Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  107 członków

Usher Klub
IGNORED

Klub miłośników marki Usher


falek77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam z Usher v-602

Witam, powiedz z jaka elektronika te kolumienki grają u Ciebie i z czym je porownywałeś.

Ja od siebie dodam że też jestem posiadaczem v-602 i dopiero teraz (po pół roku grania) kolumienki sie wygrzały, niskie tony zrobiły sie bardziej zwarte i nasycone, także miłe zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek dojda głośniki i zobaczę czego mi potrzeba do depeche mode w bloku na 25m2 na 2 h dziennie do odsłuchu po pracy.Mam bo mam onkyo a-9155 65w 4ohm.Ocenie jak podłącze to wsio susamem do kupy,hehe.Na pewno zakupie nowy wzmacniacz do uchaczy a onkyo poleci w stereo do tv z innymi kolumnami może rf 52 do filmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Witam,

Czy ktoś mnie oświeci i podpowie czy Usher V-601 nie będą za jasne do Rotel RA-06?

Mogę ich posłuchać w salonie, ale nie wiem czy ten trop jest dobry i taszczyć graty do salonu.

Może ktoś słyszał takie połączenie?

Pozdrawiam

Witam, ja posiadam takie połączenie a raczej miałem bo posiadam na sprzedarz Rotel Ra 06 SE i dla mnie było zbyt miękko, lubię cięższe granie tak ze wzmacniacz dla mnie musi miec ciut ostrzejsze brzmienie i wybrałem Creeka, dodam ze ja posiadam Usher V-602.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Takie pytanie - kusi mnie model v-601 a ponieważ przesiadać się będę z callisto IV ( no właśnie nie wiem czy nie zostaną na dnie szafy) to poprzeczka jest już na jakimś poziomie - dlatego powiem czego oczekuję : większej masy basu bez utraty stereofonii ale z większą precyzją - czy nie zrobię kroku wstecz ? i jeszcze jedno bodajże w roku 2012 był lifting tej serii - czy dotyczył on tylko ścianki przedniej ? czy może również brzmienia ? ten test sugeruje że to nie tylko ścianka - http://www.hifitoday.com/usher-audio-v-601-loudspeaker-review/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mdavis dziś dowiedziałem się w salonie w Katowicach że od pół roku maja jeszcze inne wcielenie - całość wraz ze ścianką przednią fornirowana - nie wiem czy dobrze robię ale mam nadzieję że z pieca na łeb nie spadnę bo kusza ceną i darmowym transportem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

doludzi podziel się wrażeniami z odsłuchów czym napędzasz ? może jakaś fotka? są bardzo fotogeniczne - piękne monitory- jeśli grają jak wyglądają zacznę zbierać

 

 

Kolumny grają u mnie z Krellem KAV 300i i 280CD Krella.Kabelki Sound ART.

Kolumny w mojej ocenie gdyby były produkowane w Europie czy USA kosztowały by przy tej jakości wykonania i dźwięku jaki prezentują z 10tys więcej. Grają w tym zestawieniu bardzo dobrze , świetna stereofonia,przestrzennie z piękną detaliczną górą, przyjemna średnica. Kolumny potrzebują wzmacniacza grającego dynamicznie z dobrą kontrolą basu wtedy pokazują pełnię swoich możliwości. wiele osób wybiera te kolumny do wzmacniaczy lampowych ale w takim zestawieniu jak moje naprawdę dobrze się sprawują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje - firma zna się na robocie - jeśli chodzi o jakość wykonania to tylko sonusy mają start (ale to tak subiektywnie) moja elektronika dla nich za słaba zapewne. Jeśli chodzi o brzmienie krella to znam tylko wersję dla ubogich (tak określają exposure) i bardzo mi się podoba - może wybiorę się do salonu na odsłuch ale to może grozić powrotem z ciężkim sercem albo lekką kartą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje - firma zna się na robocie - jeśli chodzi o jakość wykonania to tylko sonusy mają start (ale to tak subiektywnie) moja elektronika dla nich za słaba zapewne. Jeśli chodzi o brzmienie krella to znam tylko wersję dla ubogich (tak określają exposure) i bardzo mi się podoba - może wybiorę się do salonu na odsłuch ale to może grozić powrotem z ciężkim sercem albo lekką kartą

 

Hej!

Miałem wcześniej Exponsure 2010CD z Denonem 1500AE i kolumnami KEF R300 słuchałem tez Integrę Exponsure 20100s i powiem bardzo fajnie to grało faktycznie w kierunku Krelli KAV. Z Usherami jednak nie miałem okazji słuchać Exponsure,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Dopisuję się do klubu z pachnącymi jeszcze fabryką USHER`ami V-601. Chorowałem na nie odkąd je usłyszałem, a opinie użytkowników dopełniły mojej decyzji, z którą zwlekałem kilka lat(!)

Moje poszukiwania się zakończyły (dogoniłem tego zajączka???) tak przynajmniej teraz myślę.:))

Grają z mało popularnym Onkyo A-9050 , którego sobie chwalę, oraz okablowaniem głośnikowym Qed Ruby oraz jako źródło Pionnerem PD-50 i interkonektem Qeda. Mimo, że są na "dotarciu" to już pokazują swoją ...dostojność szczególnie w górze pasma, a wiem i mam tak,ą nadzieję że będzie tylko lepiej.

Przed ich zakupem miałem ( i mam nadal) Indiany Line Diva 255 lecz obecne połączenie bardziej mi odpowiada.USHERY biją poprzedniczki wysokimi dźwiękami ale ma się rozumieć to wyższa półka więc porównanie może lekko chybione.

Pozdrawiam zadowolonych koneserów " Uszatek".

Edytowane przez Mathia74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciekawi mnie ile im średnio zajmuje wygrzewanie i jak się zmieni z czasem reprodukowany dźwięk.

 

Jeszcze jedna kwestia.

W opiniach czytałem, że w zależności od sposobu ich podłączenia czyli: bi amp lub bi wiring prezentują różne brzmienie. Jakie są wasze opinie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.