Skocz do zawartości
IGNORED

yamaha ax 900 u prosze o wycene


DJ_Achmed

Rekomendowane odpowiedzi

mam okazje kupic wlasnie yamahe ax 900 u jest to yamaha czarna z wjsciami na kon cowki bananowe pod glosniki . stan bardzo dobry . sprzedawca mowi ze niegrzebana nic niebylo wymieniane . mowi ze pierwszy ja otwozyl bo na srobkach bylo widac ze pierwszy raz byla rozkrecana itp . w srodku nic niebylo grzebane czyli nieotwierana . tylko potenciometr od basu troszke szumi jak sie go przekrexca ale w odsluhu to niema nic zlego tlko podczas przekrecania . mowi ze lezala na strychu kilka lat i dlatego . dziala bardzo dobrze . ile jest wart ta yamaha czy placac 1000 zl dobrze zaplace >? . z gory dzieki za odp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-22775-100000462 1237223440_thumb.jpg

post-22775-100000463 1237223440_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ostatnio yamahe ax 900 poszla za 900 zl bez problemu . . ta ma wejscia bananowe i skoro nikt jej nieotwieral to jak sie mogl zabawic?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oststni kupiłem owego wzmaka, przyznam ze długo szukałem i kupiłem za 800zł koles początkowo wystawił za 1150 a jak ja chciałem zejsc ponizej 800 to juz nie było szans jakis handlarzyk to był. Długo interesowałem sie ceną i tym wzmakiem i ponizej 800 ciezko, no moze gdzies na zagranicznych aukcjach moze i by znalazł a u nas niestety, potrzyłem przez około rok moze troche wiecej, mało ludzi sprzedaje to yamahy,

pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles wiecej sprzetu miał, lepsze i gorsze wiedział co mozna za ile sprzedac, poza tym oferował mi jeszcze jakies cd chyba. Dobrze wiedział że za 1150 to cięzko a ja mu zaproponowałem 800 chciał wiecej ale zostało na moim;) i zanim kupiłem na allegro plątał sie z 2miesiace chyba... schodził po 50 zyla w dół....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AX-892 800pl

AX-700 600pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-21568-100000450 1237232671_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo tu ktos kupil taka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) nawet ma taki sam nick jak Ty hehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masterofdeath6

(Konto usunięte)

o widzisz - 300zł :) - chyba ten koleś na forum nie zagląda hehe, zaraz by go zepsuło na 800-1000zł haha! jak ktoś od serca sprzedaje to 400-600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masterofdeath6

(Konto usunięte)

o hehe ;] widze tu juz mnie zeskanowaliscie :D i wiece ze kupilem ;] . to moj kolega sprzedaje tego wzmaka i dal poprostudalem nizsza cene zeby mnie zaplacil za aukcje bo allegro ostatnio duzo sobie nalicza . na aukcji jest 300 zl ale place mu 1000 zl .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem od niego juz jednego wzmaka ax 730 . i jak kupil ta yamaszke ax 900 to wychwalal ja jaka okazja mu sie trafila i ze w swietnym stanie ja kupil i ze jest bardzo zadowolony ze gra technicznie pienkie i wizualnie jest super ;] niegrzebana nienaprawiana nic nierpzerabiana porpsotu jak z fabryki . kolega chce kupic sobie wzmaka do kina domowego wiedz tego sprzeda mi a dolozy kupi sobie dobra yamaszke dsp . dlatego mi go sprzedaje bo tak wcale by jej niesprzedal . tak wiedz wiem ze mowi rpawde i wiem ze to pewny towar . z kolega pisze czesto tak ze wiem ze tak jest . jesli chodzi o odsluch to jestem pewnien ze bede z niej zadowolony a pienaizkow niema co szczedzic na taki sprzed ;]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i ta yamahe ax 900 kupil od jakiegos elektronika co zna sie na sprzecie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalesc kolego niestety raczej bym nieznalazl . ja mimo wszystko uwazam ze to okazja ze ja kupilem ;] a takich cukierkow malo jest w necie . w niemczech na ebay chca za taki piecyk minimum 1300 zl w gore tak widzialem . a w jakims tanie niewiem technicznym nieznam niemieckiego xD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masterofdeath6

(Konto usunięte)

niemce wołają 160-200 eronów max, także też max 900zł wychodzi :)

 

jak ten Twój kumpel kupi to padło DSP to szybko będzie wracał do ax900 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ_Achmed, 16 Mar 2009, 23:11

 

>o hehe ;] widze tu juz mnie zeskanowaliscie :D i wiece ze kupilem ;] . to moj kolega sprzedaje tego

>wzmaka i dal poprostudalem nizsza cene zeby mnie zaplacil za aukcje bo allegro ostatnio duzo sobie

>nalicza . na aukcji jest 300 zl ale place mu 1000 zl .

 

Bardzo interesujące to co piszesz.... allegro czyta, US czyta...:) Oj dzieci.

A tak na marginesie sprzęt jest zacny, jak najbardziej, tylko w końcu nie wiem kto tu sprzedaje, kto kupuje, czy Ty czy Twój kolega, a tak w ogóle to co mnie to....... :)

 

ps. Yamaszka palce lizać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mu mowilem ale chce sie zabawic s kino domowe . ja kupuje on sprzedaje bo chce sie w kino domowe zabawic i mu kasy brak na dsp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozylem posta zeby wycenic a skoro zczailiscie ze na aukcji jest 300 zl to chcialem to wyprostowac zeby niewyszloze do kolejnych sprzedawcow 800s etki jakis klijent sie przyczepia ja to widzialem ze taka poszla za 300 zl i musi pan opuscic bo za duzo wolasz .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

w wersji z dodatkowymi gniazdami AC z tyłu fabrycznie miała tez banany, i była oznaczana nie jako ax-900u tylko normalnie tez jako ax-900. mam wlasnie z taka do czynienia, miesiac temu miałem bez dodatkowych gniazd, i bez otworków na banany. poprzednio miałem juz poza tymi dwoma 3 sztuki ax-900.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.