Skocz do zawartości
IGNORED

Do redakcji (redaktora)


wladz

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba koleś pomyliłeś zakładki....stereo stereo bocznica bocznica różnica nie tylko słowa pisanego lecz również brzmienia...nikt normalny nie myli tych słów....zmień zestaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja n.p uważam w kwestii kabli, że wtyki Furutecha to przesada i fanaberia. Zwykłe wtyki Balsa są zupełnie wystarczające. Zdaje się takie stosuje Velum w swoich najdroższych i największych kablach, ale mogę się mylić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladz,

 

Co sądzisz o wpływie kabli sieciowych w systemie Audio ? Ja uważam, że największy wpływ mają na transport i przetwornik.

Te kiepskiej jakości w istotny sposób potrafią zafałszować wierność przekazu pod pozorem większej kontroli dżwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch, 8 Mar 2009, 17:22

 

>>matałek

>I co ty niby sugerujesz?

>W porżadeczku pod sufitkiem?

>Chcesz pomóc bronie? To go do lekarza zaprowadź.

 

Najbardziej nie lubię tandetnych i krzykliwych kabli głośnikowych. Dają taki ...dyskotekowy, wulgarny i jarmarczny dźwięk.

No ale co ja o tym tobie pisze. Masz przecież w tej kwestii wyjątkowo spore doświadczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróbelku kacperku brzmisz jak tandetny interkonekt z AGD nawet nie możesz pomarzyć o brzmieniu wymienionych przewodów.....jakość materiału jest problemem....na allegro może kogoś oszukasz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abcde, 8 Mar 2009, 17:58

 

>a może tego Kacperka też pora wystrzelić?

>choćcby za akcje oświatowa się należy już od dawna

 

Jest też taka grupa kabli głośnikowych specjalnie przeznaczonych do systemów car audio.

Ich dźwięk jest "grubo ciosany" i zupełnie niekontrolowany, szczególnie w zestawieniu z tandetnymi subwooferami kewlarowymi.

Dają niezapomniane "umc-umc-umc" wydobywające się zwykle z lichej karoserii Fiata 126p, zardzewiałego Golfa II albo starego BMW. To taki kablowy low-end, którym zupełnie nie warto się interesować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladz, 8 Mar 2009, 18:06

 

>wróbelku kacperku brzmisz jak tandetny interkonekt z AGD nawet nie możesz pomarzyć o brzmieniu

>wymienionych przewodów.....jakość materiału jest problemem....na allegro może kogoś oszukasz...

 

Wydaje mi się , że problemem twojego zestawu audio są spore niezgodności fazowe które może być spowodowane kiepskim zasilaniem. Myślę też, że masz również spore problemy z interkonektem, który chyba daje przebicie do masy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzisz beju kacperek zajał sie tym co tak lubisz.Rozwiazywaniem problemow.W stopniu mniej wiecej dorownyujacym tym na zakladce stereo.Chiba sie cieszysz/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby józwa był tak konsekwentny jak stryjecki to by cie dawno wyrzucił - ja cie dawno podejrzewałem że ty lan albo atop jestes, jestes ktoś AH, teraz wiem,

 

 

no cóż józwa to nie stryj...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abcde, 8 Mar 2009, 18:32

 

>żeby józwa był tak konsekwentny jak stryjecki to by cie dawno wyrzucił - ja cie dawno podejrzewałem

>że ty lan albo atop jestes, jestes ktoś AH, teraz wiem,

 

Zapomniałem dodać, że w kablach car audio praktycznie nie słychać dźwięku tylko sam efekt naskórkowości. Ma to konkretny związek z przekrojem kabelka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary bej to jest twój rozmówca więc delikatnie pozostawiam tą nudną polemikę tobie....może w duo zaśpiewacie jak kanarki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abcde, 8 Mar 2009, 18:30

 

>>...zardzewiałego Golfa II ...

>

>

>hehe, czy ty nie jestes czasem atopos ptaszku?

>on takim gównem jeździ

 

Atopos, z tego co wiem, jeździ SAAB-em ale ty chyba nie za dobrze znasz takie marki.

Dla ułatwienia dodam, że to takie szwedzkie BMW, tylko nowsze niż te które znasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...że to takie szwedzkie BMW, tylko nowsze niż te które znasz.

 

 

pytałem sołtysa, mówił, że takiego coś to ni ma,

nie istnieje, ty chyba blagier jestes

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)

Tu się Wladziu mylisz.

Ja i Kacperek to dwie rożne osobowości, można by powiedzieć że światy.

Wystarczy zaglądnąć do innych tematów na Bocznicy i poczytać jak się nasze opinie ścierały ze sobą, co nie znaczy że Go nie cenie jako adwersarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladz, 8 Mar 2009, 18:36

 

>stary bej to jest twój rozmówca więc delikatnie pozostawiam tą nudną polemikę tobie....może w duo

>zaśpiewacie jak kanarki...

 

Przyjmijmy więc, że jest to wyraz znudzenia a nie braku twojego doświadczenia z zakresu kablowania *.

 

 

* - systemów audio, oczywiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

"Dla ułatwienia dodam, że to takie szwedzkie BMW, tylko nowsze niż te które znasz."

 

To taki szwedzki Opel raczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 8 Mar 2009, 18:49

 

>"Dla ułatwienia dodam, że to takie szwedzkie BMW, tylko nowsze niż te które znasz."

>

>To taki szwedzki Opel raczej.

 

No bez przesady. Opel to inna półka jakościowa.

Wykończenie wnętrza w Oplu jest zaledwie standardowe a że wymieniali się silnikami..... no cóż.

 

PS. Za przeproszeniem ale te dzisiejsze Volvo to już też nie jest takie do końca szwedzkie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary bejku na śledzenie twoich swarów z wróbelkiem czasu szkoda....wystarczy poczytać w tym wątku.

 

Nie utożsamiam ciebie z kacperkiem....widząc porozumienie pozostawiam rozmówcę tobie...i życzę owocnej wymiany poglądów....mnie to ćwierkanie nuuuuudziiii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz było wcześniej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.