Skocz do zawartości
IGNORED

Forum, regulamin, klony


annawroc

Rekomendowane odpowiedzi

Redaktor, 1 Lut 2009, 21:01

 

>Myślałem, że ten wątek założony został celem popędzania administracji, żeby np. usuwała skuteczniej

>klony albo coś. A okazuje się ze chodzi o to, że trzy lata temu, za czasów poprzedniego

>administratora, jeden user podobno klona miał, i jakże to tak?? To ja powiem tak: mnie przy tym nie

>było, dowodów nie widziałem, ale przede wszystkim odpowiadam za to, co się dzieje teraz (a i to nie

>ja w zasadzie, tylko moderacja). W czasie swojej kadencji jako głownego popędzajły i stróża forum

>spowodowałem wspólnie z moderatorami usunięcie łącznie pewnie ze setki klonów (nie liczyłem). W

>związku z tym współczuję, że kogoś gryzie ewentualny fakt sprzed lat trzech i ma teraz ochotę zrobić

>komuś kuku, ale ja muszę zajmować się sprawami dziejącymi sie obecnie. Zaś chętnemu do rozliczeń

>proponuję po prostu zasadzenie się w zaułku z pałką. Przy okazji wysiliłem się i sprawdziłem - user

>"grafton" jest owszem zablokowany, widocznie ktoś zgłosił go kiedyś jako trolla. Tak więc straszyć

>koleżeństwa po nocach raczej nie będzie.

 

I po sprawie? Nas wtedy nie było, to oni? Ech Jóźwa, czyje jest forum? Od czasu jak je przejęliście, odpowiadacie za nie, czy nie? W sensie, że ma byc przestrzegany regulamin we wpisach wcześniejszych, które są tu publikowane, a zostały popełnione przed objęciem przez was rządu? Jak ktoś 3 lata temu napisał na forum, że Rach... to złodziej, to już teraz nie ma sprawy, mógł napisać, bo to było dawno?

 

user

>"grafton" jest owszem zablokowany, widocznie ktoś zgłosił go kiedyś jako trolla. Tak więc straszyć

>koleżeństwa po nocach raczej nie będzie."

 

Ale ten, kto stworzył klona nie jest zablokowany.(dlaczego zakładasz, że ktoś go zgłosił jako trolla, a nie z innych powodów? dziwne również)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls, 1 Lut 2009, 21:16

 

>ten grafton to powinien ..medal dostac za wytrwałosc.I pamiec szerokich MAS...zbocznicowanych.

 

Cały czas jest medalowany, bo jest swój ;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 1 Lut 2009, 21:01

 

 

 

"Myślałem, że ten wątek założony został celem popędzania administracji"

 

O właśnie, dlatego został założony.

 

>, żeby np. usuwała skuteczniej

>klony albo coś.

 

Skuteczniej? Hmmm, raczej uczciwiej.

 

"A okazuje się ze chodzi o to, że trzy lata temu, za czasów poprzedniego administratora, jeden user podobno klona miał, i jakże to tak??

 

Podobno miał klona?? Jóźwa, poczytaj, sprawdź proszę. Jeżeli jesteś zbyt leniwy, zleć komuś innemu.

 

"To ja powiem tak: mnie przy tym nie było, dowodów nie widziałem, ale przede wszystkim odpowiadam za to, co się dzieje teraz (a i to nie ja w zasadzie, tylko moderacja)."

 

A przy którym zakładaniu klona byłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze i jest.Ale znam tu tyle z pieciokrotnionych,dziesieciokrotnionych,jakis wpadajacych- robiacych szybki numerek, powiedzmy handlowy...i nic.A ten grafton, i grafton wierci mozg.A taki Gawer przynajmniej cosik innego dobrego robi na tym forum.czasami mam wrazenie ze taka anna to foxbat albo inny qubric, bo to tyn trynd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls, czuje sie doceniony... zapytaj sie swojego idola dlaczego nie zajmuje sie juz kolumnami :) wiem wiem... teraz postanowil dla dobra forum dzielic sie swoim ogromnym (jeszcze kilkanascie miesiecy temu zerowym :D ) lampowym doswiadczeniem ROTFL...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu, 1 Lut 2009, 23:11

 

>annawroc, coś Ty się tak tego grafton-a uczepił?

>Z wyszukiwarki wynika, że grafton dokonał ostatniego wpisu 4 Kwi 2006, 14:12.

 

 

ale wlasciciel miewa sie dobrze i dalej ciagnie byznes ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annawroc zapomnij o swym pomysle

pamietasz kto zasiadał przy Redakcji w knajpie po AS 08 ? to trwały zwiazek :)

dlatego konkretow w tym przypadku nie ustalisz jeno popisy retoryczne i miendlenie gluta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Swoim glutem będzisz łaskaw zająć się sam. Natomiast co do klonów to jak, założyciel wątku ma do zademonstrowania tylko zablokowanego sprzed 3 lat? I żąda ode mnie wszczęcia zemsty po latach, według nowego, własnego autorstwa regulaminu? Cieniasy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Swoim glutem będzisz łaskaw zająć się sam. Natomiast co do klonów to jak, założyciel wątku ma do zademonstrowania tylko zablokowanego sprzed 3 lat? I żąda ode mnie wszczęcia zemsty po latach, według nowego, własnego autorstwa regulaminu?

 

Więc jak, annawroc, potrafisz znaleźć tylko ewentualnego klona sprzed 3 lat? Żadnego aktualnego? Nic? Cieniasy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cir, fakt.... wyzej ... nie podskoczysz :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Pora na podsumowanie. Ja na to wszystko odpowiem może tak: mili, sympatyczni koledzy! Swoje porachunki załatwiajcie sobie sami, a nie rękami administracji strony. Jestem pewien, ze sobie poradzicie. Wątek zamykam. Jeśli zobaczycie na forum jakiegoś klona, proszę o informacje do moderatora. Cześć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.