Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  444 członków

Harbeth Klub
IGNORED

HARBETH Club


Gość wojtasjazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hasos ostatnio komunikował,że nabył ostatnią parę w 
Polsce. Oczywiście warto podzwonić,ale po pierwsze to liczenie,że ktoś miał jakiś stock tego modelu(wątpię)a po drugie to działanie dystrybutora Harbetha,który chyba ma jakiś osobisty uraz do C7 i od zawsze traktował ten model po macoszemu argumentując,że się nie sprzedaje. Jak ma się sprzedawać coś czego nie ma?niepojęte. Poszukaj C7 i życzę Ci powodzenia,bo to cholernie muzykalne bestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, sojer2005 napisał:

Dobry wieczór,
Czy Compact 7ES-3 są jeszcze dostępne w Polsce? Zostały zastapione XD, ale nigdzie w sklepach nie widzę?

Z tego, co mówił dystrybutor, moja para była ostatnia.

W Hifi Reference mają na pewno jeszcze egz. testowy. Był dość mocno doświadczony przez życie już, ale myślę, że tak za 6000-7000 byś je kupił.

W innych sklepach nie znalazłem.

Test przeczytam później, ale jeśli XD gra jaśniej niż Falcon, no to jest krew z uszu. Trzeba jednak pamiętać, że WP ma sprzęt ciemno grający, nie mówiąc już o jego jakości. 

Edytowane przez hasos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, sojer2005 napisał:

dzięki @hasosi @Margol za info.

A jak sądzicie ile są warte używane Harbeth P3ESR na gwarancji w obecnej sytuacji produktowej i rynkowej? ?

Tyle ile ktoś Ci za nie da ? Ja 30.1 za 8800 oddałem. Ale kupiłem za 10600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sojer2005 napisał:

dzięki @hasosi @Margol za info.

A jak sądzicie ile są warte używane Harbeth P3ESR na gwarancji w obecnej sytuacji produktowej i rynkowej? ?

To jest dobre pytanie. Jeśli masz odpowiednie warunki to P3 są warte rynkowej ceny. Poszukaj na hifi shark,to miarodajny portal,może Audiogon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, sojer2005 napisał:

Obecnie posiadam właśnie P3 , ale kuszą mnie od czasu do czasu C7.

To teraz zostaną Ci tylko używki albo XD. Chyba że estetyka nie jest tak bardzo ważna to te testowe od dystrybutora.

Test taki sobie, bo co można innego napisać o kolumnach, o których już wszystko zostało napisane. Ale stwierdzenie, że grają bardziej otwartym i do przodu dźwiękiem daje do myślenia. Na pewno jest to kierunek w przeciwną stronę niż 7, więc trzeba uważać na wyższą średnicę i górę.

Bardzo się cieszę, że kupiłem 7. Są super. Totalna przyjemność bez grama natarczywosci. Fajne dociążenie i soczystość. Szkoda że od razu ich nie wziąłem, no ale błąd udało się naprawić niewielką stratą, bo i cena 7 była okazyjna. Warto więc może sprawdzić 7 XD. Może nie popsuł ich zbytnio ?

W sumie podziękowania dla @Margolże je tutaj tak zachwalał, bo bez tego pewnie dalej bym walczył z 30.1. A 7 to jest to czego szukałem. Dystyngowane radio lampowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sojer2005 napisał:

Dziś porządnie zmierzyłem pokój i wychodzi mi 4,5 m x 4,5 m. Czyli około 20,25 m2.

Do tego metrażu to i shl wsadzasz. Szukaj tylko poprzedniej wersji moim zdaniem Plusy są  bezplciowe i nie maja tej fantastycznej,mokrej średnicy siódemek.

Godzinę temu, hasos napisał:

Według właściciela lepsze niż 40.1. Ktoś słuchał? 

Zatem życzmy właścicielowi miłych chwil przy muzyce ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Margol napisał:

Do tego metrażu to i shl wsadzasz. Szukaj tylko poprzedniej wersji moim zdaniem Plusy są  bezplciowe i nie maja tej fantastycznej,mokrej średnicy siódemek.

Niestety chyba rzeczywiście nie ma już nowych C7. Wczoraj dzwoniłem do Audio System i było podobno jeszcze dwie pary. Dziś okszuje się, że nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sojer2005 napisał:

Niestety chyba rzeczywiście nie ma już nowych C7. Wczoraj dzwoniłem do Audio System i było podobno jeszcze dwie pary. Dziś okszuje się, że nie ma ?

Przykra sprawa StaryPozostaje rynek wtórny albo poszukać u sąsiadów może w ich dystrybucji będą jeszcze dostępne stare C siedem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Hi Fi Reference , tam dzwoniłem wczoraj, mówili, że mają jeszcze dwie pary, zrozumiałem, że te dwie pary są nowe ... ale chyba jakiś błąd się wkradł. Wolę nowe, nie testowe.

Wczoraj szybko zapytałem też o wesję XD, planowane na styczeń w PL.

 

 

Edytowane przez sojer2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Od niedawna jestem szczęśliwym właścicielem SHL5+  Za kilka/naście miesięcy będę przymierzać się do wzmacniacza. Chodzi mi po głowie tranzystorowa integra McIntosh - używka - np. MA6600,  lub z tych rejonów... ponieważ zawsze chciałem mieć ten amerykański piec ? Czy ktoś z Was ma doświadczenie z tego typu konfiguracją? I jakie są (oczywiście subiektywne) efekty? Będę wdzięczny. Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
18 godzin temu, Bartonet napisał:

Witam serdecznie ? Od niedawna jestem szczęśliwym właścicielem SHL5+  Za kilka/naście miesięcy będę przymierzać się do wzmacniacza. Chodzi mi po głowie tranzystorowa integra McIntosh - używka - np. MA6600,  lub z tych rejonów... ponieważ zawsze chciałem mieć ten amerykański piec ? Czy ktoś z Was ma doświadczenie z tego typu konfiguracją? I jakie są (oczywiście subiektywne) efekty? Będę wdzięczny. Pozdrawiam ?

Gratuluje świetnych kolumn!

Nie łączyłem tego konkretnego Maca z SHL5, ale na przykład połączenie dzielonek Maca z shl5 oraz z 40.1 słyszałem i mi się to podobało. Trzeba brać poprawkę, że jest to ciepły, przyciemniony przekaz, raczej wolny ale z dużą energią wynikającą z masy tego dźwięku, a nie konturu czy szybkości. Jest to połączenie, które może dać dużo radości, ale z pewnością nie dla każdego. 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.