Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  205 członków

Heco Klub
IGNORED

Elitarny klub HECO


pool80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

No to sobie pogadaliśmy...szkoda mojego czasu...

Ekshibicjinizm sprzętowy to nie moja bajka...

 

Zadałem pytanie...absolutnie nie złośliwie...a z ciekawości i owszem...

 

Słucham na JBL Go...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może ktoś z szanownych forumowiczów porównywał Heco Celan GT 702 z GT 502. Interesuje mnie, które mają więcej, a które mniej basu. Oczywiście w ogólnym odczuciu. Bo patrząc na wyposażenie to 702 powinny mieć więcej.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kopernik123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heco Aurora 1000,odsuniecie od ścian 1.5 metra trochę zmniejsza bas,co wpływa? Płyta do not disturb wydawca sony amg,piekna pięć serii kompletnie przebasowiona,plyta Madonna wydawca Warner Bros records,normalnie brzmi,duzo detali,bas połowę mniejszy,reszta czyli net słuchanie z Youtube,massive attack z filmu Blade 2,mega przebasowiony!!!!!reszta różne,bas średni!!! A na niektórych utworach,to jakbym słuchał na kolumnach tylko srednio nisko to nowych, wszystko zależy od utworu lub nagranej płyty!!!!!

Edytowane przez Daniel1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoje nie narzekam. Ciężko znaleźć głośnik z "ALNICO DRIVE" u innych producentów skrzynek. A słuchałem aż do Sonus Faber Venere S i wybrałem Heco, no, może gdyby przyjechały na czas B&W 703S2???

Edytowane przez Bogusław_59825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z szanownych forumowiczów porównywał Heco Celan GT 702 z GT 502. Interesuje mnie, które mają więcej, a które mniej basu. Oczywiście w ogólnym odczuciu. Bo patrząc na wyposażenie to 702 powinny mieć więcej.

 

Pozdrawiam

 

Tych nowych wcieleń GT celanów 500 i 700 nie słuchałem ale jeśli w ogólnej koncepcji nic się nie zmieniło to polecem 502 GT, która jeśli gra jak stara 500 to jest to zrównoważony dźwięk, natomiast odradzam 702 GT, która ( jesli gra ta jak stara 700) będzie walić basem nie do zniesienia na dłuższą metę, pod tym względem lepsza będzie nawet wieksza 902, która balans tonalny powinna mieć lepszy. Jednak wszystkiego najlepiej posłuchać osobiście, a ideałem byłoby u siebie w domu ze swoim wzmacniaczem, bo każde warunki i preferencje są inne ale to truizm oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Heco to była jakość w graniu, teraz hmmm, nie będę się rozpisywał. Pamiętam Głośniki Heco w kolumnach Tango Tonsilowskich, świetny to był czas dla jakości.

Witam,

moim zdaniem od kilku lat heco buduje naprawde dobre kolumny.

Gdybys moich posluchal to na pewno zmienil bys zdanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz?moim zdaniem też bardzo dobre kolumny,wiekszosc jest w przystępnej cenie,nie windują cen za nic,g głośniki z papieru Krafta brzmią naturalnie bez wyostrzeń i sztuczności,ja akurat wolę naturalność od efekciarstwa,gniazda z tyłu bardzo dobrze zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz?moim zdaniem też bardzo dobre kolumny,wiekszosc jest w przystępnej cenie,nie windują cen za nic,g głośniki z papieru Krafta brzmią naturalnie bez wyostrzeń i sztuczności,ja akurat wolę naturalność od efekciarstwa,gniazda z tyłu bardzo dobrze zrobione

Witam

HECO Concerto Grosso

Juz kiedys o nich pisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych nowych wcieleń GT celanów 500 i 700 nie słuchałem ale jeśli w ogólnej koncepcji nic się nie zmieniło to polecem 502 GT, która jeśli gra jak stara 500 to jest to zrównoważony dźwięk, natomiast odradzam 702 GT, która ( jesli gra ta jak stara 700) będzie walić basem nie do zniesienia na dłuższą metę, pod tym względem lepsza będzie nawet wieksza 902, która balans tonalny powinna mieć lepszy. Jednak wszystkiego najlepiej posłuchać osobiście, a ideałem byłoby u siebie w domu ze swoim wzmacniaczem, bo każde warunki i preferencje są inne ale to truizm oczywiście.

 

Graja u mnie 702 i trochę mnie już ten niemiecki bas męczy. Jeśli w 502 jest go mniej lub jest ogólnie bardziej zrównoważona to chyba warto spróbować. Z dostępem tylko ostatnio nieco słabo. Używane 502 to rzadki towar.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kopernik123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 502 ma tylko jeden nisko tonowy,wiec bas mniejszy :-) to takie zrównoważone kolumienki podłogowe nadające się do małych pomieszczeń :-) a celany i tak są bardziej sztywne niż music style lub Aurory,music style i Aurory są bardziej miękkie i ciepłe,jakbys usłyszał jaki u mnie jest bas na na utworze z filmu Blade2 massive attack,to byś z krzykiem uciekł hahahaha :-D ale jak pisałem,ten bas zależy od nagranej płyty,odstawienie dalsze od ściany,mało co daje wtedy,jezeli płyta jest nieprzebasowiona,nie trzeba odsuwać od ściany i jest sztywniejszy bas,nagranie ma pierwszorzędne znaczenie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.