Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wzmacniacz do CD Technics ...


gregorjan

Rekomendowane odpowiedzi

masza1968, 4 Mar 2009, 18:27

 

>Wij, 4 Mar 2009, 18:19

>

>>4-4=10-10

>>(2+2)(2-2)=5(2-2)

>>2+2=5

>>

>>I co ty na to?:))

>

>Wij, coś Ci sie po...ło :)

>

>(2+2)(2-2)=5(2-2)

>(2+2)0=5(0)

>0=0

>

>:)

 

Przyszedł i zepsuł imprezę:)) Nikt nie kazał mnożyć przez 0:) Z pierwszej cześci równania zostaje 2+2, z drugiej 5. Więc 2+2=5. Jak byk!:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie w końcu tego dupka samemu sobie, nie marnujcie swojego czasu. Kiedy to w końcu zrozumiecie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żarty żartami ale nie zapominajmy kto tutaj jest XYZ-tem :-)

Był piękny, prawie wiosenny dzień, trzeba sobie piwko otworzyć, zapodać jakąś ciekawą płytę i... się zrelaksować :-)

 

pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

TomekL3, 4 Mar 2009, 18:01

 

>Paweł, skoro przeważająca ilość forumowiczów słyszy różnicę tzn,że są w błędzie, mają omamy

>słuchowe,jakąś zbiorową halucynację , są NIENORMALNI? I nie wyjaśniłeś mi nadal wcześniejszego

>wpisu.

 

Poczytaj wpierw moje "o mnie", zebrałem to po to, żeby nie musieć się za każdym razem produkować. Jak nie rozumiesz angielskiego, to wrzuć w translatora, albo uwierz mi na słowo.

 

>I nie wyjaśniłeś mi nadal wcześniejszego

>wpisu.

 

wyjaśniłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzierać z XYZ to jak pocałować niedźwiedzia w dupę- przyjemność wątpliwa a ryzyko wielkie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Więc zdecydowałem się go wypożyczyć - wepnę w niego cd, dvd i tuner sat - zobaczymy co zrobi z moją maszynkownią - powinienem chyba dostać na weekend , zobaczymy....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregorjan, 31 Mar 2009, 14:16

 

>Więc zdecydowałem się go wypożyczyć - wepnę w niego cd, dvd i tuner sat - zobaczymy co zrobi z moją

>maszynkownią - powinienem chyba dostać na weekend , zobaczymy....

 

tylko nie zapomnij zdać relacji na forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

audiokarma.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość czubsi

(Konto usunięte)

Wij

 

Jestem pod wrażeniem . Matematyka relatywna to rzadka sprawa . W ten sposób można udowodnić wszystko . Fakt faktem chyba kolega XYZ na studiach jednak nie był a juz na pewno skończył matematykę nie później niż na dziale "punkt materialny" ... Nie dziwię się, że większość nie wie

o czym mówię bo dzisiejsze nauczanie to .... ech ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

z góry przepraszam , he he, że znów poruszam temat technicsa , ale jeśli wolno to podzielę się kilkoma uvagami na temat tego cdeka i ostatnio przytarganego su-v620,wzmacniacz w bardzo dobrym stanie więc chyba za 200 stówki za niego nie przepłaciłem. Swój ampli marantza podpiąłem po pre-out do tego wzmaka fronty na wszystkie końcówki do wzmaka no i oczywista cdka do wzmaka.

 

Krótko - żadnych przesterowań nie stwierdziłem, można głośno słuchać muzyki i nie ma ani zapiaszczenia góry ani nie brakuje basu. Nadaje się to głośnego słuchania jak najbardziej - wzrosła potęga , tak bym to określił i do kina domowego może to być

 

Jeszcze krócej - do stereo bardzo dobre ale, hm, do hip-hop,techno, disco i do takiego tam grania, nagłośnić tym można całą okolicę, dla mnie na 12-13 godzinę to już za głośno, ale do reszty muzyki ... uff... o ile stereofonia jeszcze poprawna - tak skierowna w punkt na słuchacza to przestrzeń .... klops - gubi się - jak odejdziemy gdzieś w bok to wszystkie dźwięki zaczynają się zlewać jakby w jedno źródło dźwięku tak jakby wydobywały się z jednego głośnika i ta potęga gubi się a pozostaje głośność,do marantzów nie ma porównania

 

Najkrócej - technicsy zostają , ale u juniora w pokoju - będzie sobie tam łupał swoje cdry i swojego Marshall'a Bruce'a Mathers'a III-ego

 

... a ja powoli kończę swój górny salonik i rozglądam się za jakimiś monitorami i zestawem stereo co by mi w spokoju pozwolił zatopić się w klimatach smoothjazz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.