Skocz do zawartości
IGNORED

kabelki do rotela RCD-02 i RA-02


badzio

Rekomendowane odpowiedzi

poproszę sznowne koleżeństwo o jakieś propozycję odnośnie połączenia w/w zestawu + Avance 503.

Generalnie chodzi o poprawienie przestrzeni, i tchnięcie powietrza w dzwięk. Do tej porykable głośnikowe to Sonic Link 150, a interkonekt to..... kabel, który był w pudełku z CD (jeśli taki kabel można nazwać interkonektem hehe). Do tej pory niestety nie było kasy na nic lepszego, ale zaczynaja mnie już to powoli denerwować :))

Nie chciałbym przy tym ograniczać basu, który jest potężny, ew. mógłby być bardzie punktowy, ale w głównej mierze chodzi mi o poprawienie przestrzeni i szczegółowości górnego pasma.

Kwota to około 600pln na interkonekt i głośnikowce, natomiast jeśli dołożenie kolejnych 400 pln dałoby znaczną różnicę to jestem w stanie przełknąć taki wydatek. Ciekawe , i pomysleć że jeszcze rok temu wydatek 800-1000pln na kable wydawał sie totalnym bezsensem hehe

pls. o pomoc...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jakieś Audioquesty. W Top Hi-Fi na Andersa używają tego z powodzeniem. Generalnie ja bym ten system trochę schłodził i dodał mu przejrzystości. Ciepłe kable, a więc Van Den Hul, czy Cable Talk odpadają. Więcej kasy wydałbym na interkonekt, bo pewnie za jakiś czas zachce Ci się zmienić kolumny. Spróbuj najpierw połączyć CD ze wzmacniaczem jakimś porządnym interkonektem i oceń zmiany. Co do głośnikowych - sorry - chyba wszystko zagra z Omegami lepiej od Sonic Linka. Tu jestem spokojny o efekty wymiany kabli:-) Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na tylko co popełnioną opinię nt. AQ Type 4 przez tow. Arka ; ))

 

Masz ją świeżą w opiniach. 39zł/m na dzień dobry i zmieścisz się w budżecie.

Starym zwyczajem na sygnałowy polecę Ci pewniaka: AQ Copperheada po 50zł/m ze szpuli + jakieś przyzwoite cinche (Nakamichi to minimum) i masz.

Pozdr. i nie daj się zwariować na początku drogi przez bałamutnych audiofili ; ))

Słuchaj sam, a usłyszysz. (Kiedyś ; ))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za radę , faktycznie opinia na temat AQ 4 jest zachęcająca, przede wszystkim z uwagi na przestrzeń której w moim zestawie brakuje...

nie pozostaje nic innego jak pozyczyc i posłuchac, oprócz tego bede jeszcze próbowal odsluchac kabelki Qed...

nie omieszkam podzielić się opinią i wrażeniami:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.