Skocz do zawartości
IGNORED

ONKYO TX-SR876 lup HARMAN/KARDON HK 990


lary-pasym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko czy ktoś morze mi pomóc w wyborze sprzętu zastanawiam się nad ONKYO TX-SR876 lup HARMAN/KARDON HK 990 potrzebuje dobrego wzmacniacza bo zastanawiam się nad kupnem kolumn Cerwin Vega CLS-12 obecnie posiadam kolumn Altus 200 i Subwoofera Aktiv-30 Tonsil

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam harmana sobie odpusc jak bierzesz pod uwage onkyo to bierz model 875 lub 805 :) 876 schudł i to bardzo wzgledem poprzedników ! jak cos nowsze nie znaczy lepsze

wez po uwage jeszcze yamahy rxv3800 lub dsp z7

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale zastanawiam się czy warto jest kupować kino domowe bo obecnie posiadam Panasonica SA-HE100 i nigdy nie korzystałem z kina dla mnie bardziej pasuje 2x stereo + subwoofer i Harman byłby spoko moc ma niezła 2x150 na kanał i rezerwe 100A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kino to kino a stereo to stereo to calkiem 2 inne sprawy na tej zakladace nikt ci nic konkretnego nie odpowie

 

wszystkie filmy maja sciezke zapisana w 5 kanałach plus 1 na niskie tony lfe

i nigdy nie osogniesz takich efektow jak chcial rezyser majac tylko 2 kolumny druga sprawa mozesz tez sobie kupic

wzmak kina domowego porzadna maszyne high-end Yamaha dsp a1 lub ax1 lub cos z nowszych dsp-z9 lub z7 to porzadne mocne maszyny ktore zasila duze kolumniska

 

druga sprawa tutaj sie nie pytaj bo cie zbesztaja z błotem !! dla nich zycie to stereo i muzyka a ty chcesz sobie filmy poogladac to calkiem inny dzwiek calkiem inna logika :) dla ludzi z zakladki stereo przejdz na zakladke kino domowe albo proponuje forum hdtv

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha w takim razie nie rozumiem oco tobie chodzi zadem ampli stworzony do kina nie zagra w stereo jak wzmak do tego stworzony wiec poco pytasz sie o onkyo 876 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..zaczełem..? Ja może też nie jestem mistrzem ortografii ale ty bijesz wszelkie rekordy.Chociaż trochę szacunku dla reszty forumowiczów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lup to od loop? od pętli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem ale może ty mi pomożesz czy HARMAN/KARDON HK 990 jest dobrym wzmacniaczem stereo ,potrzebuje dobrego wzmacniacza bo zastanawiam się nad kupnem kolumn Cerwin Vega CLS-12 i czy on sobie z nimi poradzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kolumny wygladaja na estradowe,990 odradzam jak sie uparłeś na Harmana to lepszy będzie 970 albo Harman Kardon HK 3490 Amplituner,tylko napisz cos wiecej,na jakim metrażu to będzie grało i czego słuchasz jak słuchasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czy jest dobry, nigdy go nie słuchałem.Na pewno dla jednego będzie dobry , dla innego badziewny.Wiesz jak jest 2 Polaków 3 opinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny podchodzą trochę pod estradowe ale potrzebują dobrego wzmaka, Amplituner nie wchodzi w grę mam obecnie Panasnoca SE-HE100 i niejestem z niego zadowolony( chcę stereo )a mam do niego podpięte kolumny Altus 200 i Subwoofer Aktiv-30 dodatkowo dzwięk jest przepuszczony przez korektor Technicsa SH-GE90 i wzmacniacz mówi dobranoc i zapala się kontrolka OVER że moc wzmacniacza osiągneła szczyt. Jeśli chodzi o metraż w jakim to będzie grało 18m2.Muzyka interesuje mnie różna ale bardzo lubię dużo basu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lary-pasym, 15 Lut 2009, 21:26

 

>Kolumny podchodzą trochę pod estradowe ale potrzebują dobrego wzmaka, Amplituner nie wchodzi w grę

>mam obecnie Panasnoca SE-HE100 i niejestem z niego zadowolony( chcę stereo )a mam do niego podpięte

>kolumny Altus 200 i Subwoofer Aktiv-30 dodatkowo dzwięk jest przepuszczony przez korektor Technicsa

>SH-GE90 i wzmacniacz mówi dobranoc i zapala się kontrolka OVER że moc wzmacniacza osiągneła szczyt.

>Jeśli chodzi o metraż w jakim to będzie grało 18m2.Muzyka interesuje mnie różna ale bardzo lubię

>dużo basu.

 

na 18 metrów to za duże kolumny,nawet jak lubisz spory bas,amplituner harmana który ci zaproponowałem ma 120 wat,a 980 jak kolega słusznie zauważył a nie 990 ma 90 wat,jest to ampli stereo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Sam mam Panasnoca SE-HE100.Własnie sie go pozbywam wraz z cd denona dcd700. Coż amplituner niewydala z moimi kolumnami mission m35i.Wczoraj odebrałem harmana kardona hk980 i wszystko gra cudownie.Jesli lubisz duzo basu to wlansie ten wzmak bedzie dla ciebie odpowiedni.Niesluchaj tych ktorzy mowia ze amplituner gra tak samo jak wzmacniacz.Jesli tak by było nikt by wzmacniaczy stereo niekupował.|Odpowiedz jest jedna wzmacniacz do stereo amplituner do kina domowego.Co do korektora sobie go odpusc bo ten wzmacniacz ma duzy zapas wlasnie basu ktory tak lubisz.Wejscie na suba tez jest.Harman kardon 980 to wybór dla ciebie.Ewentualnie marantz pm6003 .yamahe odradzam .Wzmacniacze tej marki graja lepiej gora i srodkiem jednka z basem radza sobie gorzej.Powodzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.