Skocz do zawartości
IGNORED

Denon taki zły ?


Siemek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam wzmacniacz Denon PMA-1500R i zastanawiam się nad zmianą na PMA-2000AE.

Niestety ilekroć zaglądam do salonów to sprzeawcy pukają się w czoło twierdząc, że Denon to złom.

Polecają inne marki.

Czy rzeczywiście tak jest i lepiej nie zawracać sobie głowy marką Denon?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poziom supermarketowy. Na niemieckim ebay-u jest tego od metra po ok. 250 - 300 euro. Denon wart uwago to PMA-SA1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sluchaj sprzedawcow bo oni polecaja to z czego maja najwieksza prowizje.

Nie sluchaj forumowiczow bo oni polecaja to co maja w domu ew to co jest lansowane i jest trendy nawet widzac Cd za 20k z wnetrznosciami od dvd pioneera nikt nie ma watpliwosci ze to super gra mimo ze nie sluchal;)

Nie sluchaj recencji nawet jesli pma 1500 na tym portalu zostal uznany za dobry wzmak.

 

Wybierz to co Tobie sie podoba:) jesli masz 6k to wyporzycz jakis wzmak do domu i sprawdz jak to u Ciebie gra i czy gra warta swieczki.

 

Co do ebaya.de to chyba kolega tam nie zagladal nigdy:) typowy user: w dupie byl gowno widzial.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz PMA 1500R to jeśli chcesz zmienić to tylko na PMA 2000R. Serię AE sobie daruj bo to już całkiem inne (gorsze) wykonanie i brzmienie. Seria z R bije AE na głowę!!!

 

-->Genesis

Podeślij linka gdzie mogę kupić PMA 2000R za 300E bo natychmiast go kupię! Szukałem tego modelu sporo czasu na ebayu, allegro itp i niestety mi się nie udało...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie mozna kupić np. baltlaba czy amplifikatora. Wtedy porównując te wzmacniacze, owszem, denon wypada bardzo kiepsko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj przepraszam, miałem na myśli serię AE. Starsza ponoć była lepsza. Natomiast 2000R ma bardzo dobre opinie w sieci. Zaznaczam że nie słuchałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stones_Fan, 8 Lut 2009, 17:07

za 300jurków tez biorę w ciemno :-)

Kiedyś był na allegro i poszedł za 3,1k pln

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe to już nie trzymają poziomu. Mam 495R i słuchałem następcy 500AE i no bardzo to zagrało. Inni też potwierdzają pisząc, że nie ma co kupować serii 500 i 700. Po zakupię MA 800 różnica jest, ale spodziewałem się przepaści, a tu trochę lepiej. 1500R nie słuchałem, ale muszę przyznać, że duże wrażenie zrobił na mnie dziadek PMA 770.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam Mirosław Andrejuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opteron, 8 Lut 2009, 17:10

 

>W tej cenie mozna kupić np. baltlaba czy amplifikatora. Wtedy porównując te wzmacniacze, owszem,

>denon wypada bardzo kiepsko.

 

Oba urządzenie nie mają wbudowanego phono które w 1500R jest i jest na dobrym poziomie! Oba urządzenie wymienione przez Ciebie nie maja korekcji barwy, której nie trzeba używać ale często się przydaje a brak tej funkcji we wzmacniaczu w tej kategorii cenowej uważam za totalną pomyłkę która tylko odstrasza od słuchania muzyki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem ale czytałem na "angielsko-języcznych" forach opinie ludzi którzy posiadają Denona PMA2000R....że like Krell...słyszałem, ze są tacy co chcą być jak Elvis..Denon jest jak Elvis:)

Na moich uszach...Niezbyt przyjęta w pismach audio 1500stekaR zlała w dupe Coplanda z jakimis magicznymi lampami na wejściu nad którymi redaktor prawie się spuszczał w recenzji...ja pomijam fakt,ze denon lał go jakoscia wykonania i materiałową...poprostu wygladał przy tym Coplandzie jak wzmak za 12tys zł..a kosztował bodajze ze dwa..

PMA2000R..i poprawiona mocowo i jakosciowo wersja MK2...mało kto wie, ze na rynek azjatycki wyszły wersje MK3 i MKIV..tak sie toto cudo tam sprzedawało..polecam....tylko panowie zadne tam kewlary,mylary i aluminiumy w głosnikach...węgiel papier i jedwab..wtedy to zagra..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stones_Fan, 8 Lut 2009, 17:23

>Oba urządzenie nie mają wbudowanego phono które w 1500R jest

Jak chcesz phono to sobie trzeba kupić, oferta aplifikatora np. ma dedykowany phono preamp.

 

> i jest na dobrym poziomie!

Sczerze w to wątpie :-)

 

>Oba urządzenie wymienione przez Ciebie nie maja korekcji barwy

Akurat to jest baaardzo zbędna rzecz. Powiedział bym, nieporządana.

 

>której nie trzeba używać ale często się przydaje

Nigdy nie używałem takiej funkcji nawet gdy moje wzmacniacze je posiadały. No wyjątkiem były technicsy z serii SU-V i SU-A

 

>a brak tej funkcji we wzmacniaczu w tej kategorii cenowej uważam za totalną pomyłkę która tylko odstrasza od słuchania muzyki...

Nie rób wiochy proszę Cię :-)

 

BTW jesli słuchasz muzyki z tzw equalizacją U lub V to i tak nie jest to sprzęt przeznaczony dla Ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyzio, 8 Lut 2009, 17:27

 

>A po cholerę gałki regulacji barwy ????

 

Po to aby płyty które są są słabo nagrane brzmiały jak trzeba a nie jakby kolumny były owinięte onucą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stones_Fan, 8 Lut 2009, 17:36

 

>zyzio, 8 Lut 2009, 17:27

>

>>A po cholerę gałki regulacji barwy ????

>

>Po to aby płyty które są są słabo nagrane brzmiały jak trzeba a nie jakby kolumny były owinięte

>onucą.

 

Płyty które są słabo nagrane NIGDY nie będą "brzmiały jak trzeba" i żaden korektor Ci w tym nie pomoże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opteron, 8 Lut 2009, 17:34

 

>Stones_Fan, 8 Lut 2009, 17:23

>>Oba urządzenie nie mają wbudowanego phono które w 1500R jest

>Jak chcesz phono to sobie trzeba kupić, oferta aplifikatora np. ma dedykowany phono preamp.

>

>> i jest na dobrym poziomie!

>Sczerze w to wątpie :-)

To sprawdź a się zdziwisz;-)

 

>

>>Oba urządzenie wymienione przez Ciebie nie maja korekcji barwy

>Akurat to jest baaardzo zbędna rzecz. Powiedział bym, nieporządana.

Dla mnie chore! jeśli coś może brzmieć lepiej to czemu tego nie wykorzystać???

>

>>której nie trzeba używać ale często się przydaje

>Nigdy nie używałem takiej funkcji nawet gdy moje wzmacniacze je posiadały. No wyjątkiem były

>technicsy z serii SU-V i SU-A

>

>>a brak tej funkcji we wzmacniaczu w tej kategorii cenowej uważam za totalną pomyłkę która tylko

>odstrasza od słuchania muzyki...

>Nie rób wiochy proszę Cię :-)

To jest właśnie największą głupota audiofilstwa że słuchamy z regulacją na zero! Brnięcie w tym przekonaniu to wiocha, ciemnota i głupota.

>

>BTW jesli słuchasz muzyki z tzw equalizacją U lub V to i tak nie jest to sprzęt przeznaczony dla

>Ciebie.

Być może, ale już czekam na lepszy i wtedy się okaże.

Podsumowując PMA 1500R moim zdanie jest świetnym urządzeniem w swojej klasie cenowej!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stones_Fan, 8 Lut 2009, 17:44

 

>To sprawdź a się zdziwisz;-)

Może tak a może nie....

 

>>Akurat to jest baaardzo zbędna rzecz. Powiedział bym, nieporządana.

>Dla mnie chore! jeśli coś może brzmieć lepiej to czemu tego nie wykorzystać???

Co może lepiej brzmieć? Przez korektor? :-)

 

Mam w domu korektor studyjny TEAC i powiem Ci szczerze że nie ma takiej możliwości żeby przez niego coś lepiej zabrzmiało. Najlepiej zawsze jest na --flat--

 

>To jest właśnie największą głupota audiofilstwa że słuchamy z regulacją na zero! Brnięcie w tym

>przekonaniu to wiocha, ciemnota i głupota.

Jak miałem trupy np. SU-A700 to trzebabyło korektorami się ratować bo się słuchać nie dało, teraz jest odwrotnie. Mimo że mam bardzo dobry korektor nie da się nic poprawić, popsuć natomiast owszem.

 

>Być może, ale już czekam na lepszy i wtedy się okaże.

>Podsumowując PMA 1500R moim zdanie jest świetnym urządzeniem w swojej klasie cenowej!

Jakim przedziale cenowym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stones_Fan, 8 Lut 2009, 17:45

 

>opteron,

>

>A jednak się mylisz bo mi pomaga:-)

 

Są tylko trzy możliwości:

 

1 masz wadę słuchu, robiłeś kiedyś badanie w dobrym gabinecie laryngologicznym? (to nie obraza, ani dopiekanie w jakimś tam stylu tylko normalne pytanie). Może się okazać że słyszysz pewne częstotliwości ze znacznym spadkiem.

2 sprzęt jest kiepski a Ty sądzisz że jest inaczej, dlatego musisz podciągać sobie to i owo.

3 masz wypaczony gust

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opteron, 8 Lut 2009, 17:42

 

>Stones_Fan, 8 Lut 2009, 17:36

>

>>zyzio, 8 Lut 2009, 17:27

>>

>>>A po cholerę gałki regulacji barwy ????

>>

>>Po to aby płyty które są są słabo nagrane brzmiały jak trzeba a nie jakby kolumny były owinięte

>>onucą.

>

>Płyty które są słabo nagrane NIGDY nie będą "brzmiały jak trzeba" i żaden korektor Ci w tym nie

>pomoże.

racja, swoją drogą kupuj dobrze nagrane płytki inaczej to możesz sobie podbijać barwy i będzie kicha za każdym razem.

za dużo wysokich to będziesz miał syczenie wokali a będą grały jak "olejowe" tonsile w 140 hehehhe,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam też ludzi którzy tak mają ustawione korektory że dźwięk talerza przypomina machanie solniczką koło ucha. Jak się im tak podoba to dobrze, cieszę się jego szczęściem, muzyka ma dawać przyjemność ale niech nie mówią że "poprawili" dźwięk :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---> opteron,

Dzięki za rady:-) Ja też Ci jedną dam, zacznij słuchać muzyki a nie poszczególnych urządzeń w swoim systemie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie z muzyka drogi kolego to obcuje się zdecydowanie lepiej BEZ korektora :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--->opteron,

OK, ja lubię tak Ty lubisz siak, trudno.

Swoją drogą idź kiedyś jak będziesz miał okazję na jakiś dobry koncert rockowy w klubie posłuchaj jak instrumenty brzmią na żywo i porównaj to później ze swoim systemem i wtedy sobie porównasz real i virtual:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jesli ktos korzysta z regulacji barwy to jeszcze ma przed soba dluzsza lub krotsza ale jednak droge do przebycia.Wiem co pisze,przebylem te droge i wiem po wielu latach sluchania i wymianie paru zestawow ze temat nie jest wart dyskusji.Albo na "0" slychac to co trzeba albo jakakolwiek korekcja zmienia,zaburza proporcje i znieksztalca przekaz dzwiekowy.

Co do Denona 2000AE to mysle ze problem nie polega na tym czy sprzet ten jest slaby czy nie - bo nie jest.Ma on jednak swoja "sygnature" dzwiekowa,zwlaszcza CD preferuje glosy wokali kobiecych,meskie sa jakby nieco pozbawione emocji czy raczej charakteru,wzmacniacz jest bardziej wszechstronny i potrafi zagrac ze sporym wykopem nie tracac przy tym nic ze sceny i zachowujac swobodnie separacje miedzy instrumentami.Warto popracowac nad kablami - mozna nimi sporo poprawic w zakresie srednicy bo to ona w Denonie brzmi dosc "charakterystycznie" - to nie znaczy ze jest zla,ona jest poprostu nieco inna i to jest element brzmieniowej koncepcji Denona slyszalnej nawet w najdrozszych konstrukcjach jak PMA-SA1,koncepcji wbrew pozorom bardzo dojrzalej i na lata,tylko albo sie ja lubi albo nie,wiec najlepiej poprostu posluchac.Ale na dobrych glosnikach i z dobrze dobranymi kablami bo w przeciwnym wypadku na pierwszy "rzut" ucha potrafi zabrzmiec jakos tak - nijak,bez werwy a to tylko pozory.Ja osobiscie wybralem kable MIT ale kazdy przeciez ma wlasne ucho.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stones_Fan, 8 Lut 2009, 18:32

 

>--->opteron,

>OK, ja lubię tak Ty lubisz siak, trudno.

>Swoją drogą idź kiedyś jak będziesz miał okazję na jakiś dobry koncert rockowy w klubie posłuchaj

>jak instrumenty brzmią na żywo i porównaj to później ze swoim systemem i wtedy sobie porównasz real

>i virtual:-)

 

Dziękuje, chodzę od dawna. Czasem dostaję płytkę za kulisami i nigdy nie mam dyskomfortu słuchając ich ponownie w domu, wręcz przeciwnie.

Powtórzę się jeszcze raz. Rozumiem ludzi którzy preferują dźwięk przypominający na wysokich soliczkę koło ucha i nikogo nie krytykuje bez względu na to czy to jest upodobanie, choroba czy system, jesli ich to tylko uszczęśliwia to OK. Odzywam się wówczas jesli ktoś mówi że w taki sposób "poprawia" dźwięk bo to jest ocieranie się wypowiedzią o kabaret :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odzywam się wówczas jesli ktoś mówi że w taki sposób "poprawia" dźwięk bo to jest ocieranie się wypowiedzią o kabaret :-)"

Ha, ha, samo sedno :-) No ale Na Technicsie SU A 800 bez korektora nie dało się słuchać....tak więc ja też przeszedłem drogę korektorową :-) Teraz sobie nie wyobrażam DEGRADOWAĆ brzmienie JAKĄKOLWIEK regulacją.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal będę używał regulacji barwy gdyż mi czasami mi to POPRAWIA dźwięk ale może kiedyś zostanę złotouchym i zmienię zdanie:-))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łasic, 8 Lut 2009, 19:07

 

>:-DDD Stones_Fan, pamiętaj: Słowacki wielkim poetą był. NIE MOŻESZ słyszeć lepiej mając gały

>inaczej niż na zero.

 

To po co w takim razie tak uparcie wkładają te gały w tych wszystkich Accu, Mac'kach, Luxach???:-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.