Skocz do zawartości
IGNORED

Ampli do do Cabasse Molene 220


rafalbe

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Jestem laikiem.

Mam podłogówki Cabasse Molene 220 (kupiłem je, bo ich brzmienie uznałem za bardzo czyste i przyjemne).Chciałbym dokupić do nich amplituner stereo. Mam do wydania max 1500 zł i chcę kupić sprzęt nowy. Pokój 29m2, wysoki na 2,7m. Słucham głównie jazzu, chillioutu, ale też Metallica i Rammstein raczej nie schodzą u mnie ze sceny, a i Chemical Bros lubię czasem wrzucić do odtwarzacza. Proszę o poradę jaki amplitunerek pasowałby do kiełbasek. Wykluczam zakup wzmaka. Musi być ampli i już.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu uparles sie na NOWY sprzet i do tego amplituner stereo? Do 1500zl mozna znalezc juz niezly uzywany wzmacniacz stereo a za ok. 100zl kupisz tuner do kompletu! Szukajac amplitunera zawezasz sobie wybor!!

Cabasse sa przejrzyste, szczegolowe z krotkim, punktowym basem!! Wzmacniacz nie moze eksponowac gory, Rotele odpadaja!! Ja pomyslalbym o jakims Nad-zie np. uzywany 319 lub z nowszych 370! Za jakies 1700 kupisz Densena-B-100, b.dobry wzmacniacz ktory bylby przyszlosciowy gdybys za jakis czas chcial zmienic Molene na cos lepszego! Jesli mozesz dolozyc te 200-300zl kup Densena!!

A, jakie masz cd?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

optymalnym rozwiązaniem byłby amplituner stereofoniczny NAD C720BEE, niestety jego cena dratycznie przekracza Twój budżet. Z Twoimi Cabassami dobrze zagrają amplitunery stereofoniczne Harman Kardon. Zwróć uwagę na model HK3390 i HK3490. Tańszy model praktycznie mieści się w Twoim budżecie. Napewno odradzam do Twoich kolumn amplitunery Marantza czy Yamaha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle uparłem się, co tak zdecydowałem z wygody. Chcę mieć wzmak i tuner w jednym kawałku. Nie mam ambicji (i słuchu) aby być audiofilem, choć umiem docenić dobry dźwięk - stąd próba kompromisu. No i niestety kompromis musi być zawarty również z portfelem. Krezusem nie jestem. A dlaczego chcę nowy sprzęt - powiedźmy, że mam przykre doświadczenia ze sprzętem używanym i nie chciałbym już wchodzić do tej rzeki.

Odpowiadając na pytanie o cd. Mam Kenwooda DPF-1030

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za porady. Rzeczywiście, tańszy modek HK jest już dla mnie osiągalny. Mocno rozważę...

A jeszcze jedno pytanie a propos... Mam nadzieję, że nikogo nie "urażę", bo na skrajne opinie o tej marce trafiam: co myślicie o Denonie DRA-700 do tych moich "kiełbasek"? Zawracać sobie tym głowę? Katalogowo kosztuje tyle samo co HK3390. A jakość? Można te sprzęty jakoś porównywać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

DENON DRA-700AE jest dobrym amplitunerem, jednak do Twoich kolumn zdecydowanie lepiej będzie odpowiadał Harman Kardon. W ocenie bezwzględenj DENON DRA i Harman to urządzenia podobnej klasy.

 

Kwestia oceny powyższych urządzeń - oczywiście na rynku są lepsze urządzenia i napewno pod względem jakości lepiej zagra klasyczny wzmacniacz, z drugiej strony jednak rozumiem Ciebie, iż szukasz dobrego brzmienia i wygody. Zawsze w przyszłości będziesz mógł zmienić urządzenie na wyższy model.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.