Skocz do zawartości
IGNORED

kef iq1 / iq10 czy iq3/iq30 w 11m2?


kuba86poznan

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, szybkie pytanko w 11 m2 lepiej sprawdzą się iq1 /iq10 czy iq3 /iq30 ?

 

I czy ktos wie, które lepsze te nowsze iq10/30 czy starsze iq1/iq3 ?

 

Pytam bo jutro wybieram sie na odsłuch iq30 (w sklepie nie mają innego modelu) a widze ze iq3 i iq1 mozna w dobrej cenie dostac.

 

Pzdr,

k.

 

(aha, bedzie to grało z denon dra545 i denon dcd715, jako drugi, sypialniany zestaw).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak: jutro mam w planach kupic standy w audiostrefie na glogowskiej do moich ikonów. przy okazji licze na to, ze mi podlaczą te kefy choc na chwile - odsłuch to za duzo powiedziane moze :) faktycznie mają i iq10 i iq30 a chodzi mi o różnicę miedzy iq1 i iq3. Ushery sa dla mnie za drogie, kefy mozna dostac taniej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, aegis neo 1 i evolution1 odpadają dla mnie: pokój jest cholernie mały, do tego prawie kwadrat. Szukam czegos z BR z przodu. Mysle, zeby odsluchac jeszcze monitor audio br2. Ale wracając do pytania:

 

Wie ktos kre lepsza seria Iq10/IQ30 czy Iq1/Iq3 ? I do 11m2 skupić sie na tych 1/10 czy 3/30 ?

 

pzdr,

k

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś o tym, żeby zamiast kolumn z serii iQ kupić po prostu starsze Q1? Kolumn iQ1 i Q1 słuchałem w zeszłym roku, miały grać z małą lampką w sypialni 12m2. W moim odczuciu Q1 były wyraźnie lepsze do nowszych iQ. Kolumn iQ10/30 nie słuchałem, może poprawili w nich trochę dźwięk. Przed podjęciem decyzji koniecznie odsłuchaj również starsza serię Q. No i nie bez znaczenie jest fakt, że starsza seria bywa dostępna w mocno (ok. 30%) obniżonej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma w 12 MKW iQ30 z CA, jest zadowolony ale jak połączył to kablami Monstera to miał za dużo basu niekontrolowanego. Może lepsze będą iQ10. Z tego co słuchałem seria 10 jest pod każdym względem lepszaq o serii 1. Zaznaczam, że porównywałem 7 z 70, 9 z 90 5 z 50 ale 3 nie słuchałem tylko 30. PRZYPOMINAM ŻE KEFÓW NIE WOLNO OCENIAĆ PO KRÓTKIM ODŁUCHU, A JEŻELI TAK TO MUSI BYĆ PEWNOŚĆ, ŻE SĄ WYGRZANE Z 50 GODZIN PRZYNAJMNIEJ. Ja mam 70 i po 4 miesiącach słuchania są mocnym punktem w cenie do 4 KZŁ - jak dla mnie oczywiście a słuchałem wiele kolumn z tego zakresu cenowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.