Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  205 członków

Heco Klub
IGNORED

Elitarny klub HECO


pool80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam. Panowie w jakich odległościach od ścian ustawiacie swoje Celany? Posiadam model 300 i po zmianie pomieszczenia znikł mi trochę bas i podbiło wysokie. To pewnie wina aranżacji pomieszczenia. Ma ono teraz 17m (3,40 x 5m), a kolumny stoją ok 50cm od ścian po bokach i 45 od tyłu. Między nimi jest ok 190cm. Są też lekko skierowane do środka w stronę słuchacza. Jest ok czy źle je ustawiłem? Ten model nie jest chyba wybredny jeśli chodzi o odległości od ścian. W manualu jest mowa o min 10cm.

Edytowane przez Mesiah1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witam szanownych forumowiczów!Ja z kolei mam pytanie odnośnie doboru kolumn pod ampli Onkyo TX 8150.Mianowicie posiadam obecnie kolumny Dali 450. Wydaje mi się jednak, ze przy tej konfiguracji grają zbyt ciemno, matowo. Pomijając już fakt, ze wg mnie mają dość niska skuteczność. Być może wymagają one innego, mocniejszego pieca. I teraz moje pytanie- jak w z onkyo zagrają Heco Aurora 700? Czy są łatwe do zestrojenia? Z tego, co się orientuję, są to następcy genialnych Heco Music style 900. Proszę o jakas sensowną poradę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Chyba kupie je w ciemno.Prezentuja sie zajeb.........

Znudziły się Tobie twoje Heco Concerto Grosso?

 

A tu ciekawostka, w opiniach, pierwszy wpis 16-01-2015

https://www.imperiumaudio.pl/heco-celan-revolution-9-kolumna-podlogowa.html

Edytowane przez Bogusław_59825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znudziły się Tobie twoje Heco Concerto Grosso?

 

A tu ciekawostka, w opiniach, pierwszy wpis 16-01-2015

https://www.imperiumaudio.pl/heco-celan-revolution-9-kolumna-podlogowa.html

 

Witam,

takie kolumny jak Heco Concerto Grosso to raczej nigdy sie nie znudza ;-) jednak raz na jakis czas trzeba cos nowego wyprobowac.

Jak juz je bede maial to opisze co potrafia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiesz, od roku mam już moje Heco, pozmieniałem małe co nieco w kablach i piec, wiec teraz jest dźwiękowy git i nie korci mnie jakakolwiek zmiana.

Masz możliwość to sprawdź kolumny, może komuś to się przyda Twój test w dalszych zakupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam,

takie kolumny jak Heco Concerto Grosso to raczej nigdy sie nie znudza ;-) jednak raz na jakis czas trzeba cos nowego wyprobowac.

Jak juz je bede maial to opisze co potrafia ;-)

 

Wiem że nie powinienem tego pisać w klubie Heco ale jak Cię korci popróbować czegoś nowego to może spróbuj innej marki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.