Skocz do zawartości
IGNORED

Monitory do Yamaha AX-900 + altus 300


DJ_Achmed

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli koniecznie chcesz nowe kolumny z gatunku takich bardziej "kwadratowych" to zamiast E100/ES100 masz Cerwin Vega Ve-12F, grają zdecydowanie lepiej nie tylko na basie, potężniej i są w dodatku tańsze :)

 

i niech moc będzie z Tobą :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teco Heco Celan to bardzo udane kolumny. Z dobra efektywnoscia , a wiec latwe do napedzenia. Szybkim porzadnym dobrze kontrolowanym basem. Ladnie graja na srednicy. Przyzwoite przetworniki. Z jbl serii ES nie ma sensu porownywac to nie ten poziom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slucham house trance i electro . do takiej muzyki potrzebuje kolumny . lubie dobry bas wiedz niechce miec jakis brakow w nim i dobry wokal tez lubie i chce miec nadmiar mocy a nie bym szukal jeszcze czegos ze brakuje mi mocy troche . macie jakies propozycje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktore beda leprze panowie jbl e 100 ?czy jbl es 100 . ktoreleprze do tej yamahy ax 900 do sluchania tegostylu muzyki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne , ktore bierz te ktore "leprze". A najlepszy dla ciebie bedzie slownik jezyka polskeigo.

Wracajac do tematu proponuje kolumny nie dla cieniasow , a mianowicie Voicekraft. Poszukaj info w internecie . Nie bedziesz potrzebowal juzzadnego subwoofera.Co tam nie sluchaj nikogo chlopaki sie nie znaja tylko Voicekraft.

 

A wy Panowie zostawcie juz nie widzicie, ze to jest jego osobista tragedia. :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles Voicekraft to sam sobie kup i sluchaj na nich muzyke a nie bedziesz mi tu jakis chlam wciskac i tragedie przedstawiac . zal....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koles to co moge Ci polecic , zeby bylo "leprze"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swuetny wybor gratuluje. Teraz czas na akcesoria. W pierwszej kolejnosci roznej masi kable. Do kabli koniecznie podstawki. Magiczne plytki holfi, demagnatyzer do plyt cd ... Moze koledzy jeszcze cos doradza.

 

Jeszcze uprzedzajac foxbata tjuning z dobrze opracowana lampizacja.

 

Na to wszystko zasmazka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dyskusja zmierza do początku..osobnik który chce coś zmienić w zestawie idzie w złym kierunku. Swoją drogą podobny typ do osobnika który kupił CA plus JBL do jakiegoś niewielkiego pokoju i puszczał muzę w mp3 przez kompa na karcie zintegrowanej :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ_achmed różnica między JBL serii E i ES to poza wyglądem ogólnym otwór BR. seria E ma go z przodu , natomiast ES ma go z tyłu. jeśli masz trochę miejsca za głośnikami to może spróbuj ES - będziesz mógł pokombinować z basem. ja mam monitorki ES 30 na niewielkich standach i nie rozpisując się w sprawach brzmieniowych (każdy lubi inaczej ) - potrafią zrobić zadziwiająco dużo hałasu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ_Achmed

Jble z serii ES to przereklamowany chłam nie wart nawet połowy swojej ceny.

Pudła z serii E Northridge można kupić teraz w prawie cywilizowanych cenach, chociaż i tak stosunek ceny do jakości mają co najwyżej mierny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za wulgarnosc, ale JA pier**le. discomaniac ma racje. nówki altusy WOOOOOOOOOOOOOW do tego kup technics su-v500, super maszyna, ma pilota, wiatrak, a kosztuje 3 razy mniej.

a z mniejszą zlośliwoscią-jezeli :"koledze" super grała ta yamaha przy altusach, to badz od kolegi lepszy i kup sobie normalne kolumny jak chcesz sie cieszyc mozliwosciami tego wzmaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie . ja nieslucham tylko klubowej muzki bo slucham takze klasyke . pewnie sie zdziwicie ;p . ja niemam wyrobionego zdania o sprzecie audio stereo do domu bo zabawe z tym zaczolem od jakiegos roku dopiero i kupilem altusy i to byl dlamnie juz jakis sprzed ( jak sie niema nic a nagle chocaz takie altusy to juz cos ) . nie probowalem innych kolumn sprawdzać bo nie mialem gdzie ani jak . odsłuchów nie robiłem . ja na codzien slucham w miare cicho muzyke a jesli chodzi o "mlucenie" to zadko slucham tak muzy ale nie przecze ze lubie. i niewiem jak tu zrobic bym byl zadowolony . naczytalem sie teraz ze te jbl to chłam jest itp i jakos teraz niewiem . chcial bym miec dobry sprzed stereo ktory przy odsluchu dawal by mi przyjemnosc z sluchania a to ze tak wybieram a nie inaczej to poprostu niemam wyrobionego gustu i doswaidczenia . jesli moglibyscie mi koledzy doradzic co dobrac do tej yamahy ax 900 to byl bym bardzo wdzieczny i wezme te warianty pod uwage ,. obecnie zamezam sprzedac co mam te altusy i ta ax 730 kupic ax 900 i czekac na kolumny do tego . dobrac do wzmacniacza . i mysle ze poczkeam z miecha dwa bez kolumn w domu a zrobie dobry wybor . co do tych Infinity Kappa 8,2i podobaja mi sie te kolumny . mysle ze mogly by ladnie zagrac . szkoda ze niemam gdzie ich odsluchac . macie moze jakis inne porpozycje? moze co mozna kupic w kraju bo na tym zagranicznym rynku to nie wiem jak sie kupuje szczeze mowiac za bardzo . i sory za taka zdekka dziecinade na pcozatku . wole stawiac na jakosc po dluzszym namyśleniu niz na " mlucenie "

 

mysle ze na kolumny mogl bym wydac max 3500 zl okolo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym electro-szajsów czy komercyjnych tranców(nie wszystkich ale większości), przechodzące w nagrania dance nie nazwał muzą klubową, a raczej muzyką dyskotekową ale pewnie się czepiam :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>DJ_Achmed

 

Polecam Ci nie tyle czytać forumowe wypociny, tylko wziąć wzmaka (podobno zacna maszyna!!!) pod pachę i maszerować na odsłuchy! :) Do takiej muzyki i tego pieca, to bym tych JBLi sobie jednak posłuchał z ciekawości! Sprawdz też paradigma, infinity (ale te tylko z 2 ręki do dostania) Obiektywnie to nie są dobre kolumny te całe JBL-e, ale mają takie cechy, które akurat w ostrej dynamicznej muzyce się sprawdzają. Jak się dasz wrobić w jakieś audiofilskie skrzynki do słuchania "pitu, pitu", z kontrolowanym basem, którego nie ma, a miałes wcześniej altusy, to pozamiatane :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.