dotyczył napraw pogwarancyjnych lub kolejnych upgrejdów sprzetu

nie wiem gdzie to robią za darmo

kasowane były jedynie wpisy powielane wielokrotnie przy kazdej okazji przez te same osoby

nigdy nie spotkałem wpisu ze 16 hz wział kase i sie nie wywiązał

zawsze było za drogo i za drogo

osoby te zawsze miały propozycje założenia autorskiego wątku w stereo o swoim problemie

moze powtarzac to do usranej smierci zawsze jak bedziesz sugerował ze cos niby było ustawiane

moja ingerencja dotyczy zreszta tylko okresu kiedy 16 hz utrzymywało watek sponsorowany a admin wyznaczył mnie wbrew 16 hz do moderowania watku

przedtem było kilka lat swobodnej moderacji nawet nie wiem czyjej / jeden mod , czy kto popadło /bo czytac mi sie tego nie chce

forumowe crime story sezon 20

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, terror twins napisał:

Mądremu wystarczy ..............

tu panują zasady z pudelka  plus kolportowanie na PW wszelkich rodzinnych , prywatnych i nieoficjalnych wiadomosci

najważniejsze jest bagno jak na pudelku

powtarzane codziennie i wszyscy sa szczesliwi

36 minut temu, rochu napisał:

–Oui, madame! –przytaknął Fagot. –Oczywiście że pani nie rozumie.

napisałes prawde -kiedys było ok

sam czytałem zachwyty nad 16 hz w watku krakowskim całej tamtejszej ekipy

plus wklejane zdjecia kolumn 16 hz

teraz juz nie jest OK , kazdy poszedł w swoją strone

i tyle

 

 

 

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
16 minut temu, cir napisał:

popłynąles znów

sam pisałem ze zgłosiły sie osoby które uwazały sie za pokrzywdzone ale jak rozumiałem z ich wpisów problem dotyczył napraw pogwarancyjnych lub kolejnych upgrejdów sprzetu

 

To albo źle zrozumiałeś, albo kłamiesz, a dokładniej używasz półprawd. 

Owszem posty które usuwałeś Patryka dotyczyły naprawy pogwarancyjnej kolumny oraz naprawy GWARANCYJNEJ wzmacniacza czy odtwarzacza CAYIN. 

Patryk wrzucił tu screeny maili i SMSy, że naprawa pogwarancyjna zostanie wykonana za darmo. Jednak po pół roku, gdy napisał w klubie coś co się G. nie spodobało dostał SMSy, że jednak ta naprawa pogwarancyjna( która była za darmo pół roku temu zrobiona)  ma być płatna bodajże 2 tysiące złotych i ma 7 dni na zapłacenie, a później droga prawna. Patryk wrzucił i screeny maili i SMSy więc wszystko czarno na biało było widać. 

ALE

w tym samym poście pisał też o GWARANCYJNEJ naprawie wzmacniacza i/lub odtwarzacza CAYIN, który po kilku miesiącach zwodzenia przez Pana G i zbywaniu klienta, braku chęci przyjęcia na serwis skończyła się reklamacją  w Chinach u producenta. Dopiero kiedy producent zainteresował się o co chodzi i wpłynął na Polskiego Dystrybutora, sprzęt został przyjęty na naprawę w Polsce (a przynajmniej miał być - dalszych losów nie znam). Oczywiście polski dystrybutor kilka słów "prawdy" napisał co myśli o kliencie który ma czelność się skarżyć na niego. Został też od razu zbanowany w tym klubie (przez Ciebie) oraz na fanpage na FB (tak dużo mówi się o walce o "prawdę" w audio w pewnych kręgach - tu widać jak ta walka wygląda).  

To wszystko, wraz ze screenami SMS i mailami udostępnił ten niezadowolony klient. Swoją przygodę z naprawą pogwarancyjną kolumn i GWARANCYJNĄ innych urządzeń. 

Ty natomiast powołujesz się, że było to po gwarancji więc pieniacz chciał coś wyłudzić, a nie powiesz jaka była prawda i jakoś Ci się zapomniało o drugiej części tego posta, gdzie opisywał przygody swoje GWARANCYJNE - ku przestrodze innym. 

 

Dodam tylko, że kilkukrotnie próbował te materiały umieszczać, pisał o pomoc do innych moderatorów, którzy mieli związane ręce przez Prowadzącego klub (przypomnę) CIRa. 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, plastik1989 napisał:

Dodam tylko, że kilkukrotnie próbował te materiały umieszczać, pisał o pomoc do innych moderatorów, którzy mieli związane ręce przez Prowadzącego klub (przypomnę) CIRa. 

pisał to wielokrotnie

mógł założyc własny watek w stero jaki problem ??

watek klubowy powtórze raz jeszcze sponsorowany  nie słuzy do prowadzenia rozliczen finasowych z firmą niezadowolonego klienta

 

jest całe forum do pisania

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cir cieszysz sie ze moderatorami zostają coraz...hm mniej inteligentni ludzie?przeciez to oni w pierwszej lini mają kontakt z userami a niektórym brakuje...niewazne...sam chyba wiesz co mam na mysli

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
2 minuty temu, terror twins napisał:

Cir cieszysz sie ze moderatorami zostają coraz...hm mniej inteligentni ludzie?przeciez to oni w pierwszej lini mają kontakt z userami a niektórym brakuje...niewazne...sam chyba wiesz co mam na mysli

Terror Twins, czy kiedykolwiek udostępniałeś swoje konto komuś innemu? Czy kiedykolwiek ktoś na konto Ci się włamał?

Mam pewien problem, bo po sprawdzeniu zgłoszenia, że z Twojego konta pisał ktoś inny i po sprawdzeniu IP i logowań wydaje się, że faktycznie miało to miejsce... Może użyjesz swojej wysokiej inteligencji i jakoś sensownie to wyjaśnisz? 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, plastik1989 napisał:

To albo źle zrozumiałeś, albo kłamiesz, a dokładniej używasz półprawd. 

moderator  mam byc sędzia w sprawie forumowicz kontra firma ?

zarty sobie chyba robisz

kazdy z nich przedstawia swoja racje

sa w tym kraju instytucje od tego a nie moderacja w watku sponsorowanym

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, terror twins napisał:

Cir cieszysz sie ze moderatorami zostają coraz...hm mniej inteligentni ludzie?przeciez to oni w pierwszej lini mają kontakt z userami a niektórym brakuje...niewazne...sam chyba wiesz co mam na mysli

nie żartuj jak moge się cieszyć

chyba że

to znak czasu ? i tak musi być

fora otwarte maja problemy  od lat

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
4 minuty temu, cir napisał:

moderator  mam byc sędzia w sprawie forumowicz kontra firma ?

zarty sobie chyba robisz

kazdy z nich przedstawia swoja racje

sa w tym kraju instytucje od tego a nie moderacja w watku sponsorowanym

No to sam sobie przeczysz, bo zostałeś sędzią w sprawie. Wydałeś wyrok i post usnąłeś, a prawdę ukryłeś. Jeśli tak bardzo byłeś przekonany, że są od tego "instytucje", to trzeba było to zostawić tym instytucjom. 

Aha i nie pisz, że mógł pisać w innym miejscu forum, bo wpisy tam też kasowałeś, a nawet cały klub byłych użytkowników s16 usunąłeś - pomimo, że nie będąc moderatorem nie miałeś do tego prawa. . 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No to sam sobie przeczysz, bo zostałeś sędzią w sprawie. Wydałeś wyrok i post usnąłeś, a prawdę ukryłeś. Jeśli tak bardzo byłeś przekonany, że są od tego "instytucje", to trzeba było to zostawić tym instytucjom. 
Aha i nie pisz, że mógł pisać w innym miejscu forum, bo wpisy tam też kasowałeś, a nawet cały klub byłych użytkowników s16 usunąłeś - pomimo, że nie będąc moderatorem nie miałeś do tego prawa. . 

Wiec skoro nie miał uprawnień czemu mógł usunąć?

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
4 minuty temu, Marcin_Sz napisał:

Problemy prawne załatwia się w sądzie a nie płacząc na forum

Ale czemu Wam tak zależy, żeby klient potencjalny, nie wiedział w co się pcha, a później po sądach biegał? Tak chciałbyś być potraktowany? Na przykład, handlarz aut z Niemiec który cofa liczniki, to trzeba klientów próbujących zdemaskować Go ukryć i odsyłać do sądu po fakcie... Super rozwiązanie. 

Sorry, ale pisałeś, że jesteś zadowolony z i obsługi i z produktu S16. Masz do tego prawo i nikt Ci na głowę nie wchodzi, ani nie próbuje odwieść od Twojej opinii. Ale daj wypoweidzeć się osobom które mają złe przygody, OK? 

Teraz, Marcin_Sz napisał:


Wiec skoro nie miał uprawnień czemu mógł usunąć?

Bo z przyczyn technicznych miał możliwość kasować wszędzie, a Admin wyraźnie mu poweidzal ze ma działać tylko w tym jednym klubie. Zaufał mu, a On to nadużył. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, plastik1989 napisał:

Terror Twins, czy kiedykolwiek udostępniałeś swoje konto komuś innemu? Czy kiedykolwiek ktoś na konto Ci się włamał?

Mam pewien problem, bo po sprawdzeniu zgłoszenia, że z Twojego konta pisał ktoś inny i po sprawdzeniu IP i logowań wydaje się, że faktycznie miało to miejsce... Może użyjesz swojej wysokiej inteligencji i jakoś sensownie to wyjaśnisz? 

Uzywanie argumentu mojej wątpliwej inteligencji jest nietrafione.prosze nie zawstydzaj mnie.

 Jesli chodzi o konto to pamietam ze pare lat temu udostepnilem konto chyba koledze rezyslawowi.dlaczego?bo od zawsze wydawał mi sie wywazone inteligentny a biorac pod uwage moja skąd inąd mierną aktywność w ostatnim czasie uważałem że jest to sluszna decyzja.

 

 

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
10 minut temu, terror twins napisał:

Uzywanie argumentu mojej wątpliwej inteligencji jest nietrafione.prosze nie zawstydzaj mnie.

 Jesli chodzi o konto to pamietam ze pare lat temu udostepnilem konto chyba koledze rezyslawowi.dlaczego?bo od zawsze wydawał mi sie wywazone inteligentny a biorac pod uwage moja skąd inąd mierną aktywność w ostatnim czasie uważałem że jest to sluszna decyzja.

 

 

Temat ynetlignecji rozpocząłeś Ty, nie miej pretensji, że z szacunku do twych ponadprzeciętnych możliwości umysłowych, odwołałem się do tego w poście. Nie wiem jak ma się inteligencja do oddawania swoich haseł i loginów osobom postronnym, gdyż mój poziom inteligencji kończy się w tym miejscu gdzie haseł się jeszcze nie udostępnia, powyżej pewnego IQ jest jak widać inaczej.

W każdym razie pisząc w tym miejscu, musisz dopasować swój poziom do IQ przewidywanego w tym miejscu - czyli takiego w którym haseł swoich się nie udostępnia. Sprawdzając IP trafiłem na logowania innej osoby niż Rezysław, więc możliwe, że Twoje hasło żyje własnym życiem obecnie. Nie będę już drążył czy dawałeś dostęp G do swojego konta i jakim cudem się na nie logował. Ale od tego dnia - bardzo Cię proszę - zresetuj hasło i nie udostępniaj nikomu innemu. Takie konta z których pisze kilka osób (w tym osoby zbanowane na swoich kontach głównych) banujemy.

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, cir napisał:

sam czytałem zachwyty nad 16 hz w watku krakowskim całej tamtejszej ekipy

plus wklejane zdjecia kolumn 16 hz

teraz juz nie jest OK , kazdy poszedł w swoją strone

i tyle

No i co z tego?

Wątek krakowski to kilka tysięcy wpisów uczynionych przez kilkuset rożnych ludzi, nie tylko tzw. Grupę Krakowską.

Byli tam i fani i przeciwnicy i zupełnie obojętni wobec S16Hz.

Zatem to marny argument.

 

Co do jednego masz rację - każdy poszedł w swoją stronę. Zwłaszcza założyciel wątku krakowskiego, zlikwidował konto i udziela się wyłącznie na FB.

Miał dość znęcania się na AS ze strony pewnego moderatora. Zgadnij którego?

 

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, terror twins napisał:

Przepraszam plastik ale w mojej branzy nie dostalbys funkcji moderatora.ludzie którzy na ogół duzo piszą nie mają nic sensownego do powiedzenia.kiedys moderator pisal zdanie lud dwa i kazdy wiedzial o co chodzi.

Napisze inaczej

 

Mądremu wystarczy jedno zdanie...a glupiemu to i poematu mało

Ale się rozpisałeś ?

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, rochu napisał:

Miał dość znęcania się na AS ze strony pewnego moderatora. Zgadnij którego?

tego który uparcie pytał go dlaczego pisze z kilku kont ?

sam sie przyznał , przeprosił wszystkich wiec po co to wyciagasz ?

populizm ?

15 minut temu, rochu napisał:

No i co z tego?

a nic ale zapamietałem ciebie jako głównego promotora kolumn

8 godzin temu, plastik1989 napisał:

o to sam sobie przeczysz, bo zostałeś sędzią w sprawie. Wydałeś wyrok i post usnąłeś, a prawdę ukryłeś. Jeśli tak bardzo byłeś przekonany, że są od tego "instytucje", to trzeba było to zostawić tym instytucjom. 

Aha i nie pisz, że mógł pisać w innym miejscu forum, bo wpisy tam też kasowałeś, a nawet cały klub byłych użytkowników s16 usunąłeś - pomimo, że nie będąc moderatorem nie miałeś do tego prawa. . 

zapomniałes napisac klub byłych uzytkownik był załozony w klubie aktualnych uzytkowników - to pierwsze

na ogólnym forum nie kasowałem , kasowałem w temacie sponsorowanym klub 16 hz

moge napisac to kolejny raz ?

a potem znów ilekroc napiszesz o mnie nieprawde

dziwne za ja  jakos np  nie pisze o twoim poczynaniach moderatorskich z konta redaktor  tyle ze mnie to lata

mozesz sobie rzezbic co tam chcesz , juz pisałem nie moje zycie ani praca

piszesz posty typowo pod publike jak widze

dla mnie żenada

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, cir napisał:

a nic ale zapamietałem ciebie jako głównego promotora kolumn

To ci się coś pomyliło.

Nie sadzisz, że lepiej swego stanu wewnętrznego nie projektowac na bliźnich?

 

12 minut temu, cir napisał:

tego który uparcie pytał go dlaczego pisze z kilku kont ?

sam sie przyznał , przeprosił wszystkich wiec po co to wyciagasz ?

Karę regulaminową poniósł i potem pisał z jednego konta. Zatem po kiego grzyba mu to wyciągasz?

Na pewno zapewniał ruch na forum swoimi wpisami.

Był wartościowym użytkownikiem forum, załatwionym przez moderatora w imię swoich osobistych ansów.

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, rochu napisał:

Karę regulaminową poniósł i potem pisał z jednego konta. Zatem po kiego grzyba mu to wyciągasz?

przeciez ty dałes jego przykład jako pierwszy nie ja

bywaj nie ze mna te numery, nie pisze o forumowiczach

a widze ze dalej ciagniesz jego temat ?

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.