Skocz do zawartości
IGNORED

lancaster i jacch flekują się TUTAJ


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

Temat założony specjalnie, aby jacch i lancaster porozmawiali kulturalnie nt. swojej strasznej sytuacji na Audiohobby. Inne wątki załkłądane przez nich na ten temat będą usuwane. Skopiujcie sobie panowie, co wam trzeba do walki, dodajcie kisielu i możecie zaczynać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Redaktorze. Jezeli redaktor ma ochotę ze mna porozmawiać to wystarczy zagadnac wprost - zamiast szukać sposobności okręzną drogą.

Po pierwsze:

- to user jacch korzystajac ze strasznej sytuacji na audiostereo zagadnał do mnie epitetami....oglnie per hitlerku, faszysto itp.

rozumiem ze to Ci na rekę jozwa, bo jakby łatwiej sie spolaryzować....ale mi jakby nie koniecznie.

Za co rzecz jasna upomniany nie został.

Widocznie Ci to pasuje hitlerku ?:) Co adolfik, teraz getto otwarłeś ?:))))

I w ten deseń....

po drugie:

- jak widzę jego działalnosc tego typu jest widocznie mile widziana nie tylko przez ciebie ale tez przez moderacje serwisu....podległa komu...no komu....no kto dba o to zeby serwis nie zamienił sie w Onet w przeciagu roku, tylko stopniowo przez 5 lat np ?

...a moze 7...bo z tego co pamietam po tym czasei ma byc statutowo spławiony dalej.

 

 

Nie badx tai skromny....i Ty mozesz tu pisac, pod warunkiem ze bedziesz to robil kulturalnie !:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraszam najmocniej, ale dlaczego wylecial mój wątek o flekowaniu sie jozwy i atoposa ?

Z cała pewnoscią wątek mialby branie.

Cholercia to apelowac do jozwy o kulturalne flekowanie już nie mozna ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch, dogadamy się ?:)

Serio.

 

Jakby co to ze swojej strony nie mam(i nie miałem)poza manianą z atoposem uwag.

Spróbujce sie dogadac. On sobie robil jaja. Za daleko sie to nakręcio i potem to juz był syf. Nakrecali sie wszyscy - bez sensu.

Pomyśl co jest wartością.

To serio jest na luzie do zrobienia-bez najmniejszych kompromisów z Twojej strony a tylko przy założeniu ze respektujecie spora w Waszym wypadku odmienność....no chyba ze lubicie sie naparzać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Wiesz lan ty zdaje się czegoś nie rozumiesz , albo nie zauawzasz.

Ja się z atoposem nie kłóciłem od momentu kiedy zniknął jacch z AH, ani tez nie występowałem pod żadnym innym nickiem za wyjątkiem VM, który jak juz wcześnej pisłąem z nikim nie "wargował".

 

Problem leży w twoim postepowamiu. Robiłes wszystko by przyciągnac zbuntowanych/zbanowanych usherów na AH łącznie z tolerowaniem akcji/wybryków atoposa.To co u innych było naganne (sam mnie zbanowałeś) atoposowi uchodziło na sucho, jak można domagać sie od innych uprzejmości jednocześnie tolerując bluzgi rzucane w kierunku innych prez atoposa, tylko dlatego że były skierowane do tak znienawidzony przez was redaktora i wojprzy?

Wiesz tu nie chodzi o to ,że ja ich lubię, to zwykła ludzka przyzwoitość i poczucie sprawiedlwości nakazuje stosować jedną miarę dla wszystkich! I o to żeśmy się pokłocili na AH i właśnie z tego powodu poprosiłem o likwidacje mojego konta (JACCH).

Przy takiej polityce dorobiłeś sie zamordystycznej moderatury na AH,co w zasdzie g...wno mnie obchodzi, a nawet mam z tego powodu satysfakcje patrząc jak twój kumpel zarżnął pogaduchy, dzięki której wszystkie twoje szczytne ideały wzięły w łeb...zrobiłeś z ciebie hipokryte dyktatora ( to juz ku uciesze jozwy:).Pozwoliłeś temu gniotowi intelektualnemu rozpanoszyć sie na AH, po czym jak gdyby nigdy nic przychodzisz sobie na AS pogadać jak kumpel z kumplami...echhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch, rozmawiaem z Tobą i atoposem dokladnie w ten sam sposób. Nie wiem co Ci sie stalo ze akurat Ty postanowieś dawac czadu....nie szlo sie dogadac ?

Przecież Cię prosiłem o wyluzowanie nie inaczej niż atoposa.

Dokładnie tak samo Was traktowałem.

Na jakiej zasadzie jacch uwazasz ze cokolwiek na AH bylo robione "dyktatorsko" ?

Wszystko jest i bylo obgadywane(do czasu ostatniego tematu - moderacji w którym ludzie chcacy miec serwis spolecznosciowy nagle okazali sie bardzo niezdecydowani w większosci.

atopos im nie odpowiadal jako moderator - OK.

Podobnie Ty.

Mozemy nie rozmawiać wogóle, obys o tym nie zapomniał i nie raczył AH swoimi klonami tworzonymi po to by podowalać sie.

Jezeli nie zauważyeś to ja to specjalnie do nikogo ponad osoby z ktrymi od niemal zaqwsze lubilem sobie pogadać nie rozmawiam.

z Tobą jezeli nie mogę pogadac to sie nie odzywam....nie ma niestety rewanżu z Twojej strony i dowalanki, epitety etc lecą na dzień dobry

Różnica między nami jest w zasadzie tylko taka ze ja tu przychodzę pogadać jak kumpel z kumplem a Ty zastanów sie jak przychodzisz pogadać ze mną na AH.

Jak chcesz sobie pojechac mi po nazwisku i pobluzgać to nie musisz sie logowac pod nie swoim nickiem. jacch jest uważam niezły - przynamniej bede wiedzial z kim mam przyjemność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

...jacch, rozmawiaem z Tobą i atoposem dokladnie w ten sam sposób. Nie wiem co Ci sie stalo ze akurat

>Ty postanowieś dawac czadu....nie szlo sie dogadac ?...

 

Ty rzeczywiście tego nie rozumiesz?

 

...Różnica między nami jest w zasadzie tylko taka ze ja tu przychodzę pogadać jak kumpel z kumplem a Ty

>zastanów sie jak przychodzisz pogadać ze mną na AH...

lan ty mi do brzucha cudzego dziecka nie wkładaj!

Ja miałem tylko dwa nicki na AH, ale rozumię, ze to wygodnie z twojej strony twierdzić, że było inaczej.

 

 

A co było/jest dyktatorskiego w AH?

No choćby to co zrobił ten półgłówek z VM, a o jego wyczynach poczytaj sobie w wątkach jemu poświęconych.

 

A co do mojego klona...to masz racje sam takiego postępowania nie uznaje( jedyny klon jakiego miałem na AS to jacch1-nie było watpliwości o kogo chodzi)jednak zmusił mnie do niego wasz desant klonów na AS i to któryś z kolejnych.

Jesteś chyba w stanie zrozumieć, że człowiek może się wkurzyć jak mu ktoś uprzykrza forumowe życie.

Ja na prawdę nie miałem zamiaru pisać na AH po tym kiedy zobaczyłem jak faworyzujesz atoposa, dobrze wiedziałem czym się to skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry acch, ale osobiście nawet jezeli tu pisywałem jako klon to nikogo nie obrażałem, nikomu nie ublizałem a jezeli cokolwiek napisałem pod czymś adresem chanskiego to były to wyłącznie cytaty z wpisów rozmowcy.

Nie inaczej było z Tobą.

Nawet dzis na wejscie nie próbowales rozmawiać tylko od razu bluzgi.

Z deblem w takich okolicznosciach bym nie rozmawiał, nie uważam zeby Twoja ocena byla sprawiedliwa.

Pewnie że nie banowanie nikogo byloby optymalne....w momencie w ktrym sie z kims rozmawia i tlumaczy a nie ma rozmowy tylko wręcz przeciwnie sa napastliwe ataki to sorry.

jacch, ZUPELNIE inna sytuacja jest na audiostereo - gdzie grupa osób dogadala sie co do przejecia spolecznościowego serwisu i z góry ustaliła kto ma zarządzac...spójrz na sytuacje a nie na detale które mogą ja zaciemnić.

Serwis został przemianowany na komerche. Komuś nie przeszkadza - OK.

Niektre wątki wylatują, niektóre nie - wg uznania.

Nie dano nikomu szansy na dyskusje nad tym czy taka forma będzie odpowiednia.

Szczerze mowiac nie mam watpliwości ze gdyby poinformowano o tyn numerze userów jaiś czas wcześnie to AMI zorganizowaliby sobie nowy serwis.

Cały bajer ze musiał byc wzięty z zaskoczenia a potem jozwa próbował ile mogł "pudrować" problem.

Nieudolnie zresztą- jak to w niejasnych sytuacjach bywa.

Tu nie chodzi o AH jacch. Pech (dla jozwy i site)chcial ze akurat dłubalem sobie serwis....rok minał i co ?

Mammy stare audiostereo ? Nawet koło niego nie leżało.

Dziwie sie ze userzy nie otwarli własnego serwisu.

Widocznie takie czasy i podobne numery nie przeszkadzają....dlatego własnie się dzieją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja firma poszukuje towaru na konserwy dla kotów,

czytając wpisy, widzę tu sporo autorów którzy nadaliby się na puszki

 

może na ochotnika - pamiętaj, że kot też chce żyć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anastazy, uważam Cię za inteligentna i wrażliwą osobę.

Rozumiem że tęsnisz za atopoem w roli moderatora.

wiem, wiem....wszystkim nam go brakuje.

 

Za jakiś czas być moze będzie wybierana kolejna zmiana i wowczas policzę Twój glos x 10.

Ktos tak wartosciowy jak Ty na bank świetnie zna sie na ludziach i wezmę to pod uwagę(preferencyjnie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lancaster przejrzyj....jacch poruszył kilka istotnych problemów.....tylko znowu o Tusku nie pisz w tym wątku....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktorze i znow skasowany wątek ? .... widocznie klopoty z miejscem na serwerze.

 

Pozwolę sobie zatem przenisc Wasze flekowanie sie z atoposem TUTAJ :)

 

"Lan, nie bądz naiwny, "Redaktor" - NIGDY mnie nie odblokuje !

 

Dlaczego ?

 

Odpowiedz znajdziesz w tytule tego wątku !

 

Bo to zwyczajny - TCHORZ, bojący się stanąc twarzą w twarz, w walce na - ARGUMENTY !

 

Plucie, szkalowanie i strzelanie "przeciwnikowi" w plecy zza węgła, TO są - Jego metody !

 

On banuje niemal wyłącznie tych, co do ktorych WIE, ze - NIE MA Z NIMI ZADNYCH SZANS !

 

Durniow, typu : jacch czy anastazy we wszystkich wcieleniach - zostawia,

bo są po prostu NIE GROZNI, bo zawsze ma nad nimi - mentalną przewagę.

 

Co innego ktos, kto moze Mu jasno, w kilka minut wykazac, ze jest - MORALNA SZMATA !

 

TO Go kompromituje, TEGO się boi jak ognia i dlatego NIGDY nie przywroci atoposa,

a takze niszczyc bedzie KAZDEGO, co do ktorego nabierze najmniejszych chociaz podejrzen,

ze moze byc atoposem, tak jak to zrobił z : lenamem, lidką i wielu innymi,

ktorzy W ZADEN SPOSOB NIE NARUSZYLI REGULAMINU, a jedyną ich winą było to,

ze PRZYPOMINALI Panu Redaktorowi - atoposa."

 

 

Nie mów jozwa ze jest w tym cień prawdy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

...Tu nie chodzi o AH jacch...

Grubo się mylisz, mnie tylko o AH chodzi.

Nie chce mi sie z tobą gadać bo zamiast przyznać sie do błędu (twojego, a jakze, bo przecież ty za moderatora mianowałes oszołoma jakiego świat nie widział)"palisz głupa".

Jeszcze raz powtarzam!!!! VM z nikim się nie napier... i oprócz zadania tego jedynego pytania z atoposem VM NIE ROZMAWIAŁ!!!

Dopóki tego nie przyjmiesz do świadomości dalsza rozmowę uważam za bezcelową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

"Redaktorze i znow skasowany wątek ? .... widocznie klopoty z miejscem na serwerze."

 

Nie, lan, żadne kłopoty. Po prostu, zamiast zablokować was obu za trollowanie, zlitowałem się i otworzyłem wam specjalny wątek. Natomiast rozpełzanie się waszego śmiecia z AH poza ten wątek skutkuje interwencją moderacji. Sądzę, że to jest zrozumiałe i akceptowalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

A tak na marginesie...czy nie uważasz adminie najsprawiedliwszy wśród adminów świata, że cytowany powyżej usher używa słów powszechnie uznawanych za obraźliwe?

I czy zdaje sie nie pisałeś czegoś na temat używania takich sformułowań?

 

 

Lan, a moze ty nie wiesz co oznaczy słowo hipkryzja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

"Redaktorze i znow skasowany wątek ? .... widocznie klopoty z miejscem na serwerze."

 

Nie, lan, żadne kłopoty. Po prostu, zamiast zablokować was obu za trollowanie, zlitowałem się i otworzyłem wam specjalny wątek. Natomiast rozpełzanie się waszego śmiecia z AH poza ten wątek skutkuje interwencją moderacji. Sądzę, że to jest zrozumiałe i akceptowalne. I będę wdzięczny, jeśli zechcesz nie wklejać tu obelżywych cytatów ze swojego forumowego idioty. To nie moja wina, ze zrobiłeś go u siebie moderatorem. Radź sobie z tym sam i mnie do tego więcej nie mieszaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

>redaktor

Nie przesadzaj gościu, to że cię ten temat nie interesuje wcale nie oznaczy że to trolling.

Bardzie przaśne kawałku na tym forum przechodzą nie wzbudzając twojego redaktorskiego oburzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-)

ten nasz redanktor to kulturny chłopina -

 

pozwolił im żyć -

 

a oni u siebie tną co popadnie, zaślepieni nienawiścią,

 

ale czy takie zwierzęta potrafią to docenić?

kąsają rękę która ich karmi :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch...pójrz na to z tej strony.

Trochę mnie poniewierales dzisiaj, serio nie mam namniejszej pretensji - chciales coś zakomunikować, uznaem ze moze tak to widziec, gdybyś przeginał to bym nie rozmawiał.

Dlaczego nei dać atoposowi szansy ?

Jozwa sie boi ze nie bedzie miał siły sie dogadać tak jak ja z Tobą albo z atoposem ?

trolll, szkodnik....jak to slysze....a co on tutaj takiego natrollował ?

Realnie ?

Za jego namową ktoś podjal niewlasciwą decyzję ?

Realne straty ?

Że wraz z wejsciem atoposa skończyła sie era plastikowego gadania na serwisie ?

Poza Bocznice sie nie wychylał....wiesz ze na bocznicy mnie tez czasami wpieniał - ludzir to do cholery nie xerokopie...ale to są sprawy/problemy/sytuacje a nie czlowiek.

Jezeli mozna sie z nim dogadac to mozna....rozumiem ze dla kogoś moze byc to niewykonalne ale dla Ciebie czy nie ublizając jozwy ?

No bez przesady Panowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

...trolll, szkodnik....jak to slysze....a co on tutaj takiego natrollował ?

Realnie ?...

 

Proszę cię:ppppp

Ty weź i obejrzyj sobie swoje pogaduchy, całkiem podobne do bocznicy z "najlepszych" czasów obecności tego trolla na AS.

 

Dobrze wszyscy wiedzą, że od _tego_ czasu tu pisywał pod wieloma nickami, był banowany kiedy jak zawsze przeginał.

Zasady chłopie to jest to co nie pozwala NORMALNYM ludziom przywrócić go do życia...no ale fakt, zasady i lancaster?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz Pan Redaktor to dobry Pan.

Sam jeden serwis zalożył, pielił, zainteresował - super gość.

Pod pewnymi względami(możliwości interpersonalne np) uważam ustępuje tutaj tylko Tobie anastazy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.