Skocz do zawartości
IGNORED

yamaha ax-700 czy harman 655vxi?


wojtas22

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda mam model Harman-a 645 vxi, niemniej jednak spisuje się bardzo dobrze z Siestami, szczególnie w relacji do ceny, jaką trzeba za niego zapłacić. Stara szkoła dzwięku Harmana i specyficzne cechy Siest zapewniają bardzo dobrą harmonie. Polecam jeszcze do zestawu neutralnie grające źródło.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Mialem Yamahe AX 900 i Harmana Kardona PM 665 Vxi. Oba wzmacniacze graly znakomicie. Oplaca sie doplacic do PM 665 Vxi bo jest znaczaco lepszy od Twojego modelu. W sumie dosc podobna szkola dzwieku choc wydawalo mi ze HK jest bardziej zimny. Oba wzmaki graly przejrzyscie z ogromnym wykopem. AX 700 ma dosc podobny charakter do AX 900 ale jednak to nie ta klasa. Do poziomu AX 900 dochodzi dopiero po gruntownym upgrade. Jesli chcesz miec dobry wzmacniacz na lata to doloz do AX 900 lub PM 665 Vxi - oplaci sie. Pozdrawiam.

 

PS Zmien zrodlo. Do tych wzmakow bedzie pasowac cos miekkiego plastycznego ale detalicznego zarazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Odswiezam watek coby nie zasmiecac forum nowym-starym:) Pytanie do discomaniac71; warto zamienic AX-596 na AX 700? Czy dzwieki tych dwoch maszyn bardzo sie roznia i na korzysc ktorego modelu? No i pytanie dodatkowe jak mozna porownac AX 700 do Pioneer A676? Lubie czytac Twoje posty, duzo wiedzy praktycznej malo czary mary i to do mnie przemawia, nie pieprzenie za przeproszeniem teoretykow co to slyszeli...slyszeli na zasadze,ze slyszalem ponoc jak Gozdzikowa mowila:...).Napisz cos prosze jak jeszcze Cie nie znudzilo odpowiadanie na tego typu posty:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.