Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do salonu 80m2, jakie?


Nienormalny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Znajomy zlecił mi dobór kolumn. Salon jest naprawdę spory - 80 m. Kolega nie jest audiofilem nijak, po prostu potrzebuje go nagłośnić i to dość intensywnie. Ze względu na rozmiary salonu zamierza kupić... 4 kolumny. Tak - cztery, chociaż mają działac w stereo jako zwykła para A i B.

 

Budżet na całość to 20k zł. No i co mu tu doradzić.... yh;)

 

Piecyk... cóż. Denon avc-a1hd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie nad nimi... nigdy ich nie słyszałem, ale z opinii wynika, że to dośc potężny sprzęt.

 

Pojawia się wątpliwość Źródłem będzie amplituner. Może to i amp za 20 tys zł ale ciągle jest to urządzenie do Kina Domowego i pytanie brzmi... czy napędzi 4 tak potężne kolumny?

 

Kolejna wątpliwość to estetyka JBLi... mnie się wydają okropne, a kolumny muszą posiadać odpowiedni współczynnik WAF;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie nad nimi... nigdy ich nie słyszałem, ale z opinii wynika, że to dośc potężny sprzęt.

 

Pojawia się wątpliwość Źródłem będzie amplituner. Może to i amp za 20 tys zł ale ciągle jest to urządzenie do Kina Domowego i pytanie brzmi... czy napędzi 4 tak potężne kolumny?

 

Kolejna wątpliwość to estetyka JBLi... mnie się wydają okropne, a kolumny muszą posiadać odpowiedni współczynnik WAF;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha zeusów to w zasadzie parka wystarczy;)

 

Jakieś inne propocyzje? Ja do tej pry interesowałem się sprzętem dokładnie przeciwnym i nie chcę strzelać tak w ciemno.

 

Na biednego nie trafiło, więc myślę, że budżet da się przekroczyć jeśli będzie naprawdę potrzeba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cztery, to cztery:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Cena zgadza się. Tylko piecyk trzeba będzie zmienić...

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, he, infinity dadzą radę, tylko amplitunerem denona to tego nie bujniesz :) JBL-i również :) Na taki pokój jest kilka sposobów:

 

1) kupujesz do amplitunera KD, 4 łatwe głośniki do napędzenia + dobry sub.

 

2) Bierzesz jakiś hamerykanski sprzęt dostosowany do tamtejszych salonów, czyli infinity lub JBL-e i masz poważny ($$$) problem czym to napędzić nie rujnując budżetu domowego :)

 

3) Wydzielisz w tym 80m2 pomieszczeniu kącik audio :)

 

itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysponując takim budżetem i takim pomieszczeniem nie tyle problemem będzie zakup kolumn, co ich dopasowanie do otoczenia. Warto by było dodać jakiś plan tego pomieszczenia. Proponuję wydzielić przestrzeń nagłośnioną dwoma kolumnami za cenę czterech grających na cały salon. Podejrzewam, a wręcz jestem pewien, że tak duży salon jest bardzo słabo wygłuszony, a nikt tam przecież wytłoczek po jajkach na ściany nie będzie wieszać, dlatego przez stworzenie takiej strefy, można by się częściowo zniwelować ten problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pkt 3 - odpada kącik audio ma mieć 80m i tyle - nie ja tu rządzę;)

 

Też mam wrażenie, że nie napędę niczego co nagłośni taki hektar pomieszczenia amplitunerem do KD. Z drugiej strony to tez nie jest jakiś amp z mediamarktu tylko najwyższy model, kosztuje te 20k zł. Wiem, że mogę to generalnie podzielić przez ilośc kanałów jakie obsługuje - ale taki pryszcz to to znowu nie jest.

 

Infinity... niezłe olbrzymy, toż to stadion by nagłośniło;) Wytyczne moje stanowią o 4 kolumnach, więc nie da rady. DIY niestety również:/

 

Sub w domu jest ale... uwaga... żona znajomego oponuje przed nim, bo gdy tylko się go właczy mały zarzyna kopać (3 miesiąc bodajże) ;)

 

no to mam niezły zgryz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Sub w domu jest ale... uwaga... żona znajomego oponuje przed nim, bo gdy tylko się go właczy mały

>zarzyna kopać (3 miesiąc bodajże) ;)

 

To wielkie Infinity raczej nie. Schodzą za nisko... niżej od suba.

Ale jak znajomy nie jest audiofilem - to 4 estradówki dobrej firmy (Peavey, JBL) i po kłopocie:)

I amplituner oddychnie...

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli raczej coś w rodzaju Amstaffów albo coś marki Akustyk, Esa, 16 hertz, Akkus itp - jest jeszcze ten plus, że można sobie zażyczyć kolumny pod własne potrzeby (czyli w tym wypadku względnie łatwe do napędzenia)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cabasse grają duży dźwiękiem i spokojnie w 80 m się odnajdą. Miałem model Caprera (już nie produkowany) w 45 m2 dawal sobie radę bez problemu. Druga możliwość Triangle Quartet para detalicznie około 10kPLN. Również spokojnie dadzą radę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jak trudnymi kolumnami są Triangle Quartety?

 

 

Zmiana planów lekka - odnośnie wzmaka. Denon wylatuje do sypialni, udało mi sie kolege przekonać, że przestrzeń wielkości boiska nie napędza się amplitunerem do kina domowego.

 

Zatem: Salon 80m2 pozostaje bez zmian;) Co potrzeba:

 

- 4 kolumny

- piec

 

Budżet na piecyk... w zasadzie nie ma, co nie oznacza nieograniczony. Po prostu coś, co da radę - mam przeczucie, że kolumny moga być ekspolatowane dość intensywnie.

 

Pomocy Drodzy Forumowicze;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto normalny wstawia 4 głosniki do 80 m i oczekuje ze bedzie OK bez kłopotow, czy ktos z palca poda ci takie zestawienie ?

masz kase na sprzet zamow wizyte chłopakow np z kosciuszki 1 o ile dobrze pamietam wszystko dowioza nic nie ryzykujesz a pomoga

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 4 kolumny to kompletny bezsens. 80 metrów to nie jest aż tak dużo aby dwie spore kolumny nie dały rady. (miałem przyjemność zmierzyć się z salonem ok 50 metrowym - nie było tak strasznie) Jak wstawisz 4 to ani nie będą dobre ani dobrze to nie będzie wyglądać. Ja bym podszedł do tego tak - porządny piec - albo najlepiej dwa - zmostkowane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

do tego np coś takiego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jak kolega bogaty to przełknie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest problemem czy sie nagłosni tylko czy da sie tego słuchac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to nie jest tak, że JA chce wstawić 4 kolumny. Przeciwnie, ja bym to rozwiązał inaczej, bo z resztą ja słucham muzyki dość cicho. Ale mam swoje wytyczne których musze się trzymać i niewiele mogę z tym zrobić. Pokój generalnie służy na codzień do normalnego słuchania muzyki (przez nieaudiofila), natomiast w weekendy dzieją sie tam dantejskie sceny, którze wymagają okrasy odpowiednią ilością dB. Nie ja tu rządzę - a problem mam ponieważ ja mam jako takie pojęcie o małych pokojach, monitorkach i tego typu pierdołach (jak w o mnie) jegomość chce 4 kolumny - to cos na zasadzie mój klient mój pan. Pewnie, że kolumny ustawione naprzeciw siebie to nie jest najszcześliwsze rozwiązanie... ale co ja poradze. wiem, ze to nie jest typowa prośba do Was - i spodziewam się buntu na takie rozwiązanie, ale cóż, no ja mam tu do powiedzenia tylko tyle, że mam wzskazac co kupić, podłaczyć i na tym się moja rola kończy. Nie chce kupować tak w ciemno zupełnie... stąd moje wołanie o pomoc

 

Usher wygląda sensownie, natomiast trzebaby dobrać do tego jakiś przedwzmak. Jeśli facet chce 4 kolumny, no to Dobermany jednak odpadają. Dyskutujmy dalej, co ew. byłoby godne uwagi?

 

 

 

 

PS. Pomysł z wizytą specjalistów też jest zewszechmiar sensowny. Sprawa dotyczy Warszawy - nie znam tamtejsego rynku audio, który salon byłby godny polecenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, jednak kolegę przekonałeś, że ampli się nie nada:)

MOże jednak doceni dobrą poradę i zrezygnuje z jakiegoś dziadostwa x4;)

a pre... hmmm

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie wygląda - ale ma jedną zaletę - nie gra - nie wnosi nic do sygnału:)

usher też przeźroczysty i można mostkować a wiec po jednym na kanał.

można jeszcze np tak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zdaje się, ze to bardzo rekomendowane zestawienie grające synergicznie.

to jest kierunek w którym ja bym szedł mając do nagłośnienia hangar:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba78

 

Do zmiany z ampli dałem radę, natomiast do koncepcji klasycznych dwóch kolumn juz niestety nie. Klien zyczy sobie mieć równomierne nagłosnienie w całym pokoju, chce mieć 4 kolumny i basta - no to nic nie poradzę.

 

Na Dynki mnie chyba przekonałeś, sam mam sałbość do tego dźwieku. Monobloki też wyglądają bardzo apetycznie, chociaż nie ma w cenniku modelu AM1000X a jeśli facet chce 4 kolumny... no to musi nabyć 4 monobloki - da się zrobić pod warunkiem doboru odpowiedniego pre. Ten który poleciłeś - nie znam, ale wierzę, że świetny. Natomiast nic używanego nie przejdzie. Urządzenie musi mieć zdalne sterowanie a poza tym nie z każdego przewzmacniacza da się wyprowadzić sygnał na dwie końcówki jednocześnie zdaje się. Jeśli znalazłoby się coś ciekawego, spełniającego wszystkie warunki i w miarę współpracującego z resztą... byłbym w domu. No... może niezupelnie, bo zostało okablowanie yhhh;) A czas mnie nagli...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro odpuscil KD to moze jak poslucha porzadnego stereo to rowniez przejdzie mu absurdalny pomysl z 4 kolumnami ?? sugeruje zabrac znajomego na jakis fajny odsluch, a 80m2 to wcale nie jest jakies niewyobrazalnie duze pomieszczenie, 20k na kolumny mozna zainwestowac np w ProAc D38

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odsłuch będzie wskazany:)

tam masz różne rodzaje monobloków - akurat wrzuciłem najmocniejszą - 1000 Watt - ale jak by miały być 4 to może 500 W by starczyły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując;)

 

 

Byłem dzisiaj na Kościuszki 1, posłuchac sam samemu pod kątem nagłośnienia przeze mnie wspomnianego. Nie spędziłem tam dużo czasu, bo pojawiłem się o 17 ale zdążyłem porozmawiac z obecnymi tam panami i conieco przesłuchać.

 

Nie będe już charakteryzował brzmienia wszystkiego co zasłyszałem, ale po krótce:

 

Dynaudio - wszystko w biegu, nawet nie spytałem o model. Były to może sądzac po wielkości Audience 72. Pracownik oświcił mnie, że A 82 nie są już produkowane, ale nierozpakowane jeszcze stały ich nastepcy (nazwy nie pamietam). Dźwięk generalnie chyba nie szczególnie zgrał się z zestawem Arcama. Wiekszy brat pewnie zagrałby większym dźwiekiem... ale nie, to nie jest jeszcze to.zki

 

Kolejne paczki to jakaś amerykańska manufaktura na 3 literki (skleroza, pierwszy raz słyszałem), czarne kolumny z basami po bokach (cena coś koło 9k). Charakter dużo bardziej rockowy, uderzenie mocniejsze, ale i bardziej natarczywe. Sprawdziłyby się lepiej... ale mimo wszystko to jeszcze nie to.

 

Przy okazji obok stały więc czemu nie - SF Cremony. Brzmienie piękne, takie jak lubię. Nijak jednak nie nadaja sie te prześliczne kolumny do mocno wysterowanej muzyki;)

 

Wszystko testowane na DepecheMode i UFO (nie znałem, ciekawa grupa). Pan chyba wyczuł, że to nie jest jednak to zaproponował mi... no właśnie. Coś, co sie chyba sprawdzi:

 

Danish Physics Poin Zero 1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Myślę, że to by się sprawdziło, najwyżej postawie się znajomemu i polecę kupić tylko parę - a jak mu będzie mało, to dopiero wtedy będziemy kombinowali. Problem w tym, że to kolumny robione na zamówienie - cholera wie ile trzeba będzie czekać:/ Jak Wam się widzi takie rozwiązanie? Jak tak dalej pójdzie, to wróce do JBL TL:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , moj kolega mial taki sam klopot. z tym ze pokoj 80m ma dziwny ksztalt , wybral do niego kolumny B&W 703 oraz amplituner Yamaha rx v3800 jako zrodlo Dvd Yamaha s 1700. w planie ma glownie kino domowe .Zakupil tez satelity B&W oraz glosnik centralny z serii 700 do tego wypozyczyl suba B&W z serii 800 1000w Ciekawe jak to sie sprawdzi , jak Wy myslicie !!!!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.