Skocz do zawartości
IGNORED

Manieczki - co to jes?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ALTON, 6 Mar 2009, 11:20

>atoposik musisz się cholernie nudzić przed komputerem nie?

 

 

@atoposik czymś ciekawym by się rozerwał ale sam nie wie czym ,więc może by tak np:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Manieczków to sam byłem ciekaw od czego to może pochodzić i okazało się że od nazwy wsi ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A na wsi jest las ,a w lesie :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ja wiem że to taka wies pod poznaniem gdzie to grają. Ale mi chodzi bardziej o muzykę? sa jacys wykonawcy? to polacy? bo chba na siwecie nikt nei slyszla o manieczki.

czy kalwie & remi to manieczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za bardzo w temacie ale spróbuje to wyjaśnić po prostu na logikę ;),według mnie nazwa ta mogła powstać od tego że we wsi ''Manieczki'' w jako jednym z pierwszych miejsc w Polsce powstał rozreklamowany profesjonalny (na wzór chyba holenderskich klubów powstających w zamkniętych fabrykach ) klub wielkopowierzchniowy ,więc tam zjeżdżali się z całego kraju miłośnicy tego typu imprez i zwyczajnie (chyba) po prostu od nazwy słynnej z imprez wsi utarło się ogólne określenie dla muzyki granej z czasów początków tego klubu w Manieczkach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...wy***ać proponuje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.