Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  205 członków

Heco Klub
IGNORED

Elitarny klub HECO


pool80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie je mam zamiar kupić, ma jeszcze 702, znam tego sprzedawce, kupowałem już u niego

 

Właśnie je mam zamiar kupić, ma jeszcze 702, znam tego sprzedawce, kupowałem już u niego

 

Tylko nie wiem które, bo nie mogę konkretów się dowiedzieć, S4 Home ma dziś wolne, jutro mi odpisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam sposobności tego zrobić i dlatego chciałem usłyszeć Twojej opinii bo Miałeś i te i te, ale widzę że się nie doczekam, to Idę podpytać gdzie indziej

No dobra,

powiiem krotko chcesz miec kolumienki na cacy kup Celan GT 902 te Celan GT 702 za lekkie sa.

 

Do Elektroniki zaje.............

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd bierze te kolumny?

Juz ze dwa lata go obserwuje i ma sprzęt w doskonałym stanie i w bardzo dobrych pieniądzach.

Chociaż za pma 2020 Ae przegina z ceną.

 

On ten sprzęt sprowadza z zagranicy, ogólnie stan sprzęt zgadza się z opisem i są zwroty, w tym akurat jest uczciwy, ale ciut kręci, bo na przykład mówi że jest instrukcja, a potem okazuje się że nie ma, ale naprawdę ceny mają dobre i zgodne ogólnie jest wszystko z opisem. A propos tych 902 co ma, to jednak jest zastanawiające, że w takiej cenie kolumny, które grały parę godzin niby tylko hmmmm, tak trochę niedowierzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników :)

 

Właśnie stałem się posiadaczem Heco Celan GT 902

Przyznaję, że nie słuchałem ich za długo, ale wytypowałem jako jedne z 3, które ew. by mi odpowiadały. Cene dostałem dobrą - kupiłem.

Wniosłem do domu i troche się wystraszyłem - bo są duże :) mam około 22m2 salon. Pierwsze testy na integralnym Xindak XA-6800R II, teraz na Roksan K3.

Ogólnie ciężko mi ocenić jakość, bo pomieszczenie chyba za małe. Tzw. "basy" mają tendencję do dudnienia. Zależy oczywiście od utworu, bo bywają takie, że aż miło posłuchać ale ogólnie obawiam się, że to nie o to chodzi.

 

Może ktoś z doświadczonych forumowiczów (szczególnie użytkowników Celanów 902) z jakim wzmacniaczem one dobrze zagrają no i czy w ogóle te kolumny w takim małym pomieszczeniu mają rację bytu??

 

Z tego co tu wyczytałem, to można popróbować NAD C375BEE, ew. NAD C388 Miałem możliwość, t pożyczyłem tego Roksana ale jakoś to czasem dziwnie brzmi. Polskiego rocka np. prawie w ogóle nie moge słuchać. Wokale gdzieś pochowane, a jak więcej dźwięków to bywa jeden wielki chaos. Chociaż nie powiem, jakieś spokojne granie - jest ładnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.