Skocz do zawartości
IGNORED

U2 - No Line On The Horizon


Violet

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze na granie z nowej płyty, dużo lepsze od tego z filmu o Mandeli:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...

Jest już nowa płyta:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem już, dobra płyta, dużo lepsza od poprzedniej. Tylko jeden kawałek mizerny, "California (There is no End to Love)" - straszna kupa.

 

Nieźle ściemniali przed premierą, po zapowiadanym krautrocku ani śladu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta jest bardzo dobra. Goście mogli pójść na emeryturę a im się nadal chce i stworzyli coś co jest najlepsze w ich dyskografii od wielu lat. A na dodatek można słuchać za darmo! 20 lat temu było nie do pomyślenia że kiedyś muzyka U2 będzie oficjalnie dostępna gratis. Dziś jednak zespoły zarabiają na koncertach i dlatego bilety na nie są drogie. Kiedyś płyty były drogie a bilety nie tak bardzo...dziś płyt ludzie nie chcą kupować bo mają spotify i piratów, więc mądrze zrobiło U2 robiąc sobie największa akcję promocyjna w historii. Setki milionów zdobytych słuchaczy w kilka sekund;-) Kto nie posłucha czegoś co dostał gratis?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa płyta to katastrofa. Zamiast nagrac cos dobrego mamy znów denne popowe granie dla nastolatek zakochanych w Bono. POP zostaje najlepszą ostatnia płytą U2. Pytanie czy jeszcze kiedys nagrają cos ważnego?

David Bowie kazał czekac 15 lat by wydac genialne Outside. U2 od 17 lat nie nagrali dobrej muzyki. Nie wiem co trzeba by cos ich zmotywowało.

 

Pamiętam 1997 i wydanie na singlu Mofo. Cos tak nie komercyjnego. Dzis to niemozliwe...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Wlasnie dlatego nie zagladam na to forum od dawna, poprostu nie moge juz czytac tych bzdetow!!!

 

Plyta U2 jest GENIALNA a Bono ,,placze,, cala droge ku...a do banku z powodu zalosnej krytyki idiotow.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny był zespół, który sprokurował fantazję na temat gniota.

Generalnie pomnik muzycznego gniota na miarę naszych czasów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za tym zespołem, ale lubię płytę The Unforgettable Fire.

Dla mnie najlepsza. Żadne tam The Joshua Tree, czy Achtung Baby.

Chociaż kawałek One jest znakomity. Dziwne, ale Zooropa i Pop

bardziej przypadły mi do gustu...fragmentarycznie.

Discothèque to świetny utwór.

Reszta może dla mnie nie istnieć, a ostatnią płytę znam tylko wyrywkowo... z radiowej "Trójki".

To co słyszałem - żenada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie U2 skończyło się niestety na Achtung Baby

 

Nie wiem czy ktos o tym wspominał, ale reedycję Achtung baby tez skopali. Zamiast wydac tzw Salome tapes w nowym mixie lub po reworku, wydali dwie płyty remixów plus zooropę . Praktycznie jedyny diament to Oh berlin. Doić fanów potrafia. Ciekawe ile poszło tych super boxów po 1400zł (teraz chyba po 2000 chodzą). Żenada i kaszana w jednym.

 

Własnie zamówiłem deluxe box Mellon collie Smashing pumpkins. 3 dodatkowe płyty z demami, alternatywnymi mixami i outtakeami. To sie nazywa reedycja! Juz sie boję na mysl jak spieprzą reedycję POP. LIcze na 6 płyt z remixami, odnalezioną scieżkę automatu perkusyjnego i po raz dziesiaty wydany koncert z mexyku .Plus majtki Claytona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość GratefullDe

(Konto usunięte)

Nie przepadam za tym zespołem, ale lubię płytę The Unforgettable Fire.

 

Tak i jeszcze raz tak. Oprócz tego, że ja lubię ten zespół. Ale Unforgettable Fire jest genialną płytą, uwielbiam ją. Lubię także Joshueę (:)), To świetna płyta, muzycznie i realizacyjnie. Trzeba to docenić. Ale na tej płycie to już inny zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale Zooropa i Pop

bardziej przypadły mi do gustu...fragmentarycznie.

 

Bo tak Pop jak i Zooropa są oryginalne, maja oryginalne brzmienie. Tylko kretyn moze stwierdzic że kawałek Discotheque jest..dyskotekowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość GratefullDe

(Konto usunięte)

Tylko kretyn moze stwierdzic że kawałek Discotheque jest..dyskotekowy

 

Coś w tym jest, może jednak sami zauważyli, że są discotheque? ;) Jakoś ich późniejsza twórczość korespondowała, koresponduje z tanecznością i lekkością. Nie ma już zadziorności U2, Sunday Bloody Sunday....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, może jednak sami zauważyli, że są discotheque? ;) Jakoś ich późniejsza twórczość korespondowała, koresponduje z tanecznością i lekkością. Nie ma już zadziorności U2, Sunday Bloody Sunday....

 

Niektórzy chcieliby pewnie by U2 nagrywali cały czas płyty w stylu Boy. Byłoby to raczej nudne. Tak samo nudne jak kopiowanie siebie od czasów All that you cant leave... Ludzie oceniaja płytę POP po tytule. Ale jak sami U2 mówili POP to tez po angielsku "wybuch, wystrzał". Tanecznosc? Rytm umpa umpa wymyslili New order na Blue monday..to pózniej został ten rytm sprowadzony do muzyki uzytkowej. Po za tym rocknroll był do tanczenia przeciez.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Sami jesteście słabi jak ten kraj...bez dźwiekku powiadasz hmmm...żałość i politowanie !

 

Ta płyta to kompletna mizeria i nie uratuje jej atakowanie ludzi o odmiennej od Twojej wizji tego wydawnictwa. Zazwyczaj o gustach się nie dyskutuje,ale bywają takie momenty,że obiektywnie,bo stwierdzone przez wiėkszość, coś prezentuje mierny poziom i tak jest w tym wypadku-lipa. Tobie,się podoba i ok,ale nie zauważylem aby ktoś z tego powodu Ci ubliżał, a wierz mi mógłby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta płyta to kompletna mizeria i nie uratuje jej atakowanie ludzi o odmiennej od Twojej wizji tego wydawnictwa. Zazwyczaj o gustach się nie dyskutuje,ale bywają takie momenty,że obiektywnie,bo stwierdzone przez wiėkszość, coś prezentuje mierny poziom i tak jest w tym wypadku-lipa. Tobie,się podoba i ok,ale nie zauważylem aby ktoś z tego powodu Ci ubliżał, a wierz mi mógłby.

 

Oczywiscie dla fanatyków u2 kazde pierdnięcie Bono to zapewne rarytas. Nie tylko dla fanów u2, brzmienie tej nowej płyty to zapewne też próba zagarniecia fanów coldplay (kolejnej żenady i komercji na kółkach, jessu jak dobrze że radiohead się nie sprzedało)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.