Skocz do zawartości
IGNORED

Uszkodzone Grado SR60


progosu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po 2 miesiacach uzywania SR60 lewa sluchawka gra o wiele ciszej i mniej szczegolowo niz prawa w dodatku przy basach pojawiaja sie jakies charczenia, ktorych nie slychac w prawej sluchawce. Na innym forum ktos kazal mi je przedmuchac i zauwazylem, ze jak przedmucham z zewnętrznej strony to prawie nic nie slychac w tej sluchawce a jak dumchne z wewnetrznej to dzwiek staje sie wlasnie taki przytlimiony.

 

Czy ktos oddawal do reklamacji jakies produkty grado? nie moge sie skontaktowac z nikim z

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) probowalem wyslyac maile i dzwonic ale nikt nie odpowiada. Nie wiem jak wyglada procedura, czy towar trzeba wyslac kurierem itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dostalem w koncu odpowiedz.

 

"Jeśli jest Pan pewien, że te uszkodzenia nie są spowodowane podaniem zbyt silnego sygnału i przeciążenia ich (łatwe do weryfikacji). W opisanym przypadku naprawa może być płatna + koszty przesyłki."

 

Z tego jasno wynika, ze gwarancja na te sluchawki praktycznie nie istnieje, bo z pewnoscia udowodnia mi, ze to moja wina a sluchawki mozna oddac do gwarancji chyba tylko jezeli sie ich nie uzywalo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem identyczne objawy z moimi Senkami 525 - po otwarciu okazalo sie ze przetwornik wysunal sie za bardzo do przodu (jakies 2-3mm) i w tej pozycji pozostal. delikatne wcisniecie go na prawidlowa pozycje rozwiazalo problem. nie wiem niestety jak wygladaja Grado w srodku:/ no i jesli na gwarancji to chyba lepiej reklamowac. chyba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Main: CD880, Alpha 9 ---> Arcus

Head: CD880, Alpha 9 ---> HD600, K340

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamacje w AS mialem przy sr80tkach kilka lat temu, sluchawki zakupilem u melomana (lublin) - polecam, baardzo kompetentni goscie.

Oni sie kontaktowali z audiosystemem i pozniej mnie prosili by im to odeslac. Trwalo to z 2 tyg.

Usterka usunieta (cos tam dziwnie 'dzwonilo' od czasu do czasu) jedynie zlali fakt ze kabel

w muszli jest przyklejony do muszli (od wewnatrz) by nie tancowal... no a u mnie byl juz odklejony po przyjsciu sluchawek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.