Jump to content
IGNORED

Amplituner RFT tuning.

Guest

Recommended Posts

Guest

(Konto usunięte)

Kiedy byłem u kumpla bawiłem się troche jego miniwieżą. Zauważyłem że jak ustawię głosnośc na max a Dynamic Bass Boost na ustwienie blast mozna zaobserwować bardzo interesujący efekt.Otóż otóż podczas zwierania kabli głosnikowych można było zaobserwować małą iskrę niestety niemal równocześnie można było usłyszeć takie kliknięcie z jednostki centralnej wieży i druga kolumna przestawała grać.Po jakiejś sekundzie wszystko wracało do normy. Według mnie był to bardzo ciekawy fun'owy efekt. Niestety wieża dziadka nie za badzo do takiej zabwy się nadaje , może z powodu zabezpieczeń philipsa. I w związku z tym przyszedł mi pewien pomysł . U mojego dziadka w piwnicy stois bardzo brzydki enerdowski amplituner ale moc to zaledwie 2X25 wats (ta wieża miała 200+200 watts PMPO). Wydaje mi się że możnaby z tego kawałka szmelcu zrobić ciekwą zabwkę ( coś jak low-rider na bazie dużego fiata). Nie chodzi mi o żadne spawanie ani nic takiego ale żeby udło się uzysakać jakieś fajne iskry trwajace dlużej niż ułamek seksndy , być może wymiana końcówek bezpieczników i innych rzeczy pozwoli zwiększyć moc aby iskry leciały a sprzęt sie nie uszkadzał.

Pozdrawiam , Voice Kraft

Aha.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jesteś żałosny.

Hidden Content

Temat do kosza (kategoria "Jestem fanem petard ACHTUNG"). Na innym forum (niejednym) zostałbyś zbanowany.

Hidden Content

co to za koles????,na stos z nim!!!!!

Hidden Content

A coś więcej o tym RFT (zdjęcia i szczegóły wtyczki - bo jak ma byc fajna iskra to ... wiesz)

Hidden Content

podlacz pod sile,zobaczysz jak sie bedzie iskrzyc,tylko wtyczke przerob:)

Hidden Content

lepiej weź leki , gość

Hidden Content

• 4 months later...
Guest

(Konto usunięte)

Kiedy byłem u kumpla bawiłem się troche jego miniwieżą. Zauważyłem że jak ustawię głosnośc na max a Dynamic Bass Boost na ustwienie blast mozna zaobserwować bardzo interesujący efekt.Otóż otóż podczas zwierania kabli głosnikowych można było zaobserwować małą iskrę niestety niemal równocześnie można było usłyszeć takie kliknięcie z jednostki centralnej wieży i druga kolumna przestawała grać.Po jakiejś sekundzie wszystko wracało do normy. Według mnie był to bardzo ciekawy fun'owy efekt. Niestety wieża dziadka nie za badzo do takiej zabwy się nadaje , może z powodu zabezpieczeń philipsa. I w związku z tym przyszedł mi pewien pomysł . U mojego dziadka w piwnicy stois bardzo brzydki enerdowski amplituner ale moc to zaledwie 2X25 wats (ta wieża miała 200+200 watts PMPO). Wydaje mi się że możnaby z tego kawałka szmelcu zrobić ciekwą zabwkę ( coś jak low-rider na bazie dużego fiata). Nie chodzi mi o żadne spawanie ani nic takiego ale żeby udło się uzysakać jakieś fajne iskry trwajace dlużej niż ułamek seksndy , być może wymiana końcówek bezpieczników i innych rzeczy pozwoli zwiększyć moc aby iskry leciały a sprzęt sie nie uszkadzał.

Pozdrawiam , Voice Kraft

• 2 months later...

Jesteś chory na głowę.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.