Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, plastik1989 napisał:

Bo z przyczyn technicznych miał możliwość kasować wszędzie, a Admin wyraźnie mu poweidzal ze ma działać tylko w tym jednym klubie. Zaufał mu, a On to nadużył. 

naduzyłem  ? co naduzyłem

nigdy nie było ustalen admina ze po latach ogranicza mnie do klubu 16 hz

zwrócił sie z prosba abym dodatkow wzial klub 16 hz

niech to napisze admin tego forum ze naduzyłem jego zaufanie

nie masz jakiegokolwiek przełożenia na mnie stąd te żale nieustanne

Teraz, rochu napisał:

A co ma piernik do wiatraka?

Ale widzę, że temat cie boli.

I dobrze.

nic mnie nie boli tyle ze nie wciagniesz mnie w takie zabawy

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadinterpretacja faktów, które znam - znaczy coś tam wiem, a reszta? Na pewno była taka jaka pasuje do mojej prawdy. No i wnioski, oczywiście takie jakie dla mnie są wygodniejsze - znaczy takie które potwierdzają moją prawdę...

Panowie darujcie już sobie, przenieście to gdzieś na priv. Te Wasze tanie zagrywki dziecko rozgryzie.

Nie dobijajcie ludzi. Ciągnąc tą "dyskusję" sugerujecie, że możecie tu jeszcze cokolwiek komukolwiek udowodnić. Zlitujcie się, bo ludzie jednak liczą w głębi na odwrotny kierunek w prowadzeniu dyskusji. W sensie: w górę nie w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, cir napisał:

mógł założyc własny watek w stero jaki problem ??

watek klubowy powtórze raz jeszcze sponsorowany  nie słuzy do prowadzenia rozliczen finasowych z firmą niezadowolonego klienta

To ja czegoś nie rozumiem. Skoro na forum jest zakładka SPONSOROWANE, to dlaczego jeśli klub 16hz był sponsorowany nie był własnie tam, a był w zakładce KLUBY gdzie są kluby niesponsorowane? 

 

Mógł założyć własny wątek? Po co skoro pisał o produktach i firmie 16hz? Chyba po to był stworzony klub? Czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, piszcz4 napisał:

To ja czegoś nie rozumiem. Skoro na forum jest zakładka SPONSOROWANE, to dlaczego jeśli klub 16hz był sponsorowany nie był własnie tam, a był w zakładce KLUBY gdzie są kluby niesponsorowane? 

 

Mógł założyć własny wątek? Po co skoro pisał o produktach i firmie 16hz? Chyba po to był stworzony klub? Czy nie?

 Może to był wątek klubowy ze sponsorowaną asystą moderatorską??

 

Natomiast nie przypominam sobie aby ten klub kiedykolwiek był podpięty na górze (w zakładce Kluby) jako promowany.

Coś przeoczyłem?

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, cir napisał:

masz w zakładce kluby klupy promowane ?

masz

to był klub promowany z firmowymi banerami , watki  sa sponsorowane a kluby akurat promowane

nastepne pytania

Jest taka zakładka, ale klub 16hz nigdy tam nie widniał niestety. Nie logowałem się, ale zawsze byłem na bieżąco co się w klubie działo. Pamiętam też atak klubowiczów 16hz na inny klub, który nie posiadał opieki moderatorów więc wiele wpisów było usuwanych, ale tylko oponentów 16hz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, rochu napisał:

 Może to był wątek klubowy ze sponsorowaną asystą moderatorską??

 

Natomiast nie przypominam sobie aby ten klub kiedykolwiek był podpięty na górze (w zakładce Kluby) jako promowany.

Coś przeoczyłem?

wybacz znów admin zapomniał z toba uzgodnic

8 minut temu, piszcz4 napisał:

Jest taka zakładka, ale klub 16hz nigdy tam nie widniał niestety.

był pierwszy przed tymi które widzisz teraz , to był swiezy pomysł

miał firmowy baner po wejsciu

odsyłam do admina z wątpliwosciami dlaczego wyglądało tak a nie inaczej

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, rochu napisał:

Natomiast z tobą nie zapomniał.

nie mógł bo na to jest osobny temat z 16 hz gdzie admin zdecydował ze np ze ja mam tam moderowac /chyba lider to sie nazywało / a nie osoba z klubu wskazana przez klub

 

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, plastik1989 napisał:

Temat ynetlignecji rozpocząłeś Ty, nie miej pretensji, że z szacunku do twych ponadprzeciętnych możliwości umysłowych, odwołałem się do tego w poście. Nie wiem jak ma się inteligencja do oddawania swoich haseł i loginów osobom postronnym, gdyż mój poziom inteligencji kończy się w tym miejscu gdzie haseł się jeszcze nie udostępnia, powyżej pewnego IQ jest jak widać inaczej.

W każdym razie pisząc w tym miejscu, musisz dopasować swój poziom do IQ przewidywanego w tym miejscu - czyli takiego w którym haseł swoich się nie udostępnia. Sprawdzając IP trafiłem na logowania innej osoby niż Rezysław, więc możliwe, że Twoje hasło żyje własnym życiem obecnie. Nie będę już drążył czy dawałeś dostęp G do swojego konta i jakim cudem się na nie logował. Ale od tego dnia - bardzo Cię proszę - zresetuj hasło i nie udostępniaj nikomu innemu. Takie konta z których pisze kilka osób (w tym osoby zbanowane na swoich kontach głównych) banujemy.

jeśli chodzi o konto to nie mogę zmienić hasła, od rana z tym walczę,

inteligencji nie mieszaj z zaufaniem do ludzi, wspólnego mianownika w tym nie widzę

jeśli ktokolwiek dopuścił się przekazania hasła to proszę zadziałać, wyciągnąć konsekwencje i poinformować o tym,

z uwagi na moją mizerną aktywność w ostatnich latach  uważałem, że przekazanie hasła swego czasu szanowanemu userowi, który w wielu wątkach wypowiadał się merytorycznie było zupełnie zasadne,  jednakże czasy się zmieniają ....i ludzie również

 

6 godzin temu, rafal735r napisał:

Ale się rozpisałeś ?

uczę się,

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, terror twins napisał:

jednakże czasy się zmieniają ....i ludzie również

W koncu przejrzałem na oczy a Ty jak zwykle przymykasz oczy udajàc że nie widzisz ...takie czasy .Dobrze wiesz po co mi udostępniłeś konto do którego Rogala też ma dostęp.Moge udostępnic  Twoją korespondencjè i mam to  w dupie możesz mnie pozwać  to wyjdą wszystkie szwindle jak to wtedy napisałeś 4 lata temu :

"Zgadzam się.gadałem z grzechem i włączymy kosiarke tak za dwie strony.aby temat ucichł."

Wtedy Rogala Cię wykorzystywal i dalej to robi tylko dlaczego Ty tego  do wiadomosci nie przyjmujesz? To jest jedyny klub w którym,wiecej jest zbanowanych niż piszących . Jak Rogala miał parasol ochronny to było cacy, niewygodne posty były usuwane na potęgę  a userzy banowani a teraz co wypisuje nt forum  ten producent na fb.Kiedyś  uważałem go za wartościowego człowieka ,mieliśmy dobre relacjeale ale po wielu  rozmowach z jego własnymi klientami straciłem zaufanie do niego jako producenta i człowieka

Edytowane przez Rezyslaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy też podnieść, iż Vlado jednoosobowo wprowadził w pewnym momencie zasadę, że moderacja reaguje jedynie na zgłoszenia w Klubach jeżeli dokonał tego założyciel wątku. Inne zgłoszenia na panel miały być ignorowane.

Żaden z Adminow pytany przeze mnie o rzeczoną zmianę nic nie wiedział na ten temat.

Ja zaprotestowałem ponieważ była to zmiana zasad Regulaminu, wyłączająca Kluby spod ogólnych zasad i odszedłem.

Cir jak pamiętam - milczał.

 

W ten prosty sposób można było każdą podłość i łgarstwo napisać i utrzymywać w tym wątku, jeżeli osoba mająca dostęp do konta założyciela wątku nie zgłosiła wpisu do wymoderowania. A wylecieć można było z wątku za np "złośliwe lajkowanie" - też wynalazek Vlado.

Summa summarum o tym co się tu pisało lub nie pisało oraz o tym kto ma prawo tutaj się udzielać decydowała jedna osoba.

 

IMO, powinno się ten watek restartować a jeżeli nie - to usunąć wszystkie posty do 3-4 lat w tył.

 

 

 

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rezyslaw napisał:

"Zgadzam się.gadałem z grzechem i włączymy kosiarke tak za dwie strony.aby temat ucichł."

ja pierdzielę, ten świat na trzeźwo jest jednak nie do przyjęcia ?

 

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rafal735r napisał:

Funkcje Liderów itd dopiero weszły z nowym silnikiem forum, całkiem niedawno. 

i ja o tym okresie pisze

 

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja o tym okresie pisze
 
Czyli jak? Ty jesteś święty a garstka nieudaczników życiowych się Ciebie czepia? Bo ja już się zgubiłem :(
A w zasadzie tylko sobie utwierdziłem o Tobie zdanie...
Cir wydoroślej wreszcie i klepnij się w pierś bo nadal się pogrążasz. Znajdę chwilę to swoje ci dorzucę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Może by tak na jakąś bocznice te Wasze przepychanki.

Przepraszam wszystkich zacietrzewionych, ale chce mi się już womitować jak to wszystko czytam. Zrobiliście sobie z tego klubu miejsce naparzanki słownej. O bardzo dawna już w tym klubie nie było rozmów merytorycznych, a przynajmniej związanych ze sprzętem. OK, ktoś się czuje pokrzywdzony, chce to światu ogłosić. Jego prawo. Ale apeluje, przenieście się do innego miejsca, podlinkujecie to miejsce "dla potomnych", nazwijcie sobie to jak chcecie np: "Podłości tego i owego i dlaczego to jego a nie moja wina". I dajcie już wszystkim innym trochę oddechu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



O bardzo dawna już w tym klubie nie było rozmów merytorycznych, a przynajmniej związanych ze sprzętem. OK, ktoś się czuje pokrzywdzony, chce to światu ogłosić. Jego prawo.


Czyli chciałbyś powrotu do rozmów o sprzęcie rekomendowanym przez 16hz (cayin, protagonist itd)?
Bo gdy się wspomniało i innych sprzętach współtowarzyszących to posty znikały lub zostały przenoszone. O to Ci chodzi?
Wielu z nas bardzo merytorycznie się tutaj udzielało, ofiarując swój wolny czas i gdzie są te posty?
Więc powiem tak. Jesteś sterowaną ofiarą ale jesteś nieświadom. I o tym my tu piszemy - gdybyś nie rozumiał.
Nie doszło by tego, gdyby gospodarz klubu (czyt. Rogala) grał fair play.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, widać wiesz lepiej czego bym chciał, albo tak to sobie interpretujesz. Napisze wyraźnie, chociaż nie dużymi literami.

1. Chce merytorycznych rozmów na temat kolumn marki S16Hz, z czym gra dobrze, z czym gra źle, jaki możne być dobry upgrade itp. Bez usuwania postów krytykujących kolumny i elektronikę , bez wojenek osobistych z panem Grzegorzem Rogala (nie jestem i nigdy nie bylem z nim na Ty, wiec taka forma jest właściwa). Ja naprawdę rozumiem chęć podzielenia się "ze światem" swoimi frustracjami związanymi z firma (a właściwie z jej właścicielem) i stad moja propozycja wydzielenia wątku z wyraźnym podpięciem go w widocznym miejscu dla wszystkich. którzy maja ( i chcą) zostać ostrzeżeni. 

2. Nie chce kolejnych kilku stron przepychania się miedzy Wami, kto wziął a kto nie od pana Rogali 30 srebrników, kto na tym coś ugrał a komu się nie udało, kto ciemiężył, a kto był ciemiężony. Ja rozumiem, ze to Was dotyczy personalnie i wywołuje silne emocje, ale sorry, nie u mnie.  

Proszę o przeczytanie tego co napisałem dokładnie tak jak to napisałem. Bez nadinterpretacji, czytania miedzy wierszami, dorabiania teorii i szukania nieistniejących powiązań. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, AudioPietro napisał:

Coz, widać wiesz lepiej czego bym chciał, albo tak to sobie interpretujesz. Napisze wyraźnie, chociaż nie dużymi literami.

1. Chce merytorycznych rozmów na temat kolumn marki S16Hz, z czym gra dobrze, z czym gra źle, jaki możne być dobry upgrade itp. Bez usuwania postów krytykujących kolumny i elektronikę , bez wojenek osobistych z panem Grzegorzem Rogala (nie jestem i nigdy nie bylem z nim na Ty, wiec taka forma jest właściwa). Ja naprawdę rozumiem chęć podzielenia się "ze światem" swoimi frustracjami związanymi z firma (a właściwie z jej właścicielem) i stad moja propozycja wydzielenia wątku z wyraźnym podpięciem go w widocznym miejscu dla wszystkich. którzy maja ( i chcą) zostać ostrzeżeni. 

2. Nie chce kolejnych kilku stron przepychania się miedzy Wami, kto wziął a kto nie od pana Rogali 30 srebrników, kto na tym coś ugrał a komu się nie udało, kto ciemiężył, a kto był ciemiężony. Ja rozumiem, ze to Was dotyczy personalnie i wywołuje silne emocje, ale sorry, nie u mnie.  

Proszę o przeczytanie tego co napisałem dokładnie tak jak to napisałem. Bez nadinterpretacji, czytania miedzy wierszami, dorabiania teorii i szukania nieistniejących powiązań. 

Pozdrawiam

Jak dobrze że nie masz większego wpływu na to o czym mamy pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, widać wiesz lepiej czego bym chciał, albo tak to sobie interpretujesz. Napisze wyraźnie, chociaż nie dużymi literami.
1. Chce merytorycznych rozmów na temat kolumn marki S16Hz, z czym gra dobrze, z czym gra źle, jaki możne być dobry upgrade itp. Bez usuwania postów krytykujących kolumny i elektronikę , bez wojenek osobistych z panem Grzegorzem Rogala (nie jestem i nigdy nie bylem z nim na Ty, wiec taka forma jest właściwa). Ja naprawdę rozumiem chęć podzielenia się "ze światem" swoimi frustracjami związanymi z firma (a właściwie z jej właścicielem) i stad moja propozycja wydzielenia wątku z wyraźnym podpięciem go w widocznym miejscu dla wszystkich. którzy maja ( i chcą) zostać ostrzeżeni. 
2. Nie chce kolejnych kilku stron przepychania się miedzy Wami, kto wziął a kto nie od pana Rogali 30 srebrników, kto na tym coś ugrał a komu się nie udało, kto ciemiężył, a kto był ciemiężony. Ja rozumiem, ze to Was dotyczy personalnie i wywołuje silne emocje, ale sorry, nie u mnie.  
Proszę o przeczytanie tego co napisałem dokładnie tak jak to napisałem. Bez nadinterpretacji, czytania miedzy wierszami, dorabiania teorii i szukania nieistniejących powiązań. 
Pozdrawiam
To wszystko czego pragniesz znajdziesz w postach z przed około dwóch lat. Wszystko jest ładnie posegregowane i zbędne posty usunięte. Znajdziesz tam marytoryczne wypowiedzi klubowiczów nawet tych, którzy już nimi nie są. Jedyne czego nie znajdziesz to merytoryczne wypowiedzi wychodzące poza ramy, które narzucił Rogala. Nie widzę więc żadnych przeszkód dla ludzi chcących się zapoznać z doświadczeniami klubowiczów.
Proszę więc nie róbcie sztucznych problemów. Powielanie tego co było już napisane wydaje się zbędne.
Jeśli natomiast szukasz w dzisiejszych postach miłośników marki to może być ciężko i to jasno trzeba sobie powiedzieć, gdyż tych pozostała garstka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, rochu napisał:

A ja mam prośbę, by funkcyjni i podręczni powstrzymali się od pisania tutaj.

Jeżeli to była prośba skierowana do mnie, to poproszę o informacje, do której z tych kategorii zostałem łaskawie i zaocznie przydzielony, Juz raz zostałem  tu przydzielony do kategorii "klony" wiec lista moich medali z ziemniaka rośnie.

25 minut temu, piorasz napisał:

Jedyne czego nie znajdziesz to merytoryczne wypowiedzi wychodzące poza ramy, które narzucił Rogala.

Ok, czytałem już jakiś czas temu ze świadomości, ze kupując produkt S16Hz ulegam manipulacji jak każdy kupujący cokolwiek od powstania handlu. Podobało mi się to co słyszałem na prezentacji w S16Hz zdecydowanie bardziej niż na kilku innych w innych miejscach. Czyli zostałem zmanipulowany przez swój mozg. I chcialbym, zeby czasy merytorycznych wypowiedzi bez sterowania z zewnątrz, ale tez bez oceniania przez pryzmat osobistych doświadczeń ze sprzedającym nadeszły.

25 minut temu, piorasz napisał:

Jeśli natomiast szukasz w dzisiejszych postach miłośników marki to może być ciężko i to jasno trzeba sobie powiedzieć, gdyż tych pozostała garstka.

Nie szukam miłośników czegokolwiek (no możne poza kotami :), ale i tak ostrożnie), a tym bardziej przedmiotów,  a przecież takimi ( i tylko takimi) są produkty S16Hz. 

I faktycznie pora zakończy pisaninę, bo sam tworze te pozbawione jakiejkolwiek merytorycznej wartości posty. Napisałem co wiedziałem, w pozostałych kwestiach się nie wypowiem bo nie wiem.

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez AudioPietro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AudioPietro napisał:

Jeżeli to była prośba skierowana do mnie, to poproszę o informacje, do której z tych kategorii zostałem łaskawie i zaocznie przydzielony,

Ról w tych jasełkach było wiele.

Byli klakierzy, byli pożyteczni idioci, były klony bojowe, byli "poważnie zainteresowani"....

Jest w czym wybierać.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ról w tych jasełkach było wiele.
Byli klakierzy, byli pożyteczni idioci, były klony bojowe, byli "poważnie zainteresowani"....
Jest w czym wybierać.
Byli też oddani, którzy uwierzyli, że złapali Pana Boga za nogi i byli nawet w stanie przetoczyć sobie krew w imię ideii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.