Skocz do zawartości
IGNORED

Władek rulez!


anastazy

Rekomendowane odpowiedzi

- Nie przeproszę chłopów i apeluję do premiera i wszystkich polskich dziennikarzy, żeby nie przepraszali, i by piętnowali zachowania chłopskie, które skupiają się tylko na sobie - powiedział Władysław Frasyniuk z partii Demokraci.pl w wywiadzie dla Onet.pl.

 

 

- To co powiedziałem w TVN24 to mówiłem o mentalności chłopskiej. Chłopi to jedyna grupa społeczna, która staje przed kamerami i z uśmiechem mówi: "grabie grabią zawsze do siebie i ta zasada zawsze nam się sprawdzała" - powiedział w wywiadzie dla Onet.pl Władysław Frasyniuk.

Więcej na ten temat

 

 

 

- Pewni chłopi obrazili się na tych, którzy próbują z tą mentalnością walczyć. Zaczęło się od premiera Donalda Tuska, który mówił o innych wartościach, które wyznaje ta grupa, później zaatakowali dziennikarzy, którzy obnażali mentalność PSL-owską, a teraz piętnują mnie, który wypowiedziałem się przeciwko tej mentalności - mówił Frasyniuk.

 

 

- Badania socjologiczne pokazują, że to jest jedyna grupa, która zamknięta jest na wszystkie pozostałe, a toleruje tylko swoją własną grupę - mówił polityk Demokratów.pl.

 

 

- Bawi mnie jak PSL odwołuje się do tradycji niepodległościowej Polski, pewnie nie pamiętają Jakuba Szeli, przypomnę im tylko współczesną historie Polski, kiedy to zapomnieli o wartościach o których dzisiaj mówię i funkcjonowali jako wasal PZPR. Nie będę im przypominał chłoporobotników z ich pazernością, niechęcią do wspólnego działania. Nie będę przypominał "chłopoklawiszy", którzy byli najbardziej prymitywni i brutalni i taką mentalność odziedziczyli dzisiejszy PSL-owcy chłoporobotnicy - mówił Frasyniuk dziennikarzom Onet.pl.

 

 

- Ja pamiętam nazwiska rolników, którzy zakładali NSZZ Solidarność jakoś dziwnie nie pokrywają się one z tymi, którzy występują dzisiaj w telewizji broniąc chłopskiej godności - mówił Władysław Frasyniuk.

 

 

- Bieda na wsi jest dowodem na to, że to jest jedyna grupa społeczna, która nie jest w stanie czegokolwiek zrobić dla dobra wspólnego. To była największa grupa społeczna, która protestowała przed wejściem do UE, ale to jedyna grupa, która wymiernie skorzystała na wejściu do Unii - mówił Frasyniuk.

 

 

- Jak się czyta wywiady z polskimi chłopami, to oni mówią cały czas to samo: "mało, mało, mało" - powiedział Frasyniuk dla Onet.pl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"PSL to polityczna prostytutka, jak się opłaca - pójdzie z każdym..."

 

To nic nowego,PIS dał dupy Samoobronie i LPR .

Po co wiecznie powtarzać te brednie.

W świecie polityki kurwią się praktycznie wszelkie ugrupowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale PIC tego nie zauwazył.Ani ze dał dupy ,ani ze go ....wyruchali.taki ciezkawy jakis ten PIC.Do dzisiaj usmiecha sie i sle buziaki jakby...nic sie nie stało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.