Skocz do zawartości
IGNORED

nieladnie


Gość ata77

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ata77

(Konto usunięte)

nie podoba mi sie, ze redaktor blokuje tematy "nieoprawne politycznie". Jak to sie ma do manipulacji marketingowej? panie Redaktor wypowiedzi odnosnie powinny mobilizowac i subordynowac a> moze wcale nie/ Temat zniknie>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Nie wiem co to są tematy "niepoprawne politycznie", zechcesz mnie oświecić? Ostatnio zablokowałem jeden założony najwidoczniej w celu osobistej nagonki, a to nie to samo. Jak zapowiedziałem, administracja nie będzie służyła do czyjejś dintojry. Zainteresowani niech się sekują sami. Dziękuję za zainteresowanie funkcjonowaniem forum. Z mojej strony, EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Czy AS miałoby jakiekolwiek powodu żeby premiować jakąś opcje polityczną kasować niewygodne tematy i tak dalej? Przeciez SITe ma cele biznesowe a nie polityczne chce kształtowac rynek audio a akże zarabiac na serwisie na reklamach w nim itd. Więc kontrowersyjny politycznie temat z obiektywnego punku widzenia jest dla nich dobry. Więcej odsłon bannerów kilknięć w reklamy i tak dalej itak dalej poza tym w takim emacie mogą sie wypowiedzieć ci co nie chca wychylac głowy w sprawach stereo.

No chyba że naprawdę wątek jest rynsztokowy wtedy są interwencje bo każdy by na miejscu redakcji zainterweniował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktorze

 

"Swoim glutem będzisz łaskaw zająć się sam. Natomiast co do klonów to jak, założyciel wątku ma do zademonstrowania tylko zablokowanego sprzed 3 lat? I żąda ode mnie wszczęcia zemsty po latach, według nowego, własnego autorstwa regulaminu?

 

Więc jak, annawroc, potrafisz znaleźć tylko ewentualnego klona sprzed 3 lat? Żadnego aktualnego? Nic? Cieniasy..."

 

Trochę nieelagancko zamykać wątek, w którym nie dałeś szans odpowiedzieć na zarzuty, ale co tam, zrobię to w tym wątku.

Co do regulaminu, to nie zmienił się w tej kwestii od tamtego czasu. Wtedy też nie można było mieć klonów. Czyż nie?

 

Najlepsze jest to: "Więc jak, annawroc, potrafisz znaleźć tylko ewentualnego klona sprzed 3 lat". Ewentualnego? Jóźwa, kuźwa, wg. Ciebie to ewentualny klon? Dla mnie to klon oczywisty, ale pewnie opary spożywanego z Makiem trunku oślepiły.

 

Powiedz, ile klonów w ciągu 3 lat musi ktoś założyć, żeby go zablokować? Umieść to w regulaminie i będzie jasne. Możesz dodać, że Twoi koledzy mają zwiększony limit. Postaw na uczciwość i jasne przedstawienie sprawy, a nie kolesiostwo.

Pewnie znowu zamkniesz wątek i po sprawie, ale czy warto? Koledzy, kolegami ale sądze, że redakcja czy moderacja powinny być obiektywne, yyy tzn. sprawiedliwe, yyy tzn. w tak jawny sposób nie przymykac oka na niedozwolone działanie swoich kolegów.

 

"Swoje porachunki załatwiajcie sobie sami, a nie rękami administracji strony."

Jakie swoje? Ktoś łamie regulamin i ja mam to załatwić? A od czego są moderatorzy, redakcja itd.?

 

"Jeśli zobaczycie na forum jakiegoś klona, proszę o informacje do moderatora. "

A po co? Lepiej najpierw sprawdzić czy to nie kolega redakcji, bo jeżeli kolega, to jeszcze samemu dostanie się bana, za psucie interesików.

 

Serdeczne pozdrowienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oczywiście w nawiązaniu do wątku:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>annawroc, 2 Lut 2009, 19:35

 

Strasznie nudzisz. Nie można tego jakoś załatwić bez rozmnażania się na wszystkie wątki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, że anna czepiła się sprawy sprzed trzech lat?

ciekawe "kto za tym stoi?" i "komu to służy?" - że pozwolę sobie zacytować klasyków :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro_747, 2 Lut 2009, 20:22

 

>>annawroc, 2 Lut 2009, 19:35

>

>Strasznie nudzisz. Nie można tego jakoś załatwić bez rozmnażania się na wszystkie wątki?

 

A na które wszystkie wątki się rozmnożyło? Podasz przykład? ;) Piszę w tym , bo tamten zamknął kolega broniąc kolegi, więc nie można załatwić w jednym wątku. Ale czekam na przykłady tych "wszystkich wątków" i tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anastazy, 2 Lut 2009, 20:35

 

>a co aniu kupiłaś kabelki od graftona i nie grają :-)

>czy dałaś swój nick atoposowi?

>:-)

 

A gdzie tam, ja jestem klonem McGyvera i nie pyskuj, bo Cię Jóźwa usunie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

A ja cały czas nie jestem w stanie zrozumieć, że POWAŻNIE żąda się ode mnie wszczęcia jakiegoś archiwalnego śledztwa, bo sobie annawroc nagle upatrzyła jednego usera, i ja mam teraz za nią ścigać gościa, bo jej zdaniem był nieprawomyślny 3 lata wstecz. A co administrację obchodzi, co się działo w 2006 roku? Proszę uprzejmie iść czepnąć się kogoś innego, bo ja mam dużo pracy. W ramach terapii sugeruję odstawić na tydzień publikacje IPN.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A co administrację obchodzi, co się działo

>w 2006 roku? Proszę uprzejmie iść czepnąć się kogoś innego, bo ja mam dużo pracy. W ramach terapii

>sugeruję odstawić na tydzień publikacje IPN."

 

Alku, nik Redaktor, wg. tego forum, istnieje już 2040 dni, więc jak by nie patrzeć, w 2006r. tu był. Czyż nie? (powtórzę)

DLaczego Cię to nie obchodzi? Jak masz za dużo pracy, to zrezygnuj z funkcji redaktora, widać nie radzisz sobie.

 

">A ja cały czas nie jestem w stanie zrozumieć, że POWAŻNIE żąda się ode mnie wszczęcia jakiegoś

>archiwalnego śledztwa, bo sobie annawroc nagle upatrzyła jednego usera, i ja mam teraz za nią ścigać

>gościa, bo jej zdaniem był nieprawomyślny 3 lata wstecz."

 

Jóźwa, ścigać za mnie? Chyba Ci się coś pomyliło. To Twój obowiązek, albo moderacji. "Nieprawomyślny", to bardzo eufemistycznie powiedziane, Twój kolega złamał regulamin poważnie, założył klona i zachwalał swoje wyroby, dyskredytując przy tym konkurencję. Widać w waszym światku to normalne i oburzasz się, że ktoś się oburza na takie praktyki.

 

Poza tym, nie odpowiedziałeś na kilka zadanych przeze mnie pytań. Odpowiedziałeś na wybrane. To też jest trochę dziwne. Nie uważasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze:

"W ramach terapii sugeruję odstawić na tydzień publikacje IPN."

Czy nie uważasz, że to jest niesmaczne?

Do tego narusza punkt regulaminu

"Swoim prywatnym animozjom dawaj wyraz wyłącznie w listach prywatnych, e-mailem lub w inny niepubliczny sposób. Nie ma nic bardziej denerwującego i żenującego niż oglądanie grona publicznie wyzywających się osób. Takie wpisy będą usuwane."

 

Sugerując terapię, uważasz, że... Usuń swój wpis, bo jest niezgodny z regualminem. Albo nie, Wy możecie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>annawroc, 2 Lut 2009, 21:08

 

>Poza tym, nie odpowiedziałeś na kilka zadanych przeze mnie pytań. Odpowiedziałeś na wybrane. To też

>jest trochę dziwne. Nie uważasz?

 

To nie jest dziwne, to jest normalne. Po prostu faceci tak mają.

Na tym forum całkiem spora grupa uprawiała kryptoreklamę. Teraz coś jakby ucichło, więc po co odgrzewać stare kotlety?

A moderacja to reagowanie na bieżące wydarzenia, a nie ściganie leśnych dziadków :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annawroc, co Cię naszło z tym graftonem ?

McGyver ma stać po wieczoność w zgrzebnym worze pokutnym za to ze kiedyś tam nawywijał ?

Przeciez juz tego nie robi(chyba :))

Na tej zasadzie to mozna powywlekac hohohoho hoho.... i jeszcze hohoho :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annawroc>

foxbat już dawno sprawił że McG jak ma coś wpisać to się zastanawia 3x czy się foxbat niczego się nie doszuka - proponuje naprawdę odpuścić.

 

Redaktor>

oczekuje że w końcu się przyznasz że światowy kryzys to Twoja sprawka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem niedawno ktos pisał o klonie jozwa maryn w dodatku uzywanym przez autora a nie atoposa :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a foxbat wyszukuje dla mcgyvera watki do lampizacji to moze byc nowy klon :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>annawroc>

>foxbat już dawno sprawił że McG jak ma coś wpisać to się zastanawia 3x czy się foxbat niczego się

>nie doszuka - proponuje naprawdę odpuścić.

 

Zastanawiać się może, ale odpwowiedzieć za swoje przekręty chyba powinien.

>

>Redaktor>

>oczekuje że w końcu się przyznasz że światowy kryzys to Twoja sprawka.

 

Redaktor się nie przyzna, ja mogę ;)

 

A czy się mak zastanawia? Po co? Co było kiedyś, to nie było. Jóźwa go obroni. A Redaktor złamał regulamin, ale on może.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.

zgłosiłem wpisy alka do medrnizacji, znaczy moedracji(atak personalny w obronie mcgyjwera- przestaję pisać wielkmi literami, bo mój szacunek poszedł się...). Jak myślicie, zmoder(niz)ują? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu, 2 Lut 2009, 22:49

 

>Może by tak skrzyknąć jakąś komisję śledczą albo przynajmniej powołać jakiś pion ścigania starych

>klonów?

 

Po co? Jóźwa zdelegalizują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.