Skocz do zawartości
IGNORED

Forum, regulamin, klony


annawroc

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest? Można mieć na tym forum klony? Regulamin mówi, że nie, ale moderatorzy mają to gdzieś. Można, czy nie można? Pytam, bo chętnie się sklonuję bez konsekwencji ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Jakch klientów i na co, ale przede wszystkim czyim i jakim klonem konkretnie? O tym, żeby tego typu skargi wysyłać na PW już nie mówię, bo widzę że teraz jest moda na publiczne żale.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 1 Lut 2009, 10:03

 

>Jakch klientów i na co, ale przede wszystkim czyim i jakim klonem konkretnie? O tym, żeby tego typu

>skargi wysyłać na PW już nie mówię, bo widzę że teraz jest moda na publiczne żale.

 

Konkretnie napiszę, jeżeli dasz słowo publicznie, że zablokujesz konto osobie, zakładającej klona. PW nie wysyłam, bo pewnie masz tego sporo i mogłoby umknąć uwadze przez przypadek ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Zablokuję konto o którym wiem na pewno, ze należy do klona konkretnego usera. Przypuszczenia mogę sobie mieć, ale z nich nic nie wynika, niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodzi o to, czy zablokujesz to "podstawowe" konto, które sobie zrobiło klona, czy tylko konto klona? Jeżeli to drugie, to nie ma, wg mnie, sensu w ogóle blokować i dam sobie spokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma to sens bo konto podstawowe wtedy niejako straci swa "dobra twarz"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc: McGyver i jego klon grafton. Sam klon to jeszcze nie taka straszna sprawa, ale jak się wychwala swoje produkty, ukrywając się za innym nikiem, niezbyt dobrze pisze o konkurencji... to już chyba przesada. Coś mi mówi, że mimo wszystko, Mac nadal będzie mógł pisać na tym forum. Mam rację?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annawroc, 1 Lut 2009, 11:03

 

>A więc: McGyver i jego klon grafton. Sam klon to jeszcze nie taka straszna sprawa, ale jak się

>wychwala swoje produkty, ukrywając się za innym nikiem, niezbyt dobrze pisze o konkurencji... to już

>chyba przesada. Coś mi mówi, że mimo wszystko, Mac nadal będzie mógł pisać na tym forum. Mam rację?

 

masz jakieś dowody?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

annawroc, nie chcę brutalnie studzić twego zapału, ale ostatni wpisu usera grafton miał miejsce 4 kwietnia 2006 roku, czyli niecałe 3 lata temu. Nawet nie wiem, czy taki użytkownik na forum bywa jeszcze, albo czy jego nick nie został już przed laty zablokowany. Mógłbym to sprawdzić, ale powiem ci, że mi się nie chce. Ale jeśli TO był ten najbardziej palący problem forum, to nie jest z nim chyba najgorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 1 Lut 2009, 18:31

 

>annawroc, nie chcę brutalnie studzić twego zapału, ale ostatni wpisu usera grafton miał miejsce 4

>kwietnia 2006 roku, czyli niecałe 3 lata temu. Nawet nie wiem, czy taki użytkownik na forum bywa

>jeszcze, albo czy jego nick nie został już przed laty zablokowany. Mógłbym to sprawdzić, ale powiem

>ci, że mi się nie chce. Ale jeśli TO był ten najbardziej palący problem forum, to nie jest z nim

>chyba najgorzej.

 

Redaktorze, ale czy to cokolwiek zmienia? 3 lata temu to znaczy, że nie miało to miejsca? Nawet jeżeli nie bywa grafton, to bywa McGyver. Nie trzeba ponosić konsekwencji? Dziwne podejście. Regulamin się od tamtego czasu nie zmienił, natomiast "władza" tak. Tamta nie chciała blokować, tej też się nie chce, czy może "swoich" nie blokuje? Czy to palący problem? Jak widać- nie. Można klonować, pod innym nikiem chwalić swoje wyroby, dyskredytować konkurencję, bo przecież to było kiedyś. No cóż, "...siekiery mamy nowe, ale rąbać będziemy po staremu..." jak to było w sztuce Tyma. Taka pochwała krętactwa ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annawroc, imho McG oberwal przez ten czas... dil kolumn zostal mu odebrany przez sile wyzsza ;) cieszej nad tym grobem ;) McG teraz zajmuje sie tjuningiem lampowym i jak narazie nie widze, by uzywal klonow :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oberwał, bo zadbali o to włodarze, czy dzięki co bystrzejszym na tym forum? Nie jest to ciekawe, dlaczego McGyvera nie można ruszyć? Może zapisać w regulaminie, że na forum zabrania się tego i owego, ale nie dotyczy to wybranych osób. Nie byłoby uczciwiej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anna coś tam,

jak niezłapałeś kogoś za ręke to siedź cicho,

poza tym to wolny rynek jak ci się coś nie widzi to wypad,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terror twins, akurat w tym wypadku McG zostal zlapany za reke :) a co do nietykalnosci niektorych osob? wiesz, to nie nasze forum, jesli wlasciciel chce by AS stalo sie boardem roznych handlarzy to juz jego problem... i tak czar opiniotworczego medium padnie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Myślałem, że ten wątek założony został celem popędzania administracji, żeby np. usuwała skuteczniej klony albo coś. A okazuje się ze chodzi o to, że trzy lata temu, za czasów poprzedniego administratora, jeden user podobno klona miał, i jakże to tak?? To ja powiem tak: mnie przy tym nie było, dowodów nie widziałem, ale przede wszystkim odpowiadam za to, co się dzieje teraz (a i to nie ja w zasadzie, tylko moderacja). W czasie swojej kadencji jako głownego popędzajły i stróża forum spowodowałem wspólnie z moderatorami usunięcie łącznie pewnie ze setki klonów (nie liczyłem). W związku z tym współczuję, że kogoś gryzie ewentualny fakt sprzed lat trzech i ma teraz ochotę zrobić komuś kuku, ale ja muszę zajmować się sprawami dziejącymi sie obecnie. Zaś chętnemu do rozliczeń proponuję po prostu zasadzenie się w zaułku z pałką. Przy okazji wysiliłem się i sprawdziłem - user "grafton" jest owszem zablokowany, widocznie ktoś zgłosił go kiedyś jako trolla. Tak więc straszyć koleżeństwa po nocach raczej nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.