Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  444 członków

Harbeth Klub
IGNORED

HARBETH Club


Gość wojtasjazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Andy09 napisał:

Gadaj zdrów i tak nie zmienię zdania na wasz temat.  Widziałem, jak atakujecie każdego, kto ma inne zdanie.

Wczoraj zadowolony właściciel napisał o przewodach..jaki efekt ? Został wyśmiany. 

Ludzie uciekają z chorego fanatycznego klubu. Tutaj nie wolno mieć swojego zdania. 

A kiedy pojawia się ktoś, kto takowe ma, to ma do wyboru: przerobić się na waszą modłę, uciekać lub być atakowanym z fanatycznym wyznawców.  

Oszczegano mnie na innym forum przed tym forum.  

To są oczywiste brednie, teraz to ty kolego zabraniasz innym samodzielnie myśleć.Ty "słyszysz" więc reszta bredzi. Tolerancję masz jak Łukaszenka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro, i ja to rozumiem. Podoba się i super. Ale dajcie już spokój z tym Alanem, napisałem wcześniej od strony technicznej ale od siebie (nie od Alana) dlaczego w moim przypadku nie lampa tylko neutralny tran. Dodam tylko, że miałem lampę na własność, chociaż krótko. Na początku był zachwyt ale dość szybko przestałem być zadowolony i dość szybko się jej pozbyłem. Był to tak polecany w zestawieniach z H Leben. Miałem wtedy SHL i P3.

A co do M40.1 to po czasie sam stwierdziłeś, że 40.2 lepiej się sprawdzają w niewielkim pomieszczeniu, prawda? Oczywiście wtedy rozmawialiśmy tylko o M40.1 bo M40.2 wówczas jeszcze nie było na rynku.

Edytowane przez Drizzt

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Andy09 napisał:

Nie wiedziałem o co chodzi z tym kablem.  Zerkam  do sieci, czytam opis...opis ładny, zerkam na cenę i widzę 42.700 zł...

Teraz już rozumiem te hasła o portfelu...

Teraz staje się jasne, co jest prawdziwym powodem takich tekstów.  Bardzo dużo ludzi zazdrości innym kasy, domu, żony, dobrej pracy, sprzętu audio za grube tysiące. 

Oczywiście ubierają to w inne słowa, żeby sprytnie ukryć prawdziwy powód. 

Brawo za celną riposte. 

 

 

Insynuowanie innym takich zachowań,jest oczywistym odbiciem własnych możliwości.Nie dziwi mnie już,że musiałeś sprzedać lebena i harbethy,żeby kupić ryby.Spoko,wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Drizzt napisał:

 

A co do M40.1 to po czasie sam stwierdziłeś, że 40.2 lepiej się sprawdzają w niewielkim pomieszczeniu, prawda? Oczywiście wtedy rozmawialiśmy tylko o M40.1 bo M40.2 wówczas jeszcze nie było na rynku.

….faktycznie tak jest.....m40.1 to duże wyzwanie dla wzmacniacza (mówimy o małym pomieszczeniu) i słyszałem jak tranzystor/lampa wykładają się na tych kolumnach....moja lampka ma 90W w A klasie i doskonale trzyma m40.2 za pysk....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Miroslav1 napisał:

….faktycznie tak jest.....m40.1 to duże wyzwanie dla wzmacniacza (mówimy o małym pomieszczeniu) i słyszałem jak tranzystor/lampa wykładają się na tych kolumnach....moja lampka ma 90W w A klasie i doskonale trzyma m40.2 za pysk....

No widzisz Miro. Ja słyszałem zarówno M40.1 jak i - znacznie później - M40.2 i jedne jak i drugie głośniki bardzo mi się podobały. M40.2 są znacznie bardziej przyjazne dla pomieszczenia i trochę bardziej przyjazne dla wzmacniacza. Takie były ich założenia - miały nie sprawiać problemów i być znacznie łatwiejsze w ustawieniu niż M40.1 nawet w niewielkich pomieszczeniach i to się znakomicie udało. Natomiast to, że wtedy powoływałem się na słowa Alana - nie pamiętam, ale zakładam, że tak było - to ile bym razy tych głośników sam nie słyszał to przecież jest oczywiste, że i tak on zna je znacznie lepiej niż ja i jego zdanie na temat ich ustawienia jest bardziej istotne niż moje. Chyba, że się mylę ?

Edytowane przez Drizzt

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Margol napisał:

Insynuowanie innym takich zachowań,jest oczywistym odbiciem własnych możliwości.Nie dziwi mnie już,że musiałeś sprzedać lebena i harbethy,żeby kupić ryby.Spoko,wszystko jasne.

Mądre zainwestowania pieniędzy, zwłaszcza w dobie wiruska, który zatrzymał import, było genialnym posunięciem.  

Odzyskanie z inwestycji trzydziestu paru tysięcy było bardzo proste. W ponad rok, sprzęt wrócił na swoje miejsce ?

Edytowane przez Andy09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocna klasa D robi bardzo dobrze Herbatnikom.

Od jesieni gra u mnie B&O ICEPower w najnowszej wersji o uważam to za najlepsze połączenie jakie miałem. 
W tym wątku zaopatrzyło się w nie blisko 50 osób i nie słyszałem negatywnej opinii.

Jedna stwierdziła tylko, że jego końcówka naima za 20 tys gra jednak lepiej ze źródłem naima niż ten ICEPower. Ale uważam ze wpływ na to miała w główniej mierze podświadomość krzycząca o usprawiedliwienie tak dużej dysproporcji cenowej. 
Do tego u mnie jest aktywna korekta akustyki Dirac Live i większość „audiofili” dostaje nerwowych drgawek.

Ja się cieszę super naturalnie grającym zestawem za ułamek pieniędzy jaki musiałbym wydać gdyby to był zestaw składany wg „prehistorycznych” technologii. Jednak do tego ze muzyka i frajda jest najważniejsza trzeba audiofilsko dojrzeć i w końcu oderwać się od sprzętu, pisemkowego marketingu i wiecznego gonienia króliczka. Pomaga w tym system który się prawdziwie i całkowicie podoba w rym jak i co gra. 

Edytowane przez dankam

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, dankam napisał:

Mocna klasa D robi bardzo dobrze Herbatnikom.

Od jesieni gra u mnie B&O ICEPower w najnowszej wersji o uważam to za najlepsze połączenie jakie miałem. 
W tym wątku zaopatrzyło się w nie blisko 50 osób i nie słyszałem negatywnej opinii.

Jedna stwierdziła tylko, że jego końcówka naima za 20 tys gra jednak lepiej ze źródłem naima niż ten ICEPower. Ale uważam ze wpływ na to miała w główniej mierze podświadomość krzycząca o usprawiedliwienie tak dużej dysproporcji cenowej. 
Do tego u mnie jest aktywna korekta akustyki Dirac Live i większość „audiofili” dostaje nerwowych drgawek.

Ja się cieszę super naturalnie grającym zestawem za ułamek pieniędzy jaki musiałbym wydać gdyby to był zestaw składany wg „prehistorycznych” technologii. Jednak do tego ze muzyka i frajda jest najważniejsza trzeba audiofilsko dojrzeć i w końcu oderwać się od sprzętu, pisemkowego marketingu i wiecznego gonienia króliczka. Pomaga w tym system który się prawdziwie i całkowicie podoba w rym jak i co gra. 

Jakie masz pre do tego?

Jak rozumiem, trzeba całość złożyć sobie samemu, to nie jest gotowy produkt? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, dankam napisał:

Mocna klasa D robi bardzo dobrze Herbatnikom.

Od jesieni gra u mnie B&O ICEPower w najnowszej wersji o uważam to za najlepsze połączenie jakie miałem. 
W tym wątku zaopatrzyło się w nie blisko 50 osób i nie słyszałem negatywnej opinii.

Jedna stwierdziła tylko, że jego końcówka naima za 20 tys gra jednak lepiej ze źródłem naima niż ten ICEPower. Ale uważam ze wpływ na to miała w główniej mierze podświadomość krzycząca o usprawiedliwienie tak dużej dysproporcji cenowej. 
Do tego u mnie jest aktywna korekta akustyki Dirac Live i większość „audiofili” dostaje nerwowych drgawek.

Ja się cieszę super naturalnie grającym zestawem za ułamek pieniędzy jaki musiałbym wydać gdyby to był zestaw składany wg „prehistorycznych” technologii. Jednak do tego ze muzyka i frajda jest najważniejsza trzeba audiofilsko dojrzeć i w końcu oderwać się od sprzętu, pisemkowego marketingu i wiecznego gonienia króliczka. Pomaga w tym system który się prawdziwie i całkowicie podoba w rym jak i co gra. 

Na HUG piszą bardzo podobnie o klasie D,trzeba przełamać opór i skosztować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Andy09 napisał:

Mądre zainwestowania pieniędzy, zwłaszcza w dobie wiruska, który zatrzymał import, było genialnym posunięciem.  

Odzyskanie z inwestycji trzydziestu paru tysięcy było bardzo proste. W ponad rok, sprzęt wrócił na swoje miejsce ?

Może sobie kalendarz zsynchronizuj,bo jak sprzęt sprzedawałeś żeby akwarium założyć,to o koronie nawet w Chinach nie słyszeli. Także pisz sobie te koszałki opałki tylko daty posprawdzaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miroslav1 napisał:

…..jeżeli już został ruszony temat Tary Labs Zero Gold to warto przeczytać recenzję W. Pacuły.....jeżeli takie opisy nie mają dla Was znaczenia to może słówko ode mnie jako posiadacza tego kabla.....ale i tak muszę  odnieść się do W.Pacuły….dał do zrozumienia że nie jest to kabel neutralny ale zarazem pięknie pokazuje resztę....i to jest właśnie klucz....

Mirek, chcesz powiedzieć, że masz kabel sieciowy za 43 tys? ? A to są jeszcze jakieś droższe sieciówki od tej, czy to dopiero jest taki entry level w pewnych wtajemniczonych kręgach? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Drizzt napisał:

 Natomiast to, że wtedy powoływałem się na słowa Alana 

…...w szachach jest taki termin - zugzwang (tak w skrócie) każdy kolejny ruch prowadzi do pogorszenia sytuacji na szachownicy lub przegranej....i dokładnie my jesteśmy w takiej sytuacji ? 

dlatego proponuję zaprzestać mówić ,, co powiedział Alan,, i przejść do konkretów.....

….jesteś w stanie opisać różnice między SHL5 (podstawowy model) a wersją  40th. Anniversary? pytam nie bez powodu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Miroslav1 napisał:

….jesteś w stanie opisać różnice między SHL5 (podstawowy model) a wersją  40th. Anniversary? pytam nie bez powodu.....

Nie miałem u siebie modelu 40th Anniversary, tylko SHL5 i SHL5+.

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, SHL5+ Anniversary też słyszałem tylko na AS i w sklepie. U siebie ich nie miałem więc trudno mi się pokusić o własne porównanie do poprzednich modeli. Wiem, w którą stronę to idzie dźwiękowo i tylko tyle.

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Margol napisał:

Może sobie kalendarz zsynchronizuj,bo jak sprzęt sprzedawałeś żeby akwarium założyć,to o koronie nawet w Chinach nie słyszeli. Także pisz sobie te koszałki opałki tylko daty posprawdzaj.

Rozumiem, że czasami emocje przesłaniają logiczne myślenie, więc powtórzę ponownie. 

Zainwestowałem pieniądze w hodowlę ( nie akwarium - to spora różnica). Ponieważ mam spore  doświadczenie w hodowli, interes świetnie się kręci. 

Od lutego został zablowany import taniej azjatyckiej ryby, parę dni temu transport lotniczy został ponownie uruchomiony ( stawka za kg x 4 ). Ceny cargo spowodowały nieoplacalność importu.

Całość sytuacji przyczyniła się do szalonego popytu na krajową rybę. To tylko czysty przypadek, że mamy taką sytuację. Kiedy jedni są zwalniani z pracy, ja mam żniwa.  Mam się tłumaczyć, że mi tak dobrze idzie ?

Sprzęt zostal zakupiony przed zamknięciem Polaków w domach, Harbeth nawet na początku stycznia.

?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że na HUG wielu miałoby niezły ubaw, że na polskim forum Harbetha nie wolno pisać o Alanie, za to wolno o hodowli ryb.

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Drizzt napisał:

Tak sobie myślę, że na HUG wielu miałoby niezły ubaw, że na polskim forum Harbetha nie wolno pisać o Alanie, za to wolno o hodowli ryb.

Bo widzisz , śmiech to zdrowie ?

 

Nawet Mirek napisał o szachach i sytuacji w której, każdy następny ruch pogarsza sytuację.. Nie tylko ja mam dość ciągłego argumentowania co Alan powiedział.. 

 

Ps. Nawet wpis o rybach jest porównywany do tego cudownego serwisu... To trąci fanatyzmem..

Edytowane przez Andy09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Andy09 napisał:

Rozumiem, że czasami emocje przesłaniają logiczne myślenie, więc powtórzę ponownie. 

Zainwestowałem pieniądze w hodowlę ( nie akwarium - to spora różnica). Ponieważ mam spore  doświadczenie w hodowli, interes świetnie się kręci. 

Od lutego został zablowany import taniej azjatyckiej ryby, parę dni temu transport lotniczy został ponownie uruchomiony ( stawka za kg x 4 ). Ceny cargo spowodowały nieoplacalność importu.

Całość sytuacji przyczyniła się do szalonego popytu na krajową rybę. To tylko czysty przypadek, że mamy taką sytuację. Kiedy jedni są zwalniani z pracy, ja mam żniwa.  Mam się tłumaczyć, że mi tak dobrze idzie ?

Sprzęt zostal zakupiony przed zamknięciem Polaków w domach, Harbeth nawet na początku stycznia.

?

 

 

 

O proszę, to fajnie się złożyło, że masz koniunkturę :)

Może 40.2 + Accuphase? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Andy09 napisał:

Rozumiem, że czasami emocje przesłaniają logiczne myślenie, więc powtórzę ponownie. 

Zainwestowałem pieniądze w hodowlę ( nie akwarium - to spora różnica). Ponieważ mam spore  doświadczenie w hodowli, interes świetnie się kręci. 

Od lutego został zablowany import taniej azjatyckiej ryby, parę dni temu transport lotniczy został ponownie uruchomiony ( stawka za kg x 4 ). Ceny cargo spowodowały nieoplacalność importu.

Całość sytuacji przyczyniła się do szalonego popytu na krajową rybę. To tylko czysty przypadek, że mamy taką sytuację. Kiedy jedni są zwalniani z pracy, ja mam żniwa.  Mam się tłumaczyć, że mi tak dobrze idzie ?

Sprzęt zostal zakupiony przed zamknięciem Polaków w domach, Harbeth nawet na początku stycznia.

?

 

 

 

A kogo tu obchodzą twoje przygody na rybach. Pomyliłeś fora,w watku o Harbeth nie dopuszczasz do pisania o ich twórcy a nas chcesz raczyć opieściami na temat pangi. Coś Ci się pomyliło.

17 minut temu, Andy09 napisał:

Bo widzisz , śmiech to zdrowie ?

 

Nawet Mirek napisał o szachach i sytuacji w której, każdy następny ruch pogarsza sytuację.. Nie tylko ja mam dość ciągłego argumentowania co Alan powiedział.. 

 

Ps. Nawet wpis o rybach jest porównywany do tego cudownego serwisu... To trąci fanatyzmem..

Napiszę Ci wprost,bo rżniesz glupa,strollowałeś ten wątek i w normalnym kraju dostałbyś bana bez prawa powrotu. Na AS możesz żałośnie popierdywać o rybach. Tyle twojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Margol napisał:

A kogo tu obchodzą twoje przygody na rybach. Pomyliłeś fora,w watku o Harbeth nie dopuszczasz do pisania o ich twórcy a nas chcesz raczyć opieściami na temat pangi. Coś Ci się pomyliło.

Napiszę Ci wprost,bo rżniesz glupa,strollowałeś ten wątek i w normalnym kraju dostałbyś bana bez prawa powrotu. Na AS możesz żałośnie popierdywać o rybach. Tyle twojego

Kiedy coś jest nie po twojej myśli, to w ten sposób piszesz.. 

Czy ja jestem winien, że masz problem z logicznym myśleniem? 

Sam zacząłeś pisać o jakiś datach. Kiedy odpisałem logicznie, zabolało i pojawiły się teksty rodem z Kiepskich.

 

Edytowane przez Andy09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Andy09 napisał:

I mamy nową religię, już jest dwóch zwolenników. Bogiem jest Alan.. 

Zawsze mówię, że z fanatykiem nie można rzeczowo rozmawiać.. 

To jak sekta R.M. .... 

Gratuluję Panowie... 

Najpierw udawałeś ministranta,potem zacząłeś być sobą a trollować zacząłes od tego,potem było jeszcze „lepiej”

6 godzin temu, Andy09 napisał:

Gadaj zdrów i tak nie zmienię zdania na wasz temat.  Widziałem, jak atakujecie każdego, kto ma inne zdanie.

Wczoraj zadowolony właściciel napisał o przewodach..jaki efekt ? Został wyśmiany. 

Ludzie uciekają z chorego fanatycznego klubu. Tutaj nie wolno mieć swojego zdania. 

A kiedy pojawia się ktoś, kto takowe ma, to ma do wyboru: przerobić się na waszą modłę, uciekać lub być atakowanym z fanatycznym wyznawców.  

Oszczegano mnie na innym forum przed tym forum.  

Następnie zacząłeś byc chamski

6 godzin temu, Andy09 napisał:

Nie wiedziałem o co chodzi z tym kablem.  Zerkam  do sieci, czytam opis...opis ładny, zerkam na cenę i widzę 42.700 zł...

Teraz już rozumiem te hasła o portfelu...

Teraz staje się jasne, co jest prawdziwym powodem takich tekstów.  Bardzo dużo ludzi zazdrości innym kasy, domu, żony, dobrej pracy, sprzętu audio za grube tysiące. 

Oczywiście ubierają to w inne słowa, żeby sprytnie ukryć prawdziwy powód. 

Brawo za celną riposte. 

 

 

Przeszedłeś zgrabnie do insynuowania innym braku pieniędzy

1 godzinę temu, Andy09 napisał:

Rozumiem, że czasami emocje przesłaniają logiczne myślenie, więc powtórzę ponownie. 

Zainwestowałem pieniądze w hodowlę ( nie akwarium - to spora różnica). Ponieważ mam spore  doświadczenie w hodowli, interes świetnie się kręci. 

Od lutego został zablowany import taniej azjatyckiej ryby, parę dni temu transport lotniczy został ponownie uruchomiony ( stawka za kg x 4 ). Ceny cargo spowodowały nieoplacalność importu.

Całość sytuacji przyczyniła się do szalonego popytu na krajową rybę. To tylko czysty przypadek, że mamy taką sytuację. Kiedy jedni są zwalniani z pracy, ja mam żniwa.  Mam się tłumaczyć, że mi tak dobrze idzie ?

Sprzęt zostal zakupiony przed zamknięciem Polaków w domach, Harbeth nawet na początku stycznia.

?

 

 

 

Żeby na koniec zrobić z siebie książkowego idiotę

To tyle. Coś masz merytorycznego do przekazania innym?

25 minut temu, Andy09 napisał:

Kiedy coś jest nie po twojej myśli, to w ten sposób piszesz.. 

Czy ja jestem winien, że masz problem z logicznym myśleniem? 

Sam zacząłeś pisać o jakiś datach. Kiedy odpisałem logicznie, zabolało i pojawiły się teksty rodem z Kiepskich.

 

Coś jeszcze będziesz pierdział na temat logicznego myślenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, jafi napisał:

Żeby nie musieć się z nim wzajemnie okładać przestaję tu zaglądać.

…..to zapraszam do mojego wątku lampa czy tranzystor i skrobnij kilka słów na temat integry o której tam wspomniałem a Ty znasz  doskonale - Kondo Overture….przy okazji odpowiedz na pytanie - Overture czy dzielony zestaw.... są to już takie pieniądze że spokojnie można myśleć o dzielonce….

Edytowane przez Miroslav1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, Koledzy, mam już dość tych ryb i okładania się po łbach! To było i być powinno forum wymiany myśli i doświadczeń ludzi inteligentnych, wzajemnie się szanujących, porzucających panoszące się w mediach metody dyskusji narzucane przez polityków... Umówcie się na piwo lub dajcie po twarzy, ale uszanujcie miejsce i innych forumowiczów. Rzekłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Cezarek,tylko widzisz wszystko szło klawo,jak mawiał klasyk,do momentu,kiedy to kolega ichtiolog nie zaryczał,że inny punkt widzenia niż jego,to wstyd,poruta,chamstwo i łajdactwo. Do tego momentu staraliśmy się przekonywać na argumenty. Chlew zrobił się potem. Ja nie mam zamiaru nikogo na siłę przekonywać,jeśli ktoś słyszy rzeczy,których nie widzą ultraprecyzyjne urządzenia pomiarowe,to ja wysiadam. O Harbeths mam gdzie pisać,a Klubowi życzę jak najlepiej,chociaż jak się andy z jaffim zawezmą?kto wie,kto wie   ?

Dzięki i nie do zo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.