Skocz do zawartości
IGNORED

Panasonic TH-58 PY 800 czy Samsung 63A


Wyca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Mam prośbę o pomoc przy zakupie tv 58 do 63 cali w cenie 10 do 14 tys zł.

Po długich poszukiwaniach mój wybór padł na powyższe modele. Wiem że najlepszym wyborem były Pioneer Kuro ale zostaje poza

zasięgiem finansowym. Nadmieniam że nie interesuje mnie mniejszy tv. Obecnie posiadam Panasonica 42 cale i muszę go zmienić, głownie z powodu braku full HD.

Proszę o wszelkie opinie na temat w/w sprzętów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Panasonic TH-50PZ80E i jestem b.zadowolony.Sygnaly z cyfry sa niezle a NG HD to dla mnie bajka .Niewspominajac juz o Blu Ray.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz plazmy 50 calowej zdecydowanie skłaniałbym się do przekątnej 63 cale. To jednak 12 cm więcej niż 58 cali a to już widać. Dla mnie to moje 50 cali zrobiło się już co najwyżej "akurat". Też myślałem o tym samsungu 63 cale, ma naprawdę dobrą cenę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak kolory i czerń w Twojej 50 - ce? Podejrzewam, że wszystkie samsungi będą prezentowały podobną jakość obrazu, więc bardzo mnie interesuje jak sprawdza się Twoje Tv w Full HD?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsungi nawet w dzień maja lepszą czerń - nie mówiąc o nocy.

Podaj jaką masz odległość od telewizora i jaki sygnał będzie podłączony?

Ile programów HD będziesz używał ?

i jakie urządzenia będziesz podłączał ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odległość od tv to ok 4 metrów. Kanały HD wszystkie, które są na cyfrze. Obecnie posiadam Harman Kardon AVR 355, Harman Kardon DVD 49, XBOX-360 i cyfra z tunerem Philipsa HD. Planuję zakup odtwarzacza blue ray. Wszystko wpięte do AVR kablami HDMI, oprócz konsoli do gier.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie panasonic! odpowiedz sobie sam chcesz miec lepszy obraz czy wiekszy tv? jesli to pierwsze to tylko panasonic! samsungi maja znacznie gorsze oprogramowanie i mozesz byc czestym klientem serwisow:) pozatym odbior sygnalow w wysokich modelach samsunga pozostawia czasami bardzo wiele do zyczenia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są tylko opowieści.

Samsungi obecnie mocno atakują rynek nowymi technologiami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wystarczy sprawdzić jakie modle zapowiadają i to z wbudowanym tunerem.

Żadna firma nie miała takiego stoiska w LAS VEGAS z palzmami.

Oczywiście wybór należy do Ciebie.

Jeśli masz wątpliwości poproś o prezentacje we własnym domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ma TH 42P A60E. Skłaniam się bardziej w kierunku Panasonica, bo obecny gra u mnie kilka lat i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów.

Dzisiaj w Opolu otwarli Electro World. Muszę tam zajrzeć, może nie będę musiał jechać do Katowic.

Podczas "wielkiego otwarcia" może załapię się na jakieś promocje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Electro World - electro porażka. Największy tv 52 cale, a sprzedawca nie wiedział o czym mówię jak zacząłem zadawać pytania. Opole to jednak zadupie, muszę jechać na zakupy do Katowic albo Wrocławia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.