Skocz do zawartości
IGNORED

jaki gramofon


bonart1

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

obudzily sie we mnie duchy przeszlosci... odwiedzilem tescia, okazalo sie ze ma pokazna kolekcje plyt winylowych... i nagle zachcialo mi sie tego posluchac... w efekcie chetnie zaopiekowalbym sie jakims gramofonem na bardzo dlugo.

 

Pytanie:

 

jaki gramofon polecacie do kwoty 300zl. moge jeszcze wyskrobac ok 50zl wiecej ;) jesli to ma znaczenie...

 

nie chce jakiegos "shitu", tym bardziej ze "w razie co" chcialbym to odsprzedac bez wiekszej straty

(tracac tylko na przesylce ;))

 

czy allegro jest dobrym miejscem na zakup? jak z jakoscia/sprawnoscia takiego sprzetu z allegro?

na co zwrocic uwage jesli chodzi o parametry i mechanike...

 

reszta mojego systemu w "O MNIE"... wezcie pls te klocki pod uwage (parametry / design itd)

 

dzieki z gory dla wszystkich ktorzy chcieliby pomoc, niestety nie mam pojecia co jest w tym temacie godne uwagi a co nie, gramofon na poczatku lat 90 z tego co pamietam wyladowal na smietniku wraz z plytami - decyzja rodzicow...

 

potem byly tylko kasety i plyty cd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, nie bede ojcu wyrzutow robil... stalo sie ;) ale corni nie pomogles... thorens... ale jakis konkretny model/serie bys polecal... szukam taniego jak widzisz, uzywka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to sprzedam Ci swoją WEGE Modul 42P. Właśnie kupiłem Projecta. W razie zainteresowania napisz na PW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mój jest w wersji białej.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki.... akurat designowo/kolorystycznei w takim razie nie bedize mi pasowal...

 

ale jesli masz doswiadczenie to wskaz jakies twoje typy co powinienem poszukac, nie tylko staraj sie sprzedac swoje... ;)

 

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

i co? nie jestescie w stanie mi pomoc i wskazac czegos rozsadnego... Chodzi mi o to zebym nie umoczyl w shit ktory jedynie wyrzuce na smietnik...

 

baaaardzo prosze szanownych forumowiczow o pomoc...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Chodzi mi o to zebym nie umoczyl w shit ktory jedynie wyrzuce na smietnik...

 

Do 300 zł ryzyko takiego kroku jest zawsze wysokie, to jest po prostu loteria; powinieneś np. założyć sobie bezbolesne poświęcenie jeszcze drugich 300 zł (lub 500, 700, z zamianą na ileś tam godzin wytężonej pracy jeżeli potrafisz sam naprawiać) na ew. naprawy - o ile będą możliwe (dostępność części itp.) - to jako alternatywa dla wyrzucenia na śmietnik, z założeniem, że te naprawy są robione dla Ciebie, bo i tak wartości sprzętu przy odsprzedaży znacząco nie podniosą. Równie dobrze możesz za 300 kupić świetny gramofon i nie musieć nic z nim robić. Nigdy nie wiadomo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz za grosze i patriotycznie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - sam mam starego byle jaką Fonicę GS-472 w "sypialnianym zestawie" i gra to niezawodnie od nastu lat, że "nieaudiofilsko" to inna rzecz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja generalnie bym sie podlaczyl do tematu, jako ze zawladnela mna chec posiadania analogu, prosze o krotka rade;)

isc w nowe czy skupic sie na allegro? jako ze nie chcialbym na poczatek wydawac kupy kasy, to gdzies tak pulap stawiam na nowy w okolicach 1200zl, na uzywke mysle ze ok. 600zl.

wydaje mi sie ze warto wiecej dolozyc do lepszej wkladki i pre-phono niz samego gramofonu, pytanie czy nie jestem w bledzie?

 

z uzywek nie wiem, cos z technica sl 1500, sl-1900? jakiegos duala?

z nowych pro-ject, a moze denon dp-300?

qrcze nie wiem, w archeo jest tyle sprzecznych informacji i samego szumu, ze ciezko sobie wyrobic zdanie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek >>> Zeby wyrobic sobie zdanie niestety nalezy sie uzbroic w cierpliwosc jesli chodzi o analog zglebic troche sztuke i chyba posluchac kilku osobiscie inaczej nie ma szans powodzenia w temacie.

 

Sam brne ostro i dzieki pomocy koledze z forum moglem sie wiele nauczyc i posluchac poznawczo o co chodzi w tej zabawie za co jestem wdzieczny.

 

kupilem najpierw Technicsa posluchalem nastepnie dostalem do testow i zabawy cos lepszego a teraz kupilem CECa BD- 2000 ktory juz jest naprawde fajnym ,,drapakiem,, ale niestety narazie kulejacymz racji na swoje lata wiec kupujac sprzet urzywany nalezy sie z tym liczyc ze cos bedzie do naprawy.

 

Jesli trafisz tak dobrze jak ja to nie ma sie co martwic bo Allegrowicz o niku Asix B to kolekcjoner i pasjonat sluzacy pomoca polecam zakupy wlasnie u niego ( odradzam buraka o niku Audioleo -oszust i tyle)

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie mogę znaleźć tego Asix'a B. A ten Audioleo nie ma żadnego negatywa na 242 opinie. Skoro cię oszukał to dlaczego nie wystawiłeś negatywa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zeby wyrobic sobie zdanie niestety nalezy sie uzbroic w cierpliwosc jesli chodzi o

>analog zglebic troche sztuke i chyba posluchac kilku osobiscie inaczej nie ma szans powodzenia w

>temacie.

 

na odsluchanie kilku pewnie nie ma szans. aby wyrobic sobie zdanie, to musze ta rzecz posiadac. teraz pytanie w ktorym kierunku uderzyc, tak aby zminimalizowac ewentualne straty;) czyli sprzet ktory jest niezawdony i umozliwia kalibracje, zmiany dowolne wkladek itp (no chyba ze takie rzeczy to tylko w erze ;) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie wystawilem negatywa bo kupilem poza allegro i jechalem po gramofon 150 km w jedna strone przed swietami zeby nic mu nie zrobili w transporcie.

 

Sprzedal mi gramofon w ktorym silnik sie zatrzymal po 2 dniach a talerz mial bicie 1,5 mm !

Na moje prosby wymiany reagowal ignorancja i ze sprzet byl ok ! kawal k...a gdyby mieszkal blizej to odechcialo by mu sie zartow.

 

link do aukcji Asix B:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

Za taką cenę niczego nie kupowałbym poprzez Allegro.To parapaserska firma, kryjaca oszustow i nie broniaca klientów przd nimi.Tym bardziej byłbym nieufny wobec wystawianych na ich aukcjach "atrakcyjnych" towarów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja negatywnie pisalem o Audioleo zeby nie bylo niedomowien .

 

Asix B -to czlowiek powazny i uczciwy sluzacy pomoca bezinteresownie a kupowanie u niego to przyjemnosc.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie "w wersji" telefoniczno-mailowej zapowiada się zakup życia u wspomnianego przez Robiksa sprzedawcy.O szczegółach wspomnę później.Poczekam na paczkę z gramofonem i dwiema wkładkami gratis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, probuje sie dobic do tego asixa emailowo (przez allegro) zaraz od momentu pojawienia sie tej referencji na forum, ale do tej chwili czlowiek milczy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz odpowiadam Asix B toczlowiekzaawansowany wiekowo na emeryturze a konto na Allegro ma jego syn ktory niestety jest w rozjadach i ciezko go zastac w domu (bledem jest nie podanie nr tel kom.)

 

Podaje wiec nr pezposredni do pana Wladyslawa -768 439 678 , kom.669 830 114 zadzwon powiedz ze masz nr Roberta ktory kupil CEC a i przekonasz sie o czym tu mowie i skad te komentarze na Allegro:)

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robix, 16 Mar 2009, 11:48

 

no nie wiem, czy gosc jest zadowolony z podania prywatnych numerow na ogolnym forum;)

 

btw. wlasnie pozyczylem Adasia Unitry. wyminilem jakas unitrowa wkladke na goldringa 2100 i podlaczylem do phono projecta. genaralnie juz jest miodzio.:) qrcze jednak analog wciaga...a ja mam taka slaba silna wole ;))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.