Skocz do zawartości
IGNORED

Unison Research klub


octavarium

Rekomendowane odpowiedzi

Włoski producent o zabarwieniu zdecydowanie lampowym,a jeśli już tranzystor...to tylko jako hybryda.

Strona firmowa:http://www.unisonresearch.com/home2.html

Zapraszam do pisania ex-użytkowników,tych obecnych i tych co jeszcze nie zdecydowali ;)

Kilka fotek na początek.

Preludio na KT88,najwyższy model hybrydy Unico 200,Unico CD

post-15650-100000505 1237165510_thumb.jpg

post-15650-100000506 1237165510_thumb.jpg

post-15650-100000507 1237165510_thumb.jpg

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>qman, 16 Mar 2009, 11:56

>Piękne maszyny i zacna firma. Przeglądajac giełdy zawsze zatrzymuje się przy Unisonach. Może kiedyś

>zagości i u mnie. Pzdr.>>>

 

@qman->oby jak najszybciej,u Ciebie zamiast ECI1 widzę...hybrydę Unico SE..w nie tak bardzo znowu odległej przyszłości ;-))

A tak poważniej-nie należy się spodziewać aby wątek rósł w jakimś szalonym tempie,wpisując w wyszukiwarce forumowej hasło UR->szukaj w "o mnie",znalazłem raptem kilku użytkowników,przynajmniej tych "ujawnionych".

Formuła wątku/klubu przewiduje także oferty sprzedaży przez forumowiczów urządzeń....oczywiście jedynie Unisona.

Wkrótce napiszę trochę o swojej hybrydzie Unico Secondo,to wzmacniacz,który posiadam od mniej więcej pół roku i z każdym tygodniem coraz bardziej mnie zaskakuje,tak się składa,że zawsze in plus.Nie uprzedzam faktów,na razie tylko fotka:

post-15650-100000442 1237232785_thumb.jpg

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ehhhh - nie jestem, co prawda zbyt długo na tym forum, ale z drugiej strony na tyle długo, że trochę wstyd, dopiero "teraz" penetrować zakładkę "Kluby".

W każdym razie, skoro już tutaj jestem, to z największą radością "skumam się" z użytkownikami produktów Unison Research.

Przepraszam za fatalną jakość zdjęcia, które nie oddaje prawdziwej postury wzmacniacza (szczególnie zachwiane są proporcje kolorystyczne), ale nie posiadam aparatu cyfrowego, a póki co, dysponuję jedynie pożyczonym telefonem komórkowym...

Z drugiej strony żadne zdjęcie nie odda prawdziwego oblicza "żywej-martwej-lampowej-natury".

post-20981-100001820 1245754361_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

karolturi, 6 Mar 2010, 20:49

>Witam wszystkich dorzucam fotki cd:)bo cos nic sie nie dzieje ostatnio u was:))szukam takze

>wzmacniacza najlepiej S6 lub Unico Secondo moze ma ktos na sprzedaz??>>>

 

 

Secondo jest w ogłoszeniach na hifi.pl,od wczoraj.

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witajcie koledzy Fascynaci.

 

Sprzedawałem w zeszłym roku na tym forum Mojego Unisona Research S6.

 

Sprzedałem GO.

 

Uwierzcie, że nie da się w spokoju rozstać z tym sprzętem.

 

Ku mojej uciesze czekam na nowy egzemplarz prosto z Włoch.

 

Już jest robiony dla mnie !!!!

 

HURRRRRRAAAA !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SeQuenser, 19 Kwi 2010, 21:05

 

No to możemy sobie podać dłonie:),ja po kilkumiesięcznej przerwie po sprzedaży Secondo i zabawie w ukraińską lampę,jako założyciel klubu i syn marnotrawny jednocześnie;)...wróciłem do włoskiej hybrydy.

Nie da się się spokojnie rozstać z tym sprzętem,po prostu się nie da:))

 

Napisz coś więcej o tym swoim indywidualnym zamówieniu,co to będzie?

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii formalnej jeszcze:jest nowa strona firmowa pod innym adresem,link z otwierającego postu już nie działa.Nowa strona jest w budowie,pojawiła się też oferta...kolumn,póki co jeden model o dźwięcznej nazwie MALIBRAN,wykonanie sugeruje raczej na dosyć wysoki zakres cenowy:

http://unisonresearch.com/

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie.

Kupiłem 8 letniego S8 , jest problem ze zdalnym sterowaniem , regulacja ciszej , głośniej- nie działa

Pilot chyba dobry , aczkolwiek podejrzewam ,że nie oryginalny - wygląda jak pilot do bramy garażowej.

Słyszałem że w s8 odbywa się to za pomocą fal radiowych , a nie podczerwieni .

Więc wychodzi na to , że uszkodzony jet odbiornik .

Czy miał ktoś z tym podobny problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !!!

 

Z takim uszkodzeniem nie miałem do czynienia.

Posiadałem poprzednio 4 letniego S6 starszą wersję i też było sterowanie radiowe.

Pilot to dokładnie wyciosany kawałek drewna z dwoma stalowymi przyciskami - taki wychodził w pierwszych egzemplarzach.

 

Z góry zazdroszczę modelu S8.

 

Czy można się dowiedzieć jaka była cena tego wzmacniacza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę !!!!

 

Właśnie ja go chciałem kupić.

 

Unison składał ostatnie modele S6.

Kończyli produkcję na rzecz P40 i P70.

 

Zamówienie było na ostatnie 3 sztuki lecz okazało się , że wystarczy na 5.

Ten piąty był dla mnie.

 

Cena moim zdaniem BDB.

 

A propo twojego zakupu: Czy poza tym pilotem nie ma żadnych wad w tym S8 ???

 

Czy lampy nadają się do wymiany ???

Ile mają przegranych za sobą ???

Czy nie był naprawiany ???

 

Bo tego włąściciel z allegro mi nie określił.

 

Dzwoniłem o S6, która była wystawiona miesiąc temu na allegro.

Okazało się , że lampy nie wymieniane od nowego przes pare lat.

Do ceny 6500 zł trzeba było doliczyć koszt oryginalnych Sparowanych lamp UNISON - 3400 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu prawnik z zawodu używał go w swojej kancelarii , przez tel powiedział że sterowanie jest ok

Na miejscu okazało się że jest problem - stwierdził , że bateria do wymiany .

Nie pytałem ile godzin przepracowały lampy , ponieważ stwierdziłem że i tak prawdy się nie dowiem .

Moim zdaniem gra bardzo dobrze .Praca spokojna i cicha.

To jest moja pierwsza lampa - mało znam temat lamp. Troszeczkę czytałem o 845 i wydaje mi się że w przyszłości można zamienić na inne lampy 845 . Szukałem już po europie i ceny nie są aż tak kosmiczne

.Jeżeli się mylę - to proszę o porady

Kilka pytań

- ile godz. grają oryginalne w S8

- ewentualnie na jakie wymienić w przyszłości

- czy w S8 jest auto bias

na szybkiego znalazłem coś takiego

 

845 LANGREX PREMIUM MATCHED PAIRS - 180 funtów -nowe

TJ Full Music 845/D, Carbon plate =Boxed Matched Pair! -350 f - nowe

- były też Nagry chyba 500 f

 

proszę o porady

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 31

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.