Jump to content
IGNORED

Ampli do do Cabasse Molene 220

rafalbe

Recommended Posts

Witajcie,

Jestem laikiem.

Mam podłogówki Cabasse Molene 220 (kupiłem je, bo ich brzmienie uznałem za bardzo czyste i przyjemne).Chciałbym dokupić do nich amplituner stereo. Mam do wydania max 1500 zł i chcę kupić sprzęt nowy. Pokój 29m2, wysoki na 2,7m. Słucham głównie jazzu, chillioutu, ale też Metallica i Rammstein raczej nie schodzą u mnie ze sceny, a i Chemical Bros lubię czasem wrzucić do odtwarzacza. Proszę o poradę jaki amplitunerek pasowałby do kiełbasek. Wykluczam zakup wzmaka. Musi być ampli i już.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czemu uparles sie na NOWY sprzet i do tego amplituner stereo? Do 1500zl mozna znalezc juz niezly uzywany wzmacniacz stereo a za ok. 100zl kupisz tuner do kompletu! Szukajac amplitunera zawezasz sobie wybor!!

Cabasse sa przejrzyste, szczegolowe z krotkim, punktowym basem!! Wzmacniacz nie moze eksponowac gory, Rotele odpadaja!! Ja pomyslalbym o jakims Nad-zie np. uzywany 319 lub z nowszych 370! Za jakies 1700 kupisz Densena-B-100, b.dobry wzmacniacz ktory bylby przyszlosciowy gdybys za jakis czas chcial zmienic Molene na cos lepszego! Jesli mozesz dolozyc te 200-300zl kup Densena!!

A, jakie masz cd?

Hidden Content

Witaj,

optymalnym rozwiązaniem byłby amplituner stereofoniczny NAD C720BEE, niestety jego cena dratycznie przekracza Twój budżet. Z Twoimi Cabassami dobrze zagrają amplitunery stereofoniczne Harman Kardon. Zwróć uwagę na model HK3390 i HK3490. Tańszy model praktycznie mieści się w Twoim budżecie. Napewno odradzam do Twoich kolumn amplitunery Marantza czy Yamaha.

Hidden Content

Nie tyle uparłem się, co tak zdecydowałem z wygody. Chcę mieć wzmak i tuner w jednym kawałku. Nie mam ambicji (i słuchu) aby być audiofilem, choć umiem docenić dobry dźwięk - stąd próba kompromisu. No i niestety kompromis musi być zawarty również z portfelem. Krezusem nie jestem. A dlaczego chcę nowy sprzęt - powiedźmy, że mam przykre doświadczenia ze sprzętem używanym i nie chciałbym już wchodzić do tej rzeki.

Odpowiadając na pytanie o cd. Mam Kenwooda DPF-1030

Hidden Content

Serdeczne dzięki za porady. Rzeczywiście, tańszy modek HK jest już dla mnie osiągalny. Mocno rozważę...

A jeszcze jedno pytanie a propos... Mam nadzieję, że nikogo nie "urażę", bo na skrajne opinie o tej marce trafiam: co myślicie o Denonie DRA-700 do tych moich "kiełbasek"? Zawracać sobie tym głowę? Katalogowo kosztuje tyle samo co HK3390. A jakość? Można te sprzęty jakoś porównywać?

Hidden Content

Witaj,

DENON DRA-700AE jest dobrym amplitunerem, jednak do Twoich kolumn zdecydowanie lepiej będzie odpowiadał Harman Kardon. W ocenie bezwzględenj DENON DRA i Harman to urządzenia podobnej klasy.

Kwestia oceny powyższych urządzeń - oczywiście na rynku są lepsze urządzenia i napewno pod względem jakości lepiej zagra klasyczny wzmacniacz, z drugiej strony jednak rozumiem Ciebie, iż szukasz dobrego brzmienia i wygody. Zawsze w przyszłości będziesz mógł zmienić urządzenie na wyższy model.

Hidden Content

Bardzo dziękuję za porady. O taki konkret właśnie mi chodziło:) teraz pozostaje jeszcze odsłuch:)

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.