Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  205 członków

Heco Klub
IGNORED

Elitarny klub HECO


pool80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z instrukcji to niby chyba 27 kilo sztuka :-) Kapusta mordeczko moja audiofilska,ja z Youtube mam taki bas właśnie,ten utwór akurat jest u mnie mega drastyczny,inne nie :-) a i czytałem że onkyo detaliczny suchy ale basu dodaje,ale nie wiem czy to prawda

27kg to musza to wytrzymac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel

Słabo jak nic :p

Może moje tak nisko nie schodzą jak Twoja i dlatego :)

 

Bo to z Youtube jest,a jakie Ty kolumny masz?bo u mnie biorę głośność na 60 przy tym utworze i całe mieszkanie drży

 

 

 

Bo to z Youtube jest,a jakie Ty kolumny masz?bo u mnie biorę głośność na 60 przy tym utworze i całe mieszkanie drży

A tak w ogóle to chciałem napisać że uwielbiam Nasz klub Heco :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie miałem czasu mordo,dzis wieczorem posłucham obiecuje,bo mam w domu dziś przyjęcie,a jutro wyjeżdżam na długi weekend,ale wieczorem posłucham z dziewczyną razem

 

To sie trzeba spotkać i posłuchać.

 

Ja się mogę z tobą spotkać i posłuchamy razem czy jest bas,tylko powiedz w domu że na kolację możesz nie wrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie tylko w nazwie,zobacz redkontakt w temacie wzmacniacz do heco music style napisał tylko że to temat o wzmacniaczu,a nie amplitunerze,a wcześniej było napisane o Yamaha rn803d który jest amplitunerem i nie odniósł się już do tego i miał rację,bo teraz w zakładce start w temacie pierwsze kolumny,S4home napisał że chociaż to amplituner,ale tylko w nazwie,bo tak naprawdę to wzmacniacz,teraz podważasz racjonalne słowa swoich przyjaciół,oraz S4home,ktory chyba oczywistością jest że wie lepiej od Nas :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Ty chcesz ode mnie powiedz?teraz Ty szukasz awantury?dla jednych amplituner to amplituner,a innych amplituner na bazie wzmacniacza to wzmacniacz i mnie też nie interesuje co kto inny pisze,S4 i Twoi koledzy tak napisali i ja im wierzę,bo mądrze piszą i mam takie samo zdanie,jakie i oni mają,chyba mam do tego prawo prawda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie wiem,no to miej pretensje do swoich przyjaciół redkontakt i basti Seba, i S4home że ludzi w błąd wprowadzają,przeciez czytasz posty,ślepy i głupi chyba nie jesteś,masz powyżej wypowiedzi i na forum na którym byłeś wczoraj przecież,nie zaprzeczysz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Daniel...zestaw jak najbardziej fajny, tylko nie w takim metrażu...przecież mowa o tym była, nie że zestaw do 4d...piszesz często o "przebasowionej" realizacji, kiedy to nie realizacja tylko "połączenie" Twojego gabinetu z zestawem jest przebasowione, stąd takie wrażenia a nie inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel z całym szacunkiem ale nie wiem jakie jest twoje doświadczenie w świecie audio i ilu letnie bo jak jak 25 lat temu zaczynałem zabawę od poważniejszego sprzętu to najpierw przewertowarem kilka książek aby wiedzieć co i jak. Tobie również radziłbym poczytać czym się różnią od siebie:

- wzmacniacz,

- amplituner

- amplituner sieciowy stero którego Ty posiadasz.

Nie złość się tylko zasięgnij wiedzy a będziesz wiedział na przyszłość bo to podstawa.. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Co tak wszyscy zamilkli po ostatniej kłótni, czy nadal cieszy nas brzmienie kolumn Heco?

 

27kg to musza to wytrzymac

 

https://www.youtube.com/watch?v=G1qvEr9bC6c

krótki, sprężysty ale dobitny bas, równowaga tonalna zachowana, jest ok.

 

dobry bas, chodzi nisko i dlatego taki mocniejszy jest kontrola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.