Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  444 członków

Harbeth Klub
IGNORED

HARBETH Club


Gość wojtasjazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Mikael3 napisał:

A co powiecie na HiFi Racks Grand stand Harbeth P3 ..w cenie ponad 6 tys. ( wliczone koszta Vat i przewozowe spoza kraju UE) z audiosystemu ? 

6 koła za standy?to niewiele  więcej niż dałem za swoje pierwsze P3 kupione nowiutkie w sklepie. Absurd.

Edytowane przez Jamówię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, gregorypek2 napisał:

Macie jakieś fajne pomysły\projekty na standy własnoróbki 🙂 bo w necie posucha

Mam projekt pod 30.1 tontrager, trzeba go tylko zmodyfikować, gdyby miały być pod wymiary 7. Chociaż ja mam 7 na wersji od 30.1 i jest ok :) Kiedyś zrobię pod wymiary 7. 

Edytowane przez hasos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, gregorypek2 napisał:

Narazie nie ma co pisać bo dopiero co wyjęte z kartonu 😉

Harbethy grają od strzału,chyba że stały na mrozie. Alan bardzo dokładnie pomierzył to wszystko i oficjalnie zdeklarował się na HUG,że jego paczki grają tak samo w pierwszej minucie od wyjęcia z kartonu,jak i 5 lat później. Jak coś teraz nie pasuje,to lepiej nie będzie😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, gregorypek2 napisał:

Tak na szybko mogę powiedzieć...........ile tu głębi i powietrza między instrumentami to szok 😳👍😄

Po prostu naturalny dźwięk. Bez zniekształceń,bez jazgotu,w swojej skali,którą ogranicza tylko wielkość skrzyni i driverów. Witaj w naturalnym świecie Harbetha👌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Jeszcze nigdy nie spotkałem kogoś,kto przywlókł Harbeths do domu i stwierdził,że mu nie gra. Zazwyczaj ludzie mówią:to jest to,to moje granie,albo:dlaczego ja tak długo błądziłem i wywaliłem tyle kasy,zamiast od razu kupić harbeths😀

HUG jest pełen takich historii,cieszę się że Ci podeszło,to są turbomuzyczne paczki i będziesz miał kupę funu. Jakie standy zamówiłeś?

Edytowane przez Jamówię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.