Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie kolumny stereo pod yamaha RX-V463


slaww

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stoję przed wyborem dwóch przednich kolumn podłogowych do stereo pod amplituner Yamahy RX-V463 .Wiem że wzmacniacze graja lepiej ale od czasu do czasu lubie obejrzeć film na glośnikach 5.1 . Jeśli chodzi o jakoś dzwięku warto dołożyć do ampli model wyżej czyli Yamaha 563 ? Co do głośników to mam dwa typy są to:

 

1.Heco Victa 500 – wiele dobrych opini czytałem na ich temat

2.Tonsil Maestro II 180 czy starczą 130 ?– też chwalone przez wielu

 

Niestety nie mam możliwości przesłuchania ich więc będę się opierał na waszych typach.

 

Głośniki będą grały w pokoju 18 m2 muza to głównie pop, klubowa, rozrywkwa. Więc oczekuję oprócz szczegółowości dźwieku, mocnego, soczystego nie rozlewającego się basu.

Aktualnie popierduje mi jakieś kino domowe 5 letnie z tandetnymi plastikowymi kolumienkammi kupione za 700 zł. Więc na pewno przejście z tego czegoś chociażby na ampli + 2 podłogówki będzie znacznym skokiem do przodu jeśli chodzi o jakośc dźwięku.

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładając do modelu 563 zyskasz praktycznie tylko bi-amp (YPAO nie liczę bo w tym modelu jest wersja bez EQ ... czyli praktycznie nie ma zupełnie korekcji akustyki pomieszczenia)

 

Dużo więcej wnosi model 663/661 (pełne YPAO z EQ, Digital Top ART, mocniejszy zasilacz ... posiada też bi-amp i opcję odtwarzania dźwięku PCM podanego na HDMI).

 

Mówiąc inaczej - 563 to rozbudowane 363/463 o dodatkowe opcje ... dopiero 66x to bardziej odmienna maszyna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz mocnego nisko schodzącego basu to niestety z tej Yamahy raczej takich doznań nie będzie, bas będzie suchy bez głębi i o super kontroli też można zapomnieć. Zdecydowanie polecam dołożyć (jak już kolega Kyle wspomniał) do serii 66x. Większa moc, lepszy zasilacz i z basem będzie lepiej. Z kolumn może jeszcze warto wziąć pod uwagę jamo c405, lub coś z mission m33i, m34i ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli różnica bedzie słyszalna to jestem w stanie dołożyć do modelu 661 teraz znnowu pytanie czy modele ampli yamahy 661, 663 znacznie sie różnią aktualnie najtaniej znalazłem model 661 za 1550 zł.

 

Do tego ampli jakie kolumny z tych co podałem bardziej chyba mnie przekonuja opinie o Tonsil Maestro II 180 głównie muzyka rozrywkowa, pop. Zawęziłem już swoje poszukiwania do tych 2 par i nie chce dalej mieszać.

 

Znowu słyszałem że basik w Heco Victa 500 jest ładny, soczysty i jest go dosyć dużo czyli tak jak lubię. Sam już nie wiem a coś muszę wybrać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha 663 w kwestii dźwięku HD z blu-ray ma wewnętrzne dekodery Dolby HD i DTS HD + odtwarzanie bezstratnego PCM a model 661 ma tylko odtwarzanie bezstratnego PCM ... więc w modelu 661 potrzebny jest odtwarzacz typu SONY PS3 który dekoduje do PCM a w modelu 663 można kupić bardziej wykastrowany player który ma możliwość wysyłania "raw" z DTS HD i Dolby HD.

 

Odtwarzaczy blu-ray które mają możliwość dekodowania do PCM powinno być coraz więcej więc ...

 

Więcej różnic między 661 a 663 praktycznie nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksymalnie to co mogę dołożyć do ampli to by się w tym zmieścił model Yamaha HTR-6060 /RX-V 661/

 

Co myślicie ten model 661 + tonsil maestro II 180 zagra przyzwoicie z mocnym, mięsistym dobrze kontrolowanym basem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy głośniki tonsil siesta są lepsze niz model maestro II 180 czy bas bedzie lepszy, głębszy . Czy warto dołożyć parę zł do siest + ampli 661 ewentualnie 463 ? Co wybrać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby tak ogromne kolumny zagrały nawet z droższym ampli głębokim i kontrolowanym basem. Kup lepiej coś mniejszego ... max Wharfedale Diamond 9.5 i podłącz w bi-amp aby max odciążyć końcówki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaww

 

 

a nie zastanawiałeś się nad zakupem subwoofera, bo nowe amplitunery bez suba cieniutko grają

i kolumny tu za wiele nie zdziałają jakie by nie były

 

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

123... test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sub bedzie potem narazie skupiam się na ampli i 2 głosnikami. Gdyż lubie sobie obejrzeć dobry film w 5.1 dlatego ampli. To może styknie model tonsili maestro II 130 do pokoju 18 m2 a potem jakiś dobry sub. No jest jeszcze opcjia żeby zrezygnować z kina 5.1 i kupić amplituner stereo Yamahy RX 797 i do tego powiedzmy maestro 180 lub siesty.

Dzwięk napewno będzie lepszy i bas głębszy i bardziej kontrolowany a filmy na dvd na dobrym stereo z subem też chyba nie bedzie tragicznie.

Coś muszę wybrać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slavv nie kino w stereo nie bedzie dobre bo rezyser chcial zeby sciezka byla w 5.1 i tym sposobem nie uslyszysz polowe dzwieków albo uslyszysz w nie takim stylu jak to chcial przekazac rezyser wiec odejdz od pomyslu z stereo do kina :) STEREO TO MUZYKA

druga sprawa nie lepiej kupic jakis uzywany wzmak kina np dsp-a1? ax1? yamahy i do tego np siesty i miec spokoj raz na zawsze bo ten zestaw bedzie zawsze ci dawał piekne mocne brzmienie na lata anizeli pakowac sie w yamahe 661 budzetowa zabawka? jak chcesz yamahe to albo nową rxv3800 albo stara dsp-ax1 lub a1 do tego zestaw maestro albo jeszcze lepiej siesta i suba paradigm ps 1000 ,1200 lub (pw2200 bardzo rzadko spotykany wiara poprostu sie ich nei pozbywawa bo to sprzet wysokiej klasy)

przemysl sprawe lepiej cos co starsze ale niegdyś najepsze anizeli nowe i zaliczane do zabawki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL Vitold ... jak Yamaha 66x jest "budżetową zabawką" (kilkanaście kilo wagi, przetworniki burr-brown, 800W max poboru, 5x62W mocy ciągłej przy 1% THD+N, cena obecnie pod 2 tys. PLN) to czym jest w takim razie Yamaha 363,463,563 (8 KG wagi, niższej jakości elementy itd. itd.).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super kyle 800 wat poboru bo pękne;) moja rxv3800 i dsp-ax1 maja 500 wat poboru i sie zastanawiam czy te 500 to tak napewno prawdziwe:) kyle zdazylem zauwazyc ze z ciebie jeest bardzo dobry teoretyk :) ale tylko teoretyk

 

przestan sie podniecac yamaha 6xx bo te kilkanascie kilogramów to tylko zle o niej swiadczy buhhaa moja rxv-3800 wazy 17 i to bardzo mało gdy obok niej postawie dsp-ax1 ktora wazy 28 kg:) hehe

 

ale co tam przeciez 661 czy 663 to kawał monstrum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaww, do kolumn jakie wymieniłeś to co najmniej RX-V661, niższe modele ich nie rozruszają. Poza tym mocnego basu nie ma w amplitunerach kina domowego, trzeba posiłkować się aktywnym subem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę że kupie model 661 + maestro II S 180 , potem jakiś sub i tylne satelitki.

Mam nadzieję że te kolumny sie nie zaduszą w pokoju 18-19 m2 - co do dźwięku pewnie będę w niebo wzięty po przejścu z tandetnego plastikowego kina domowego Thompsona 5.1 kupionego 5 lat temu za 700-800 zł.

 

Przypominam że kwota jaką mogę wydać ampli + głośniki stereo to 2500 zł. Więc mysle że to dobry wybór. Nie jestem jakiś audiofilem i maniakiem dźwieku i przesłuchując w sklepie jakieś podstawowe ampli Yamahy 361-363 + zestaw jakiś słabych głosników prism /jedynie to mieli/ już wyczułem kolosalną różnicę co do moich plastikowych pierdziawek.

 

A ten zestaw co wybrałem jest znacznie lepszy więc źle nie bedzie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku poprawie samopoczucia właścicieli Yamaszek rx-v czterocyfrowych wartość poboru prądu np 500 vat jest to wartość poboru nominalna. W instrukcji rv-x 4600 stoi jak byk max pobór 1000 vat a na tabliczce znamionowej 500, wzmacniacze mocy pewnie mało się różnią z rv-x3800( , dla 66x jest to 800 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitold_MAN, 21 Lut 2009, 21:37

 

>super kyle 800 wat poboru bo pękne;) moja rxv3800 i dsp-ax1 maja 500 wat poboru i sie zastanawiam

>czy te 500 to tak napewno prawdziwe:) kyle zdazylem zauwazyc ze z ciebie jeest bardzo dobry teoretyk

>:) ale tylko teoretyk

>

>przestan sie podniecac yamaha 6xx bo te kilkanascie kilogramów to tylko zle o niej swiadczy buhhaa

>moja rxv-3800 wazy 17 i to bardzo mało gdy obok niej postawie dsp-ax1 ktora wazy 28 kg:) hehe

 

Dziwny jesteś. Porównujesz stary ampli (bez YPAO, HDMI itd.) z drugiej ręki ale za to Hi-END waga max ciężka do czegoś nowego. To tak jak by porównywać jakąś 25letnią limuzynę Volvo z najwyższej półki do nowego Golfa VI i mówić że GOLF jest budżetową zabawką - bez sensu!

 

A Yamahą 6xx się nie podniecam podobnie jak dsp-ax1. Swoją drogą mógłbym napisać że 6xx i dsp-ax1 to g...no bo są o niebo lepsze urządzenia i tak w kółko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario1969, 21 Lut 2009, 23:42

 

>ku poprawie samopoczucia właścicieli Yamaszek rx-v czterocyfrowych wartość poboru prądu np 500 vat

>jest to wartość poboru nominalna. W instrukcji rv-x 4600 stoi jak byk max pobór 1000 vat a na

>tabliczce znamionowej 500, wzmacniacze mocy pewnie mało się różnią z rv-x3800( , dla 66x jest to

>800 .

 

Zgadza się - to co pisze z tyłu ampli to nie jest max moc poboru :) Ale jak widać nie każdy o tym wie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaww na twoim miejscu odpuściłbym sobie modele poniżej 66x, wszyscy piszący powyżej dobrze ci radzą a każdy na swój sposób. Co do kolumn to tez warto ciut kapnąć wiecej, magnaty qauntum, tonsil siesta, jamo seri D (np

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już zdecydowałem wybieram model ampli 661 co do głosników to się jeszcze zastanawiam moge trochę jeszcze grosza dołożyć do modelu tonsila siest podobno dobre ale nie wiem jak z basem w porównaniu z maestro II 180 bo lubie wyraźne, mocne , soczyste dolne parie.

 

A co myślicie nad głosnikami jamo s606 czy lepsze od maestro pozytywne opinie o nich czytam na forum hdtv.com.pl tam ostro je sprzedają i zachwalają warte uwagi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamo S606 (przeznaczone do bardzo budżetowych systemów kina domowego i prymitywnej łupaniny na głośnych imprezach)to konstrukcje wyraźnie gorzej brzmiące od Maestro, które choć są kolumnami niższej klasy od Siest, powinny lepiej spełnić Twoje brzmieniowe oczekiwania.

Na sklepowym, administrowanym przez cwanych sprzedawców HDforum te Jamo wciskają każdemu, kogo nie stać na badziewne Jble z serii ES.

 

Radzę nie sugerować się opiniami "ekspertów" na tej nędznej imitacji forum - ostatnio wykasowali cały wątek tylko dlatego, że jeden z forumowiczów "nieprawomyślnie" napisał, że zamienił, tak wychwalane tam Jble z serii ES na tonsilowskie Siesty.

Takich "moderatorskich" ingerencji zdarzyło się tam znacznie więcej, trzeba chwalić to, czym się tam handluje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tylko siesty z tej trojcy ja takie posiadam i wybieralem dlugo zanim natrafilem wlasnie na siesty co mnie w nich sie najbardziej podoba to aksamitnosc i delikatnosc szczegółowość brzmienia czego nie wyszukasz w tych jamo ! jamo są efekciarskie ale to nie znaczy ze siety nie nadawaja sie do kina wrecz przeciwnie nadawaja sie i to bardzo bo maja rewelacyjna srednice a basem i tak woofer sie zajmuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam Maestro2 180 i kiedyś je testowałem z Yamahą 559-i dla mnie była lipa,ja też lubię "mięcho".Co innego Harman Kardon .Pod starym H.K 3550 jest to o czym myślisz ,wiem bo miałem.A jak zagra Yamaha 66x z tymi Tonsilami? Czy lepiej? Wątpię.Ja na twoim miejscu wziąłbym Siesty i porządnego suba.Wszyscy chwalą Siesty ale z tych basowych piętnastek to pewnie basioru za wiele nie będzie ale od czego jest sub?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat przez chwilę słuchałem ampli Onkyo 606 połączony coaxialem z Pionkiem 410 i budżetówką czyli Jamo 606, Klipsch F1, Dali Concept 6. Najciekawiej czyli najlepiej wypadły Dali, najsłabiej Jamo. Z Yamaszką 661 byłoby pewnie to samo. I koledze slaww radziłbym kupować Dali. Przynajmniej przody, jak z kasą krucho.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie żeby do zestawu ampli yamahy 661 kupić dwie kolumny stereo HECO VICTA 700, są w ciekawej cenie na allegro 998 zł za 2 szt / w sklepach od 1400 zł za 2 szt). Podobno ładnie grają z yamahami a opinie też ciekawe jak na ten przedział cenowy:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ma ktoś może taki zestaw yamaha i heco victra 700 lub 500 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze w pewnym sklepie internetowym polecają do modelu yamahy 661 ten zestaw w stereo Voice Kraft Prestige VK 7830 w cenie 649 zł lub cały zestaw do 5.1 za 999 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Warto ma ktoś coś takiego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możę te osoby co sie wypowiedziały nie miały styczności z tymi głośnikami. Co do tych głosników dostałem odpowiedź ze sklepu internetowego że niby takie dobre do yamah dlatego pytam.

 

W 99% jestem zdecydowany na maestro II 180 ewentualnie 130 sam nie wiem co wybrać do pokoju 18 m2.

Te głośniki muszą na poczatek starczyć potem jak się "obsłucham" pewnie bedzie klasa wyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 25

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.