Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  107 członków

Usher Klub
IGNORED

Klub miłośników marki Usher


falek77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wygląd taki średni jak jakieś DYI. Ciekawe jak będą brzmieć. Pasmo od 48 Hz też takie niezbyt ambitne. Ciekawe czy powtórzą sukces S520 czy serii V. Ja swoich V‐601 za nic póki co nie zamienię.  

Edytowane przez Mathia74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mathia74 napisał:

Wygląd taki średni jak jakieś DYI. Ciekawe jak będą brzmieć. Pasmo od 48 Hz też takie niezbyt ambitne.

Owszem wygląd słaby ale pasmo nie wiem czy takie znowu złe. Np. topowe ATC SCM300ASLT mają 50Hz-12kHz przy +/-2dB :))))

ATC-SCM300SL-Tower.thumb.png.51cca5ed011359a7957ca58b7820b3c3.png

http://atcloudspeakers.co.uk/hi-fi/loudspeakers/tower-series/scm300aslt/

Edytowane przez opteron

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
24 minuty temu, Mathia74 napisał:

Jednak, jak napisałem w swoich V-601 jestem zakochany i poozostaję wierny:)

Bardzo ładne zdjęcie sprzętu audio, w tym Usher V 601  👍

Mój system audio 🔥

image.thumb.jpeg.3bef02d429aa619076fc3e118a30d48f.jpeg

Edytowane przez mdavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Cześć klubowicze,

proszę Was o poradę, mam do kupienia Dancer Two a dodatkowo pojawiły się do kupienia Usher Compass AC-10.

Co sądzicie o tych konstrukcjach? Miał ktoś okazję słuchać AC10? Jakie wrażenia.

I finalnie porada co wybrać, salon ok 30m2 mają grać z Gato150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 14.11.2021 o 14:48, sivy33 napisał:

Widzę że Creek pozostał 😉👍

To ustawienie kolumn to tak do zdjęcia czy na stałe są tak wąsko ustawione? 🤔

Rozstaw wynosi około 2m Stereofonia i przestrzeń idealna w tym rozstawieniu 👌

Godzinę temu, Boskidiego napisał:

Cześć klubowicze,

proszę Was o poradę, mam do kupienia Dancer Two a dodatkowo pojawiły się do kupienia Usher Compass AC-10.

Osobiście wybrał bym Dancer Two W zupełności wystarcza do tego metrażu   A jaka jest różnica w cenie pomiędzy tymi modelami

Edytowane przez mdavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 hours ago, mdavis said:

 

Rozstaw wynosi około 2m Stereofonia i przestrzeń idealna w tym rozstawieniu 👌

Osobiście wybrał bym Dancer Two W zupełności wystarcza do tego metrażu   A jaka jest różnica w cenie pomiędzy tymi modelami

Cena dokładnie ta sama.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Boskidiego napisał:

Cena dokładnie ta sama.

 

A czy miałeś okazję słuchać powyższych modeli kolumn, o których pisałeś wcześniej.

Więcej na temat brzmienia możesz uzyskać dzwoniąc do Audiofast. Dystrybutora Usher w Polsce. 

https://www.audiofast.pl/pl/kontakt/

Możesz porozmawiać z Panem: Jarosławem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Boskidiego napisał:

Cześć klubowicze,

proszę Was o poradę, mam do kupienia Dancer Two a dodatkowo pojawiły się do kupienia Usher Compass AC-10.

Co sądzicie o tych konstrukcjach? Miał ktoś okazję słuchać AC10? Jakie wrażenia.

I finalnie porada co wybrać, salon ok 30m2 mają grać z Gato150.

Bierz tego co ma DMD na górze najwięcej powietrza w dźwięku chyba dancer two ma zależy jaka to wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Usher Diamond DMD Compass BE 718.

Pytanie ile są warte te monitory? Za jaką kwotę warto kupić a powyżej której lepiej szukać wyższy model?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Tajitsu napisał:

Usher Diamond DMD Compass BE 718.

Pytanie ile są warte te monitory? Za jaką kwotę warto kupić a powyżej której lepiej szukać wyższy model?

https://www.olx.pl/d/oferta/usher-doamond-dmd-compass-be-718-kolumny-podstawkowe-CID99-IDMd896.html

Myślę, że cena dość wysoka 👌 PS. W cenie są standy, stąd ta cena. Za same monitory można się potargować.

Edytowane przez mdavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opuścił 200pln. 
Chyba nada za wysoko 🤔

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem sobie spokój. Nie mam ochoty przepłacać.

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym zgłębić temat. Nie mam żadnej wiedzy nt. V601🤔

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Tajitsu napisał:

Musiałbym zgłębić temat. Nie mam żadnej wiedzy nt. V601🤔

Tutaj masz informacje na temat tych monitorów. Od 2 - 3 lat jest dostępny nowy model V 601 po zmianach m.in. zastosowano nowy głośnik średnio-niskotonowy (ten duży), który brzmi, gra lepiej od poprzedniej wersji. Potwierdzam, taki też mam w kolumnach Usher V 602.

https://www.audiofast.pl/pl/usher/v-601

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mdavis napisał:

A nie myślałeś o nowych Usher V 601 Brzmienie rewelacyjne  

Obawiam się że to nie ta sama liga i V601 będzie trochę daleko do Be 718 na DMD. 

   A tak w ogóle to ten nowy głośnik średnio - niskotonowy jest chyba gładki (membrana)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2022 o 18:41, mdavis napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/usher-doamond-dmd-compass-be-718-kolumny-podstawkowe-CID99-IDMd896.html

Myślę, że cena dość wysoka 👌 PS. W cenie są standy, stąd ta cena. Za same monitory można się potargować. 

Te kolumny z tymi standami nowe kosztowały 12,5 kzł bez standów 9,8kzł takie ceny były w 2012-15r  mam takie same, ale u mnie beryll na górze, później Be-718 zastąpiły Mini-X DMD obecna cena 15,4 kzł... a gdy była premiera można je było kupić za 10,5 kzł także masakra z tymi cenami...

W dniu 21.01.2022 o 17:59, sivy33 napisał:

Obawiam się że to nie ta sama liga i V601 będzie trochę daleko do Be 718 na DMD. 

   A tak w ogóle to ten nowy głośnik średnio - niskotonowy jest chyba gładki (membrana)? 

Posiadam oba V601 to barwa grają miękko na przełomie średnicy i niskich ocieplają średnie bardzo przyjemne granie, ale bez wykopu,  Be-718 grają znacznie większym dźwiękiem mają zwarty bas znacznie lepszy od 601 w ogóle rozmach grania jest tu większy lepsza precyzja mniej podbarwień, ale cięższe do napędzenia większe wymagania od elektroniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dune napisał:

Te kolumny z tymi standami nowe kosztowały 12,5 kzł bez standów 9,8kzł takie ceny były w 2012-15r  mam takie same, ale u mnie beryll na górze, później Be-718 zastąpiły Mini-X DMD obecna cena 15,4 kzł... a gdy była premiera można je było kupić za 10,5 kzł także masakra z tymi cenami...

Zgadza się, ceny sprzętu audio mocno podskoczyły Choć w przypadku np Usher V 602 to na przestrzeni 2 lat kolumny nieznacznie podrożały 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.