Skocz do zawartości
IGNORED

Czas na lampę :) Jaką do 1500zł?


Therion

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Pomnij, że sąd laika, gdy mówi o dziele

O dziele mówi mało; o laiku – wiele!”

— Henryk Elzenberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCGYWER

 

Ty sie NA mnie NIE WSCIEKAJ tylo podrzuc mi prosze pare pomysluw na zakup wzmcniacza lampowego Lepszego od tej AUDIONOVEJ A-60 mniej wiecej do 6.500 zeta.Mi sie spodobalo brzmienie lamp KT-88 moc od 50 w do gury. A najbardziej zachorowalem na ten slowacki JJ 828(4xKT-88 i 70W mocy)-czy to moze byc dobry wybur???Zalezy mi tez na tym zebym mugl u nas kupic wszystkie lampy do niego.Czy KT-88 to sa zle lampy???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

L.G. life is BRUTAL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierza34, 10 Lut 2009, 11:46

 

>MCGYWER

>

>Ty sie NA mnie NIE WSCIEKAJ

 

Pomysł, że się wściekam na Ciebie jest dość zabawny. Jeszcze bardziej zabawny od wieszania psów na wszelkiej chińszczyźnie przez kogoś, kto nie co innego jak chińszczyznę właśnie nabył ;-)))

 

>tylo podrzuc mi prosze pare pomysluw na zakup wzmcniacza lampowego

>Lepszego od tej AUDIONOVEJ A-60 mniej wiecej do 6.500 zeta.

 

Skoro już nabyłeś A60m to chyba po grzybkach, nie? Może daj tego A60 komuś do sprawdzenia, niech Ci sprawdzi czy masz dobrze poustawiane napięcia żarzenia (w chińskich wzmacniaczach często są za duże, i lampy przez to szybciej padają) i biasy. Niech go dobrze obmierzą, i sprawdzą co tam się da popoprawiać, i już.

 

>Mi sie spodobalo brzmienie lamp KT-88 >moc

>od 50 w do gury. A najbardziej zachorowalem na ten slowacki JJ 828(4xKT-88 i 70W mocy)-czy to moze

>byc dobry wybur???

 

Osobiście nie słuchałem, ale był u mnie klient świeżo po odsłuchu owego JJ-828 i twierdził że mój WAD KaT88 gra lepiej. WADa sprzedałem, teraz mam chińskiego Music Angela na KT88 i jestem zadowolony.

Po co więc kombinujesz? Nie odpowiada Ci ten A-60 bo już wiesz że jest chiński? A jak nie wiedziałeś, to był OK?

 

>Zalezy mi tez na tym zebym mugl u nas kupic wszystkie lampy do niego.Czy KT-88 to

>sa zle lampy???

 

Jakby KT88 były złymi lampami, to czy miałbym któryś już z kolei wzmacniacz na nich oparty?

KT88 są u nas dostępne w sporym wyborze. Np. tu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ten sklep internetowy prowadzi nasz forumowicz z Warszawy. Znam go osobiście i polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam oba, i potwierdzam, są dobre. Z Deltą jest ten problem, że ma tylko jedno wejście, co wygodne nie jest, ale gra dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ciekawe jak gra ten wynalazek bo te inne drozsze zabawki Wawszczyna fajnie grają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem Deltę z wejściami na dwa źródła liniowe; producent umożliwia taką "przeróbkę", przełącznik źródeł jest hebelkowy, obok pary wejść z tyłu wzmacniacza. Z Deltą, to raczej jest inny problem - rzadko bywają na second/handzie ;-)

Poza tym uważam, że 1500 pln na lampę to za mało, trzeba mieć ze 2-2,5 tys. pln, wtedy można zacząć szukać czegoś sensownego; ale też - nie kręcić nosem, jak autor wątku - nie wiedzieć czemu, np. na EL34... z mocnych lamp na świecie istnieją nie tylko KT88 czy 6550. Z EL34 (6L6, 6SP3...) można mieć dość dużą moc i dobre brzmienie ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 6 tys spokojnie kupisz manleya stingraya (bardzo fajnie gra), jadisa orchestre moze nawet model wyzej (orchestra nie bedzie miała kopa wzmacnaiczy na kt88 ale barwa głupiej el34 w wykonaniu jadisa jest bardzo fajna), Amplifon wt40 (nie bedzie dynamiki cayina, bedzie wolniejszy na basie ale barwa srednicy, przestrzennosc wg mnie lepsza. Swietny do wokalu, jazzu - troche wybredny do kolumn (nie polecam do triangli a ponoc pasuje? - słyszłem to połaczenie i srednio było - znacznie lepiej wypada z głosnikami scana (tymi mniej wymagajacymi) , z drozszymi Audio Physic, ponoc rewlacyjnie z wlm diva, swietnie gra u kumpla w cd amplifona i akustykami rr2 (kiedys u mnie w takim zestawieniu) ale ja lubie zmieniac i kombinowac. Za 6 tys mozesz zlecic wykonanie monobloków na gm 70 moge podesłac Ci namiary do kolesia który Ci zrobi takie cacka (sam mam w planach) ale gm 70 to barwa nie dymanika!.

Do 1500 tylko made in China (i tak bedzie lepiej niz z markowymi tranzystorami do 1500 zł ) a nawet jak sie spier.... to wkoncu tylko 1500 zł.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nautilus81, 10 Lut 2009, 14:28

 

>Do 1500 tylko made in China (i tak bedzie lepiej niz z markowymi tranzystorami do 1500 zł ) a nawet

>jak sie spier.... to wkoncu tylko 1500 zł.

>Pozdrawiam.

 

Jak się spier... to naprawa zwykle jest nietrudna i niedroga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne... Napisałem że chce poskładać system do 6tyś zł na wzmacniaczu lampowym to mnie zignorowano.. pomyślałem ze to za tanio.. a jednak można tanie... dziwne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z dwojga złego chyba jednak bym wybrał chinczyka :). A tak na serio na początek zabawy z lampą iharp audio to dobry pomysł albo jakis chinczyk (bardzo proste wzmacniacze w budowie).

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kidys czyms takim napędzałem kolumny wcale nie wymagające :)- esa continuum. Człowiek głupi sie rodzi a umiera jeszcze głupszy.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek350, 8 Lut 2009, 17:47

 

>Osobiście nie kupiłbym żadnego z podanych wyżej wzmacniaczy.

>Dlaczeo?

>Piewrwszy to typowa chińszczyzna z kilogramem świecidełek i błyskotek, parametry wyssane z palca.

>Drugi to hybryda i to co piękne w lampach jest "wykasowane" przez scalak TDA. I jeszcze piszą że 13

>W wystarczy . Haha :( ?

 

a slyszales ta hybryde? to nie pier**l.

sluchalem go z najtanszymi pasywnymi monitorami Adam i jakims CD Arcama. Za 3500zl super, rewelacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - wiem, że pare osób ma tutaj YAQIN MS-6V6. Moge go miec (nówkę) za 1.250zł. I chyba w to wejdę. Wygląda zaj..ście co tez ma znaczenie, ma gniazdo sluchawkowe, sterowanie za pomocą leniuszka... Tylko że 12W - wiem, że w przypadku lamp to sie inaczej odbiera, ale czy oby nie za mało? Czasami lubie mocniej podkręcić.

 

Co o tym sądzicie? Fatalny błąd? Na tuning narazie sie nie nastawiam, może w przyszłości, tylko że napewno nie sam (choc kiedyś skończyłem technikum RTV) - już wole zawieść Adasiowi na południe. Widać jakoś słabo uważałem na lekcjach o lampach :))) A tak naprawdę, to miałem fatalnego nauczyciela, starszy pan z problemami wymowy. Wszyscy u niego mielismy tróję. daltego dziś jestem z lamp kompletna noga.

 

ściskam was tam gdzie lubicie najbardziej - hihi a tak na sero napiszcie coś o tym wzmacniaczu więcej plizz. Zwlaszcza Ci, którzy go mają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotko - zagra przynajmniej tak jak moj Marantz 7001 czy gorzej? Jeżeli przynajmniej tak samo jak on, to więcej mi nie trzeba. Ja widac z tych mniej wymagających jestem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny to on jest, nie przeczę, ale nie mam pojęcia jak gra. Te 2W w chińskim wykonaniu to może być nieco mało. Śledź allegro, kilka razy sprzedały się tam za ok. 900zł Amplifony na EL34 po refubrishingu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkich wymagań nie mam ale za brak lub wąską scenę jestem gotów w pojedynkę napaść na te Chiny. Bo tego jednego nie wybaczam.

 

Zakup jest bezpieczny - ostatnio panuje moda na lampy za 1200PLN wiec jak będzie kiepski to trafi do jeszcze mniej wybrednego melomana. Ale wolalbym sobie oszczędzić zachodu. Jeżeli jednak jest spoko - jak Marantz, to zostanie aż do emerytury (a to jeszcze nie szybko:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, co wybrać: YAQIN MC-100B czy Xindak mt3 Może ktoś miał styczność? zależy mi na ciepłym brzmieniu, z muzyki raczej spokojna klasyka rocka, kolumny dali ikon2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

youtube.com/watch?v=azHdFUdMtqc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecam Xindaka MT3, którego mam od ok 4 miesięcy. Więcej moich spostrzeżeń w wątku "Xindak MT3"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Yaquina MC-100B nie znam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę - odpowiedźcie YAQIN MS-6V6 czy MUSIC ANGEL XD-500. w zasadzie tylko one pozostały na placu boju. Ktos sluchał? zna, może cos powiedziec na ich temat? Który będzie lepszy dla początkującego "lampowca" (ale nie grzebacza "lampowca", tylko słuchacza "lampowca")

 

Już bym zamowił lub nawet miał. Ale nie chcę brać w kompletne ciemno a o odsluchu można zapomnieć ( nie ma możliwości).

 

Tylko nie piszcie, że lepiej dozbierać jeszcze 5.000 bo nie dozbieram. Mam jeszcze inne pasje :) i czekają w kolejce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już po ptakach :) Właśnie kupiłem i jestem najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem. Mialem tylko chwilę by posłuchać z normalną głośnością ale wystarczyło - koparka opadła. Kupiłem YAQIN MS-6V6. No to jestem w klubie :)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To teraz otwórz, pomierz biasy i napięcia żarzenia itp. żeby potem nie było płaczu i zgrzytania zębów że Ci lampy padły po zaledwie trzech miesiącach grania...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, że nie będzie z górki :))))

 

A daj się chwilę pocieszyć :))))

 

Jak mam pomierzyć, kiedy o tym modelu mało kto co wie (pytałem - cisza) a zatem skąd wiadomo jakie mają być? I gdzie sprawdzać? Zero schematu :( Będę szukał. I lamelskie - a jeżeli biasy są przesadzone, to po zmniejszeniu spadnie dynamika?

 

Słuchaj a to normalne, że jest taka różnica w dynamice? I że owe 12W na godzinie 11-stej gra równie potężnie co 70-cio Watowy tranzystor (na tej samej godzinie)?

 

A tak na serio, to na początku byla panika, bo grał jeden kanał (drugi ciuchutko). Okazało się, że właściciel, jak przy mnie sprawdzał, pomylil dwie lampy. Na sluchawkach przy nim nie wyłapałem różnicy a w domu podłączam i... gra jeden. O rzesz... Ale na szczęście w miarę szybko się zorientowałem, bo już bym się powiesił :))) Ostatnio psuło mi się wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Therion, 16 Lut 2009, 21:48

 

>wiedziałem, że nie będzie z górki :))))

>

>A daj się chwilę pocieszyć :))))

 

A ciesz się, skoro musisz ;-)))

 

>Jak mam pomierzyć, kiedy o tym modelu mało kto co wie (pytałem - cisza) a zatem skąd wiadomo jakie

>mają być? I gdzie sprawdzać? Zero schematu :( Będę szukał.

 

No widzisz, a ja ten schemat mam ;-)))

 

>I lamelskie - a jeżeli biasy są

>przesadzone, to po zmniejszeniu spadnie dynamika?

 

Jeżeli jest przegięcie, to trzeba je zmniejszyć do prawidłowych wartości, inaczej lampki szybko będą zdychać.

 

>Słuchaj a to normalne, że jest taka różnica w dynamice? I że owe 12W na godzinie 11-stej gra równie

>potężnie co 70-cio Watowy tranzystor (na tej samej godzinie)?

 

Normalne. Wrażenie które odnosisz bierze się z bardzo dobrej mikrodynamiki charakterystycznej dla większości lampiaków.

 

>A tak na serio, to na początku byla panika, bo grał jeden kanał (drugi ciuchutko). Okazało się, że

>właściciel, jak przy mnie sprawdzał, pomylil dwie lampy. Na sluchawkach przy nim nie wyłapałem

>różnicy a w domu podłączam i... gra jeden. O rzesz... Ale na szczęście w miarę szybko się

>zorientowałem, bo już bym się powiesił :))) Ostatnio psuło mi się wszystko.

 

No to brawo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.