Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  205 członków

Heco Klub
IGNORED

Elitarny klub HECO


pool80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do co do impedancji Celannów 702? Podają wszędzie zakres 4-8 Ohm. Jka jest faktycznie ich impedancja?

Pytam, ponieważ w moim PM8005 mam możliwość podłączenia kolumn podwójnym okablowaniem. Tylko włączając obydwie pary jednicześnie A+B podają, że kolumny powinny mieć zakres 8-16 Ohm. Jeżeli kolumny będą miały niską impedancję to mogą zamęczyć mój piec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy ktoś z Was stosuje do stereo dodatkowo subwoofer? jeśli tak to jaki i jakie macie doświadczenia?

Mam heco ms 900 pod nad 356 i tak sobie kombinuję czy by suba nie dołożyć.

Najlepiej heco ale też budżet ograniczony więc może victa pirme 252A?

 

jak uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy ktoś z Was stosuje do stereo dodatkowo subwoofer? jeśli tak to jaki i jakie macie doświadczenia?

Mam heco ms 900 pod nad 356 i tak sobie kombinuję czy by suba nie dołożyć.

Najlepiej heco ale też budżet ograniczony więc może victa pirme 252A?

 

jak uważacie?

Serio z połączenia ms900 i c356bee brakuje Ci jeszcze basu? Wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówię że brakuje bo tak nie jest, ale myślę czy nie dołożyć suba bo może będzie ciekawiej lepiej... po prostu rozważam i wrzucam pod dyskusję:)

To zależy od Twoich oczekiwań. Ja na Twoich kolumnach miałem wg mojego odbioru ogrom basu.

Lubię brzmienie zrównoważone. Jakiej muzy słuchasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie basu nie brakuje choć ogromem bym go nie nazwał jest wg mnie odpowiednio zbalansowany.

ale zacząłem się zastanawiać czy taki sub nie spowodowałby poprawy jego jakości uderzeń na perkusji, niskiego zejścia tam gdzie jest potrzebne.

Póki co tylko są to rozmyślania.

Muzyka różna reggae, r'nb, rock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje próbować. O ile dobrze interpretuje to mówisz, że dźwięk jest właściwie zbalansowany więc wszystkiego jest we właściwych proporcjach. Może sub przyćmi resztę pasma. A z drugiej strony przy R'n'b lub reggae taki akcent brzmi dobrze. Bez ekspertów nie zaznasz spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę mógł więcej napisać dziś lub jutro. Będę miał celany w domu pod wieczór. Wepnę je do wzmaka razem z MS900 i zrobię bezpośrednie porównanie przelaczajac pary głośników na zmianę.

 

W sklepie kiedy słuchałem. Nie zarejestrowałam drastycznych różnic. Celny mają podobno lepszą zwrotnice, trochę inne przetworniki ale nie teoria tu gra rolę.

Posłucham w domu kilka godzin i coś skrobnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.