Skocz do zawartości
IGNORED

HiFi Choice Luty 2009 - ktoś już


lampowy

Rekomendowane odpowiedzi

a ja obejrzałbym i poczytał wreszcie strone firmowa nemesisa i niekoniecznie w maju :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same pozytywy jak w audio i audio video :)

Nie da sie tego czytać ale kto sie narazi dystrybutorom

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak całkiem serio to wymysliłem sobie kabel zasilajacy za 150zl w detalu i staje na głowie zeby taki projekt mogl powstac i zeby nie byl to kicz, rezultaty sa obiecujace ale bede mial wielka prosbe do kolegow cir, xniwax,... i wszystkich pozostalych sceptykow tego forum o pomoc.

chcialbym was prosic abyscie w mozliwie jak najkrotszym czasie poddali wspolnie taki produkt testowi, wyniki i opinie wasze i to calkiem serio beda dla mnie wskazowka bardzo cenna czy taki produkt moze nosic miano kabla z logo nemesis. nie wiem jak do tego podejdziecie ale jakbyscie mogli mi pomoc to bylbym wdzieczny. wrzuce niebawem foty prototypowej sztuki ktora chcialbym wam podeslac do zabawy...wiem ze to nie wasza liga ale prosze serdecznie pomozcie moze dzieki wam rynek urzadzen bedzie wygladal lepiej,,, ladnie prosze i licze na was

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.