Skocz do zawartości
IGNORED

Jak zmienić Sample rate w WIN XP


Michal098

Rekomendowane odpowiedzi

Mam karte Esi Juli@ i wszystko działało dobrze ale teraz zrobiłem formata i jak ją zainstaluje to mi głos windowsowy (np uruhamianie systemu i wszystkie inne ) trzeszczy i ma niższy ton ale mp3rójki grają dobrze . W małym programiku od karty jest zaznaczone sample rate AUTO i zawsze było 44000 a teraz sie przestawia na mp3 jest 44000 a na windowsowym dzwięku 192000 jak odznaczam auto i biore 44000 to dzwięk windowsowy gra dobrze ale mp3 trzeszczą o co tu chodzi ?? Stery z 3 źródeł instalowałem i tak nie zadziałało w mendżeru urządzeń wszystko jest OK

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odznaczam auto i biore 44000 to dzwięk windowsowy trzeszczy i mptrójki też. Raz grają dobrze a raz trzeszczą jak mam to naprawić miał ktoś coś podobnego ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć co to może być, różne cuda się zdarzają.

Sprawdź w Narzędziach Systemowych/Informacje o Systemie czy są konflikty sprzętowe i jak są przypisane przerwania IRQ. Windows często ładuje wiele urządzeń pod to same przerwanie i potem są problemy. Moja karta muzyczna Maya44, koniecznie musi mieć przypisane samodzielne przerwanie IRQ, bo inaczej dźwięk trzeszczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.