Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacze klasy A mit czy prawda


grzybek-6

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając wypowiedzi kolegów audiofili można zgłupieć i się pogubić t.z.Technics AA do bani,Marntz 80 do bani,Sony es do bani TO JA PYTAM co jest OK skoro nic wam nie odpowiada.Proszę o rozwinięcie tematu.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzybek-6, 5 Mar 2009, 15:47

 

>Czytając wypowiedzi kolegów audiofili można zgłupieć i się pogubić t.z.Technics AA do bani...

 

Faktycznie można zgłupieć czytając takie pierdoły...

Pomijając fakt, że żaden szanujący się audiofil nigdy nawet nie dotknie Technicsa ;)

to ichnie AA ma tyle wspólnego z klasą A... co prom wycieczkowy z promem kosmicznym :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla, slyszales o wycieczkowym promie kosmicznym? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foxbat, 5 Mar 2009, 15:58

 

>parantulla, slyszales o wycieczkowym promie kosmicznym? :)

 

Ta, słyszałem i miał na burcie Music Angel ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla, hehehe... a tak serio istnieje nazywa sie Space Ship One :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie naszło mnie na kupno czegoś dobrego w rozsądnej cenie i jak wielu innych mi podobnych zgłupiałem.To złe tamto złe to czemu Technics 800 tyle kosztuje i pisze kl hi-fi.Marantz80 25w klass A,Sony777 se klasa hi-fi.Mam Onkio,denonka i ani to mi nie leży jedno suche drugie do bani.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzybek, a nie szukasz czasem dobrego CD?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzybek-6, 5 Mar 2009, 16:08

 

>mam pionierka,ale wolę winilki na technicsie posłuchać

 

tym lepiej, moze lampizacja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bemol, moze byc i inhalacja, byle dobrze opracowana i wykonana przez doswiadczonego forumowego konstruktora :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzybek-6, 5 Mar 2009, 16:06

 

>No właśnie naszło mnie na kupno czegoś dobrego w rozsądnej cenie i jak wielu innych mi podobnych

>zgłupiałem.To złe tamto złe...

 

Przeważnie to są już ledwo zipiące złomy wygrzebane na niemieckich wysypiskach śmieci

i nie tyle są "złe" co zwyczajnie wyeksploatowane, nierzadko martwe już trupy, reanimowane na kolanie przez domorosłych magików i doprowadzone jak najtańszym kosztem do jako takiej używalności, byle sprzedać. Trzy cztery lata temu takie szroty chodziły na allegro po 100-200 zetów i nikt tego nie chciał nawet patykiem trącić. Dzisiaj te same grzmoty, tylko z dopiskiem "kultowy" są wystawiane po 800-1.000 i schodzą jak ciepłe bułki, głównie dzięki temu właśnie forum i wylansowanej na nim (przez paru spryciarzy) modzie na "klasyki" które po odpowiednim tjuningu "biją na głowę" wszystko w okolicy... było o tym do znudzenia, ale jak widać amatorów kwaśnych śliwek nie brakuje i każdy musi się osobiście przekonać ile ten pseudo hajend z epoki Króla Ćwieczka naprawdę jest wart :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla, zapomniales napisac w jakiej okolicy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzybek-6, 5 Mar 2009, 15:47

 

>Czytając wypowiedzi kolegów audiofili można zgłupieć i się pogubić t.z.Technics AA do bani,Marntz

>80 do bani,Sony es do bani TO JA PYTAM co jest OK skoro nic wam nie odpowiada.Proszę o rozwinięcie

>tematu.Pozdrawiam

 

W ramach rozwiniecia tematu to podpowiem Ci, ze barwnyh jezyk jest cecha niektorych pisarczykow na tym forum. Oni nie pisza 'wedlug mnie A jest lepszy od B' czy cos w stylu ale 'moje 'zrob to sam' rozwala 10-krotnie drozsza kontrukcje', albo 'ten wzmak rozp..ierdala tamten wzmak na starcie' albo 'nie ma podejscia do' albo 'jak slimak do jaguara' albo 'z czym do goscia' albo.. itd.

 

Daj sobie na wstrzymanie i nie podbijaja sobie cisnienia tego typu odzywkami. Nie warto bo nie sa nic warte. Bajkopisarstwo, po prostu

 

 

pzdrw

 

soso

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla, 5 Mar 2009, 15:57

 

 

>Pomijając fakt, że żaden szanujący się audiofil nigdy nawet nie dotknie Technicsa ;)

 

 

 

 

ja takiego technisia chętnie bym przytulił

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nieco wolnawy dzwięk.."

 

Taka obiegowa opinia, która staje sie nie raz gówno prawdą ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek608, 5 Mar 2009, 20:34

 

>Klasa A to nie mit tylko prawda.

>Zalety: miodny aczkolwiek nieco wolnawy dzwięk..

>Wady wszystkie możliwe...

 

do tego szybkie i suchawe kolumny i mamy fajny dziwiek

z bardzo dobra srednica , do godzinnych odsluchow wieczornych

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prym, 5 Mar 2009, 19:46

 

>Mamy rozumieć,że nie jesteś z tych szanujących się?

 

no na to niestety wygląda, ale z tą końcówką mógłbym ten brak szacunku ze strony szanujących się ałdiofilców znieść (jakkolwiek głupio to nie brzmi). :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

parantulla, 5 Mar 2009, 16:22

 

>grzybek-6, 5 Mar 2009, 16:06

>

>>No właśnie naszło mnie na kupno czegoś dobrego w rozsądnej cenie i jak wielu innych mi podobnych

>>zgłupiałem.To złe tamto złe...

>

>Przeważnie to są już ledwo zipiące złomy wygrzebane na niemieckich wysypiskach śmieci

>i nie tyle są "złe" co zwyczajnie wyeksploatowane, nierzadko martwe już trupy, reanimowane na

>kolanie przez domorosłych magików i doprowadzone jak najtańszym kosztem do jako takiej używalności,

>byle sprzedać. Trzy cztery lata temu takie szroty chodziły na allegro po 100-200 zetów i nikt tego

>nie chciał nawet patykiem trącić. Dzisiaj te same grzmoty, tylko z dopiskiem "kultowy" są wystawiane

>po 800-1.000 i schodzą jak ciepłe bułki, głównie dzięki temu właśnie forum i wylansowanej na nim

>(przez paru spryciarzy) modzie na "klasyki" które po odpowiednim tjuningu "biją na głowę" wszystko w

>okolicy... było o tym do znudzenia, ale jak widać amatorów kwaśnych śliwek nie brakuje i każdy musi

>się osobiście przekonać ile ten pseudo hajend z epoki Króla Ćwieczka naprawdę jest wart :)

 

 

chyba jesteś nie w formie bo ani razu nie użyłeś słowa provident

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla, 5 Mar 2009, 16:00

 

>foxbat, 5 Mar 2009, 15:58

>

>>parantulla, slyszales o wycieczkowym promie kosmicznym? :)

>

>Ta, słyszałem i miał na burcie Music Angel ;)

 

A MusicAngel tuningowany byl??? Mozna zlampizowac wzmak lampowy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudek, 5 Mar 2009, 19:44

 

>>Pomijając fakt, że żaden szanujący się audiofil nigdy nawet nie dotknie Technicsa ;)

 

>ja takiego technisia chętnie bym przytulił

 

 

Przy okazji możesz przytulić to biedne chore dziecko, które najwidoczniej jest na stałe przykute do łóżka, a może nawet głuche i niewidome, skoro wypisuje takie brednie:

 

WITAM WSZYSTKICH ALLEGROWICZOW

MAM DZISIAJ DO ZAOFEROWANIA LEGĘDE AUDIO

TECHNICS SE A5

JEST ON OGROMNA RZADKOŚCIĄ NA RYNKU WTÓRNYM,A ZWŁASZCZA W TAKIM STANIE

PARAMETRY TEJ KOŃCÓWKI ZABIJAJĄ ÓWCZESNA KONKURENCJE O WARTOŚCI DO 10tys zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.