Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  443 członków

Audiostereo Caffe
IGNORED

Klub miłośników elektronicznego brzmieni


twinslaver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://rapidshare.de/files/46285351/sequencer_-_midnight_spring.mp3.html

 

Wczoraj nagrałem spontanicznie taki oto krótki mix, zapraszam do komentowania, wszelkie opinie mile widziane ;)

 

Tracklist:

David Carretta-Planet Research

Xenia Beliayeva-Momentan (instrumental mix)

Barem-Stress

Stimming-The kiss

Salif Keita-Yamore(Luciano rmx)

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpadlin, 16 Mar 2009, 23:21

 

>płyty, wytwórni i większości wykonawców nie kojarzę

>poza Third Eye Foundation oczywiście

>

>a ja słucham najnowszego SND 'Atavism' (Raster-Noton)

>ciekawe

 

też nie znam większości z tamtej płyty.

 

gratuluję, niebawem też kupię pewnie.

jestem fanem snd od lat. doskonały był też ich trzypak z tamtego roku

http://www.discogs.com/Snd-456/release/1302994

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Dawno tu nikt nie pisał, dodam od siebie wg. mnie najlepsze radio internetowe z muzyką elektroniczną:

www.samurai.fm Nie można ściągać mixów, za to jest dobra jakość odsłuchów i piękna muzyka z szerokiego spektrum. Polecam najnowszy posłuchać choćby tego:

http://www.samurai.fm/player/index.php?id=4487

 

http://www.samurai.fm/player/index.php?id=4484

 

:)

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

POLECAM:

http://rapidshare.com/files/111782273/Wighnomy_Brothers_-_Metawuffmischfelge_FREUDE003CD_globalnoises.rar

 

pass: globalnoises

 

Wg. mnie i nie tylko mnie najlepszy mix VA tego roku. Ciężko będzie go pobić, bo Ci Panowie zrobili coś co pozwala nazwać DJ artystą. To jest kawał sztuki, z którą każdy który choć trochę lubi elektroniczne brzmienia powinien się zapoznać, bez dwóch zdań!

 

Tracklista:

 

01. Lisa Gerrard - Cometenderness/False - Fed on Youth/Tadeo - Eclipse

02. Tadeo - Eclipse/False - Fed on youth/Mathias Kaden - Rhythma

03. Mathias Kaden - Rhythma/Tadeo - Eclipse/Beckett & Taylor - Let's Smash Up Our Love/Agoria - Les violins ivres

04. Agoria - Les violins ivres

05. Beckett & Taylor - Let's Smash Up Our Love/Agoria - Les violins ivres/Andre Crom - Reiner Wahnsinn/High Tide - Riddim Stick

06. High Tide - Riddim Stick/Beckett & Taylor - Let's Smash Up Our Love/Andre Crom - Reiner Wahnsinn

07. Andre Crom - Reiner Wahnsinn/High Tide - Riddim Stick/Douglas Greed - Fresh and Clean

08. Kadebostan - Caracas Soul/Andre Crom - Reiner Wahnsinn/High Tide - Riddim Stick/Ralph Sliwinski - Thatz in my Brain

09. Ralph Sliwinski - Thatz in my Brain/Kreon & Lemos - Nice Day/Douglas Greed - Fresh and Clean

10. Kreon & Lemos - Nice Day/Douglas Greed - Fresh and Clean/Stefanik & Tasnadi - Doch/Robag Wruhme - Samples

11. Douglas Greed - Fresh and Clean/Alka_Rex - Mugen Vugen/Robag Wruhme - Samples/Stefanik & Tasnadi - Doch

12. Stefanik & Tasnadi - Doch/Alka_Rex - Mugen Vugen/Mathias Kaden - Rhythma/Robag Wruhme - Samples/Dirk Diggler - Remix Part 1 (RobagRMX)/Trentemøller & DJ Tom - An evening with bobi bros

13. Trentemøller & DJ Tom - An evening with bobi bros/Stefanik & Tasnadi - Doch/Dirk Diggler - Remix Part 1 (RobagRMX)/Robag Wruhme - Samples/Mathias Kaden - Rhythma

14. Sidsel Endresen & Bugge Wesseltoft - Psalm/Dirk Diggler - Remix Part 1(RobagRMX)/Stewart Walker - Fernbank 91(RobagRMX)/Kreon & Lemo - Nice Day/ Robag Wruhme - Samples/Mathias Kaden - Rhythma

15. Stewart Walker - Fernbank 91(RobagRMX)/Dirk Diggler - Remix Part 1 (RobagRMX)/Bukaddor & Fishbeck - Nachtexpress/DJ Koze - Mariposa

16. DJ Koze - Mariposa/Stewart Walker - Fernbank 91(RobagRMX)/Bukaddor & Fishbeck - Nachtexpress/Robag Wruhme - Samples

17. Matchiste - Mosca Via/Wighnomy Brothers - My Gloomy Head/Robag Wruhme - Samples/Kreon & Lemos - Nice Day

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Ktoś się wybiera na Audioriver. Dla mnie i wielu wielu osób to najlepszy koncert niekomercyjnej muzyki elektroniczej + alternatywnej w Polsce.

Zresztą wystarczy kliknąć(i posłuchać klikając w artystę):

http://audioriver.pl/Artysci,1795,1795,1.html

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ;)

Ja jednak wiem że koncerty się nie powtórzą, dlatego wybieram je, a potem dozbieram na klocki(które przecież mi nie uciekną) :)

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Na Audioriver było cudnie, Apexa odpuszczam z bólem serca, ale myślę że pojawię się tu: http://www.festiwalnowamuzyka.pl/

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja off'a odpuściłem, na rzecz Audioriver i nie żałuję. Genialny festiwal, polecam oglądnąć na Youtube występ Moderata, NIEBO. Dla mnie Ci panowie to Kraftwerk XXI wieku. :)

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Nadrobię zaległości już niebawem, także wszystkiego odsłucham i podzielę się uwagami :P Czas by wątek znów odżył. Dla zainteresowanych, będzie koncert formacji AIR w Grudniu w Wawie, bilety od 120zł. Każdy kto choć raz był na ich koncercie, wie że to przeniesienie się w inny świat.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Tak, kiedyś nawet zbierałem(chyba nawet mam gdzieś cd-ki z wypalonymi mixami). Generalnie słucham od 2001 roku, choć ostatnio coraz rzadziej, najlepsze to te od AIR, Daft Punk, Trentemollera, Mauro Picotto, Nica Fanculi, Jamesa Zabieli, High Contrasta. Choć tych bardzo dobrych jest dużo dużo więcej.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zwróciłem uwagi a odgrzałem trochę temat. W sumie to fakt, praktycznie rzecz biorąc wszystkie mixy są genialne. Ja zawsze lubiłem słuchać jak grał Judge Jules. W ogóle zauważyłem że stacja wieczorami często obija się o klubowe brzmienia, chyba jako jedna z nielicznych pomijając Digitally Imported.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy mix, dziś spontanicznie nagrany(świąteczny), klimaty tech-house, smacznego.

 

Sequencer - My Heart Your Dance (Xmas Mix)

 

http://rapidshare.com/files/326098673/Sequencer_-_My_Heart_Your_Dance__Xmas_Mix_.mp3.html

 

Very Happy

 

Ps. Komentarze mile widziane, te krytyczne i te miłe.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie będę gorszy, coś z wakacyjnego grania, impreza w stylu dawnych nielegalnych imprez rave :D Stary barak/hala, własne sprzęty (oświetlenie, decki i nagłośnienie), tylko ludzie powiadomieni mailem czy telefonicznie o imprezie, jakieś 200 osób, trochę nagłośnienia i zabawa do rana :) Godzina housu oscylującego w granicach funky/vocal/disco :) I parę rodzynków wewnątrz :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie sprawdzę, ja niestety mixuję Traktorem + Myszka :/ Więc nie da się wszystkiego idealnie ogarnąć jak na mixerze czy urządzeniu midi. Jednak myślę że niebawem się to zmieni. :)

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.