Skocz do zawartości
IGNORED

Do wszystkich użytkowników JBL ES250P.


jacek99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Zakupiłem ostatnio sub JBL ES250P i zauważyłem a właściwie usłyszałem że coś jest nie tak,a mianowicie chodzi mi oto że słuchając głośno muzyki np.pop wpada on w wibrację a dokładnie płytka z elektroniką zaczyna "brzęczeć" jakby była niedokręcona.Dokręciłem mocno wszystkie śruby ale nic to nie pomogło.W/w wada ujawnia się gdy przekroczę 60% jego mocy.I mam takie pytanie czy ten typ tak ma, czy mój egzemplarz jest wadliwy.Z góry dziękuję wszystkim którzy mogą mi pomóc w tej sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam JBL E150 i miałem podobny problem. Zobacz czy nie masz luźnej tuby bassreflex od spodu bo u mnie okazało się że jest źle przyklejona... Pozdro OLOs

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja też mam JBL EE250p w kolorze czarnym i nic się nie dzieje nic nie stuka gra czyściutko głębokim basie nawet na pełnej mocy a mam pytanie do Jacek99 z jakim amplitunerem gra twój subwoofer bo mój z Onkyo tx-sr 905

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sub "gra" z ONKYO TX-SR606.Grzechoczę w nim się coraz mocniej.Jak tylko znajdę trochę czasu to zasuwam z nim do serwisu.A dla czego trzeba do niego Onkyo 805? Nie rozumiem tego zupełnie.Kupiłem go za 1399 kolor buk.Ciekawe czy on jest tańszy ze względu na mniej atrakcyjny kolor czy jest zrobiony z odpadków?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego że ma ogromną moc a żeby taki subwoofer zagrał i pokazał wszystkie swoje możliwosci trzeba dobrego pieca i to może być przyczyńa że masz troszke za słąby model onkyo i temu tak się dzieje niewiem być może ale wiesz mocniejszy amplituner to i lepiej gra subwoofer u mnie to gra z kolumnami JBL ES80 i gra wspaniale

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chlopakowi glupoty pleciesz,aktywny sub niema nic do mocy ampli , on dostaje tylko sygnal LFE,a sam sie napedza swoim wzmacniaczem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą pisklę smoka w 100%.Słabszy amplituner nie ma na to wpływu.Po prostu trafił mi się wadliwy egzemplarz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to juz masakra te posty powinny byc filtrowane,głupota ludzka nie zna granic,Sub Activ sama nazwa mówi wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mimo wszystkiego to spróbuj odkecić tą płytkę z tyłu w subwooferze i zobacz co tam jest konkretnie bo może sam będziesz mógł usunąć tą usterkę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, co za głupoty niektórzy piszą. Oczywiście że ampli nie ma żadnego wpływu na sub aktywny. Sam mam podłaczony E250P do Yamahy 357 i gra bez najmniejszego problemu przy kręceniu na maksa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na subwoofer nie ma bo ma swój wzmacniacz ale w przypadku subwooferów pasywnych moc wzmacniacza badź amplitunera ma znaczenie a tak apropo to tak weś odkręć tą obudowę i pryjrzyj sie dokładnie co to jest za usterka bo tego typu usterki tak szybko nie znajdziesz wymaga to troche czasu i poświęcenia na znalezienie tej konkretnej przyczyny a jeśli można wiedzieć jak masz jbl es250p to chyba też kolumny masz JBL bo wtedy to gra zajebiście ze sobą u mnie gra z JBL ES80 często muza w 5.1 DTS jean michelle jarre i jest zajebiście z onkyo tx-sr805

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vgnas-nie mogłem się powstrzymać nie pisz już nic na tym forum o subie bo się ośmieszasz.

Nawet jak byś podłączy tego suba do najniższego modelu Onkyo czy Yamaha itd. to i tak będzie grał tak samo może tylko charakter basu będzie inny ale piec on ma swój.

Daj se luzu i po myśl co piszesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vgnas

Czy Ty czasem się czegoś nie naćpałeś? Twoje wypowiedzi o tym świadczą.

Sub ma swój wzmacniacz, co za totalny debilizm ze znaczeniem mocy amplitunera.

B&W są słabe i delikatne? Słuchałeś kiedyś?

Lepiej nie pisz już więcej beznadziejnie głupich porad o rozkręcaniu sprzętu na gwarancji i o sprzęcie na temat którego nie masz w ogóle pojęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On pisze komuś by rozkręcił suba na gwarancji bo chyba sam to zrobił i w ten sposób stracił gwarancje.

Nie chce być sam, GŁUPOTA.

Ja swojego ES kupowałem w sklepie chciałem fabrycznie zapakowany, rozpakowałem przy sprzedawcy i było widać kilka rys na wzmacniaczu.

Prosiłem o wymianę na nowy, i wymienili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pora zamknąć już ten temat bo i tak zboczyliśmy z wątku.Co chciałem to się dowiedziałem. DZIĘKUJE wszystkim za pomoc.W poniedziałek jadę go oddać do naprawy.Pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze do R99 bo b&w to słąbe kolumny ty Cerwin Vega to są potężne kolumny z przeogromnym basem to nie gadaj B&W to takie raczej do muzy spokojnej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę, że niektórzy tutaj przeszli inny tok ewolucyjny :-)

 

Rada dla autora wątku... Wysyłaj suba na gwarancję i nic w nim nie grzeb!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.