Skocz do zawartości
wojtek41

Giełda płytowa...gdzie ???

Rekomendowane odpowiedzi

We Wrocławiu rozpoczęła działalność cykliczna impreza - każda 1-sza sobota miesiąca.

Byłem obecny podczas minionej soboty, kilku sprzedawców, miła atmosfera, trochę śmieci (tego się nie uniknie), jest możliwość odsłuchu, z mojej perspektywy wszystko idzie w dobrym kierunku.

post-5529-0-27719700-1362431971_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli mówimy o poważnej giełdzie to tylko Utrecht - 23 - 24 listopad. www.recordplanet.nl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli mówimy o poważnej giełdzie to tylko Utrecht - 23 - 24 listopad. www.recordplanet.nl

No właśnie, dziś rusza kolejna edycja - kto jedzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy giełda w Gdańsku była udana ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, niestety miałem nawał pracy w weekend i nie dałem rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy giełda w Gdańsku była udana ?

Udana bardzo. Przyszło ponad 100 osób lekko, klub był pełen sprzedających też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś będzie miał możliwość to warto zajrzeć na wyprzedaż do Belgii. Text jest w języku flamandzkim, ale bez problemu poradzi sobie z tym internetowy tłumacz.

Beste muziekvrienden,

Op zaterdag 6 en zondag 7 mei organiseer ik terug een garage-verkoop van VINYL (LP, Singles) en CD's + HIFI. De collectie van vorig jaar werd in 1 lot verkocht, het betreft dus allemaal nieuw materiaal !!

LP's: +- 2.500 stuks

Jazz-LP's: +-200 stuks

Klassiek: +-200 stuks

Singles: +- 2.000 stuks

Maxi's: +- 1.000 stuks

CD's: +-1.500 stuks

De collectie vinyl bevat o.a. stukken van Abba, AC/DC, Beatles, Ann Christy, Will Tura, Rolling Stones, Frank Zappa, Madonna, Small Faces, Television, James Brown, Neil Young, Curtis Mayfield, Marvin Gaye, Sex Pistols, Joy Division, Elvis Costello, Bruce Springsteen, Charlie Parker, Miles Davis, John Coltrane, 70s-80s-90s-00s Dance/Metal/Alternative/World etc…+ HIFI (vintage & DJ platenspelers, versterkers, luidsprekers)

Kom gerust een kijkje nemen van 09:00 tot 17:00 uur op het volgende adres:

Korte Welvaart 57

3140 Keerbergen

België

Voor de vroege vogels: poort gaat stipt open om 9 uur.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W najbliższą niedzielę 18.11 od 10-13 w Bugsy Music Restaurante Pszczyna Giełda winyli i CD. Będzie towar z czeskiego Cieszyna i sporo nowego towaru. Zapraszam w imieniu organizatorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro w Pszczynie jak co miesiąc giełda płytowa, dużo Towaru po normalnych cenach w tym sporo prosto  z UK i Kanady. Będzie też Gruuby gracz z czeskiego Cieszyna. Zapraszam w imieniu lokalnych miłośników muzyki.

https://www.facebook.com/events/754523698250866/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lecę zaraz na Vinyl Zone

Może coś ciekawego wytargam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj na giełdzie w Radomiu było sporo ludzi.

Ciężko się nieraz było dopchać do pudełek z płytami

Serce rośnie na taki widok :)

Dwie fajne płyty w dobrych cenach sobie wytargałem, chociaż byłem z braku czasu tylko  godzinę

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może trochę kryptoreklama, ale co tam... w Lublinie przy Bramie Krakowskiej jest mały antykwariat z płytami LP i CD. Można sobie posłuchać w spokoju i bez napinki, siedząc wygodnie na kanapie. Mają też fajny sprzęcior wintydż, plus możliwość umycia na Okki Nokki (tak sobie... ale w cenie).

Płyty nie są tanie, lecz dobrej jakości i bardzo dobre wydania, często pierwsze. Klasyki mało, dużo jazzu i muzyki rozrywkowej. Podobno wkrótce będzie katalog dostępny on-line.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszych zakupów na giełdzie winyli w Radomiu.

Oko cieszy, widząc jak wiele ludzi w swojej pasji robi zakupy.

Nie sądziłem, że w Radomiu jest tylu wielbicieli winyla, i ludziska kochane nie żałują kasy na to co piękne 🙂

A to moje zakupy

1.jpg

Szczególnie mnie cieszy ten album-cudo!

Winyl jak nówka

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi